Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kudarcok és bűnözések fórum

Kudarcok és bűnözések (beszélgetős fórum)


46. hoxa
2004. márc. 1. 17:40

Zuzska:

Biztos, hogy sok módja van a fogyásnak. Én is fogytam már gyümölcshéttel, meg zsírszegény diétával, számolt kalóriákkal.

Nem biztos, hogy minden fogyókúra rossz, csak az Atkins jó. Mindegyikkel megvonunk valamit magunktól, a szervezettől. Franc se tudja már, mit kellene tenni :)))

Kár, hogy nem találnak fel valami tablettát, ami kihajtja az összes felesleges kilót az emberből 1 éjszaka alatt :))) Mondjuk levegőgvé válnának, én még a bőrműtétet is vállalnám, ha valaki ezt kitalálná :))))

Utána meg senki nem ismerne meg, hehe :))))



45. Zuzska
2004. márc. 1. 12:04

Lányok, fogyisok! Már egyszer feltettem a kérdést, de nem reagált senki, viszont engem változatlanul izgat. Ha mi nem eszünk csak kevés szénhidrátot, akkor hogy lehet más diétákkal sokat fogyni úgy, hogy rengeteget esznek belőle?

vagy pl. amikor csak gyümölcsöt lehet enni?



44. DOMI
2004. márc. 1. 10:49

Timus: [link]


[link] Ezeken mindent megtalálsz. A pékműhelyes recepteket használom és a fórumot olvasom tapasztalatok miatt. Ez most Neked és Nekünk TABU. Csúnya, rossz a finom pékség illata, jobban fogyunk ha másoknak kedvezünk. Van még recepthelyem, de vigyázz !

Fújjjjj, az a sok fránya kenyér. Husi, fehérje, atkins az igazi.



43. Timus
2004. márc. 1. 10:39

edit:

természetesen próbálok majd neki ellenállni. Ma vettem mindenféle teljes kiörlésű liszteket. Ha már lefogytam ezekből ehetek. Nehéz lesz tudom, de úgy élvezem, hogy tök finom dolgokat lehet vele elkészíteni.



42. edit
2004. márc. 1. 10:36

Timus: vigyázz!!! Én a kenyérsütőgépet hibáztatom, hogy az előző diétám eredménye 2 hó alatt odalett! Egyszerűen nem bírtam ellenállni a frissen sült barna kenyereknek! egyfolytában a netet bújtam receptekért, ötletekért, kipróbáltam, megkóstoltam... Minden nap sütöttem, de mióta diétázom(1 hete)még csak háromszor kellett sütni-eszerint a többit én ettem volna meg?



41. Timus
2004. márc. 1. 10:15

DOMI:

Szió! Tegnap vettem én is kenyérsütőgépet. Ha van valami finomság, kérlek írd meg a receptét. Én éppen banános-csokis kenyeret sütök. Persze nem magamnak:-( Bár tegnap az első kenyeremből muszáj volt enni egy ici-pici falatkát.



40. DOMI
2004. márc. 1. 09:49

edit: Ebben is hasonlítunk egymásra!? Direkt nem mértem a hét végén magamat reggelenként. Sütottem, főztem a hét végén a családnak(2* kenyeret,máglyarakás, rakott kell - nekem nem-stb ....Ez már mazohizmus, de én kitartok.... Nem tudnék a képernyős szemetekbe nézni.Enni nem sokat ettem és bűnözésem is annyi volt, hogy a saját kenyerem első szeletéből egy 3*2cm-es darabot kostoltam. Csak az izéért!!!!

Ennyi szenvedés után a két nep utan ment le rólam a 20dkg. A mérleg tehet az egészrő. A pisimadár mivoltom még mindig OKÉ.A másik kimenet kivánni valókat hagy maga után, de vagyogat.



39. edit
2004. márc. 1. 09:37

smokey: üdv mindenkinek, alig vártam, hogy hétfő legyen, mert nekem sincs otthon NET, kár, hogy ma sűrű napom lesz, és alig tudom figyelemmel kísérni a fórumot, mert egy nap alatt függő lettem...A téma címének megfelelen: kudarc. Három nap után másfél kiló minusz az első hét végére fél kilóra apadt, pedig nem igazán "léptem félre", csak a reggeli ananászlevemről nem tudok lemondani(még a 90 napos diéta alatt szoktam rá).Pedig nemis igazán vagyok éhes, simán megálltam a hétvégi családi nagy ebédfőzés, desszert mellett, hogy ne egyek csak fehérjét és zöldséget. No de egy hét nem a világ, a hasam azért mintha kisebb lenne!



2004. márc. 1. 09:03

DOMI: Kedves Domi, már utána méztem az ecetnek ,élvezem jótékony hatását.

Napi két-három hosszúlépést felhörpintek belőle.Reggel nem voltam éhes, egy adag port ittam és egy grapefruit lét.Délben egy gombócos sav káposztát teszek magamévá.Valami aszpikos majonézes tojásos sonkás csodát készitek és ha megéhezem tudom. hogy egy kis szelet elegendő lesz.

Megyek a söprűnyelemhez, nehogy az jöjjön értem:))



37. DOMI
2004. márc. 1. 08:27

smokey: Mindenkinek Hétfőt! Alig vártam a munkapadot, hogy Veletek legyek! Bocsi a csendért, de otthon nincs NET.

Smokey! Biztos amit írtam az ecetről, de HOXA az intelmeidet is figyelem, köszi. Holnapra elhozom az ecetről szóló könyvet, és idézek Nektek belőle. Magam nem bűnöztem a hét végén, és mégis csak 20dkg ment le. Ez is valami. Brokkoloból darált csmell és 1dltejföl és füstölt sajtból jó rakott mizét csináltam. Ez leszma délben. Reggel virsli jégretekkel. Véleményeteket várom.



36. trixy
2004. febr. 28. 16:22

Ancsa: Mi történt? Miért vagy így elkeseredve ? Mi az a személyes kudarc, ami miatt úgy döntöttél, hogy itthagysz minket ? Azt meg abszolút nem értem, hogy miért nem tudtál a csapat része lenni ? Azt gondolom, hogy aki csak rendszeresen fellátogat erre a lapra, és elovassa a hozzászólásokat, máris a csapat részévé válik. Szerinted aki még ír is, az nem a csapat tagja ? Valami más van itt a háttérben. ( Szerintem) Gondold át mégegyszer, aztán mégegyszer... Mi mindenesetre várunk !!!



35. Timus
2004. febr. 28. 15:30

Ancsa:


Hmmmm..... enyje-enyje Ancsa!!! Hogy is gondolhatsz ilyeneket. Én is egy pár napja járok erre az oldalra. Végig olvasok mindenkit és magamban raktározom az infókat. Ha megszólítanak személyesen csak arra válaszolok általában. Ne érezzd azt, hogy egyedül vagy és nem törődünk veled!!! Ez hülyeség. Mindenki számít ebben a csapatban!!!

Ne írj butaságokat!!!Várunk vissza!

puszóka Timus



2004. febr. 28. 09:11

Ancsa: Nagy tévedésben van, ha azt hiszed, hogy hagyunk csak úgy meglógni.

Nekem személyszerint igenis szükségem van a tanácsaidra és kiváncsi vagyok,hogy alakul a fogyid is.Nem tudom ezt a kemény diétát csinálni, de itt együtt vagyunk és botladozó pillanatainkban segítünk egymásnak.Gyakran azért buktam bele a fogyiba, mert nem fogta senki a kezem.Ez nem verseny, hogy ki tud hamarabb lefogyni, hanem együtt próbáljuk megtalálni a helyes utat.Jó ez az "atkás" diéta, de igen nehéz jól csinálni, ebben segít nekünk a Főnökasszony.

Inkább irj magadról, mit eszel egész nap, vannak-e fájdalmait?Engem igen érdekel az új táplálkozási terved, gondolom mást is.

Azt irod"jobb lesz igy".Kinek? nekem nem az biztos.Várunk szeretettel, mindenkinek van rossz napja és beszél butaságokat:))



33. hoxa
2004. febr. 28. 08:25

Kedves Ancsa!


Nem értem, miért nem érzed magad a csapat tagjának?

Nem adtál rossz tippeket, pl. a keton csíkról is írtál, ami mindenkinek hasznos lenne. Miért sértődtél meg? Ha még nem fórumoztál, hát bele kell jönni :)

Minél többet írni, minél több témában. Ez a titka :)))

Ebben a csapatban mindent leírhatsz, ami bánt, ami sikerül, vagy ami csak eszedbe jut, senki nem fog érte megorrolni rád :)

Maradj velünk és inkább többet írj, mint keveset, hogy jobban megismerhessünk!


Hoxa



32. Bodsa
2004. febr. 27. 20:59

Ancsa:

ja és mi az hogy nem lettél a csapat része? Dehogynem!!!!



31. Bodsa
2004. febr. 27. 20:58

Ancsa:

Mi történt Ancsa? Ne add fel mindenképp!!



30. Ancsa
2004. febr. 27. 20:52

smokey: Lányok!

További sok sikert Nektek, remélem mindannyian lefogytok. Én egyedül folytatom, mert az én kudarcom, hogy nem lettem a csapat része. Talán rossz tipeket adtam. Bocsássatok meg!

Majd talán egyszer beszámolok hová jutottam.

Hiányozni fogtok, de azt hiszem jobb lesz így!



2004. febr. 27. 15:18

DOMI: Észrevetted a zsirbontó hatását az almaecetnek?Szedtem régen kapszua formában de nem tapasztaltam semmi különöset.Most fröccsözöm én is.Elég pocsék az ize.



28. hoxa
2004. febr. 27. 12:29

Vigyázzatok az almaecet ch tartalmával:


125 ml almaecet = 7 g ch



27. DOMI
2004. febr. 27. 12:20

Zsuzska:Az almaecet és a víz aránya lényeges. 1 Ek-nyit szabad egy pohár vízbe tenni. Elvileg egy mokkés méz is kellene hozzá, de mi atkinsesek erről önként lemondtunk. Nálam nem okoz problémát. A fogyasztásánál az ajánlatom: kortyonként,lassan. 3* naponta, de éhség érzetet esetén is .A fogaknak ez a gígitás nem árthat, de nincs tapasztalatom, csak a NET-en és a kiadott könyvben erről nem olvastam. Én már egy éve fröccsözöm.



2004. febr. 27. 11:02

DOMI: Én is használtam már almaecetet, csak az a baj, hogy az egyébként is savas kémhatású gyomrunkat méginkább savasítja. És hogy milyen rossz a fogaknak!



25. DOMI
2004. febr. 26. 15:54

edit: Reggel Smokey a vízmegtartást mondta oknak a napi hízásomra. Sajnos most még nem ehetek rostosokat, és a cigizés abbahagyása, ülőfoglalkozásom és a mindent hasznosító és megtartó mivoltomból adódóan az általad említett probléma vissza-vissza tér. Holnap reggel Hoxa mai ajánlatát követem(só)Holnapig sziasztok, mindenkinek jó zsírfolyást!!



24. DOMI
2004. febr. 26. 15:24

smokey: Alapjaiban is tisztít és zsírégető. Érdemes rákeresni a NET-en. Tényleg jó hatásai vannak és természetes anyag. A páromnak a koleszterinszintjét is javította. (ez is használt, mert a fáma szerint arra is hasznos)



23. edit
2004. febr. 26. 15:17

DOMI: lehet, hogy figyelmetlenül olvastam az oldalt(néha dolgozni is kell), és félreértettem a problémádat, de ez a HUSK a "nagydolgok"-ban segít, ez valami növény maghéja, és vízzel bekeverve kell bevenni naponta egyszer-kétszer, gyakorlatilag tiszta rost, ami megköti a folyadékot, és könnyen ürül utána, azt nem tudom, hogy a vízvisszatartást is akadályozza-e. Többféle van az egyiket éppen így hívják,hogy Husk, de én mindig psylliumhéjként kértem.



2004. febr. 26. 15:12

DOMI: Sohe nem hallottam az almaecet vízhajtó hatásáról, de akkor most tanultam.Iszom én is, de gombairtásra.

Ha sok a fehérjebevitel a máj méreganyagot termel és gyakori vizeletürités formájában lehet észrevenni.



21. DOMI
2004. febr. 26. 15:03

edit: Már azt hittem, hogy senki nem olvassa a kudarcosokat. Ditke, írj arról a valamiről részletesebben. Én ma is iszom az almaecet 1EK és 2dl víz fröccsömet Ma reggel és délben. Most is megérkezett a hatása, mert távozik a víz. Tegnap sem ment ez másképpen, de ezek szerint csak én éreztem így. Köszi



20. edit
2004. febr. 26. 14:56

DOMI: A problémádra a psyllium husk jó megoldás, én évek óta használom időnként(bioboltokban többfélét kapni) Most biztosan újra ennem kell nekem is, mert engem az tartott rendben az utóbbi időben, hogy én magam sütöttem a teljesőrlésű kenyereket magokkal,mindenféle adalék nélkül - biztosan ez is hozzájárult, hogy újra fogyóznom kell, mert olyan finomak,hogy nem lehetett ellenállni!úgyhogy teljesen meg kellett vonnom magamtól.



19. DOMI
2004. febr. 26. 09:44

Köszi Smokey! Az bizti? Csak azért kérdezem, mert mint egy pisimadár jártam (repültem) a WC-re (ez volt biztos a munkahelyemen a mentsvár azért látogattam szerintem olyan gyakran). Kb 6*. Az viszont a Te gondolatodat támasztja alá, hogy ma reggel egy bőrönddel ébredtem a szemem alatt. Most mi a teendőm? Én még nem ismerek más megoldást. Kortyolgatom a fröccsömet és várok a megoldásra Tőletek. Igaz, hogy munkával is zaklatnak, de mi az a Ti jó ötleteitekhez.



2004. febr. 26. 09:31

DOMI: tartod a vizet.Ha én savkáposztát eszem akár 3 kg.-ma is több vagyok, a sok só tartja a vizet.



17. DOMI
2004. febr. 26. 09:23

SOS, mert megint kudarc (emiatt hagytam abba az egészet egy hét után, pedig 30 év után már 4 hónapja sikerült abbahagynom a cigizést, +kg-ok azóta is lassan kúsznak rám)

Szomorkás a hangulatom máma!!! Ahogy Hétfőtől tegnapig lement picivel több mint 1,3 kg, az majdnem minden tegnap óta visszasétált. Mondom a "bűnös kajálásom sorát

R:almaecet "fröcs", 2 kemény tojás, 2 KV, 1/6 avokádó, vitamin pezsgő

T:10dkg sav.káp

D: 1 kemény tojás 10dkg trapista és egy marék sav.kápi, tea

V: 4 szelet tarja, 2 csésze üres husileves kockából, 1 adag székely kápi 1 kanál tejföllel, 1 tük tojás.

Erre ma reggelre 1 kg visszajött.

Sajnos egyedül atkinsozom, közben a még 4 tagú családomnak sütit veszek v sütök, házi kenyeret készítek, talán jól is főzök (minden napra meleg kaja).

Tehát ezek a körülmények miatt még némi önkínzás is van.

Mit tettem rosszul és miért? Mi lehet az oka?

Számítok a válaszotokra!




Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook