Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » KSZDÉSZ igazolvány - használtátok már? fórum

KSZDÉSZ igazolvány - használtátok már? (tudásbázis kérdés)

12. Referens (válaszként erre: 10. - 8e5c7830cc)
2012. júl. 18. 22:55

Te még hiszel a mesékben? A Benefit és a Net Kft tulajdonosa egy Zs.A.

Én egyiktől sem hiszem, hogy egy fillért is kapok!

Amúgy tele minden hírdetéssel űj referenseket keresnek!

2012. júl. 16. 15:11
azt ígérték, hogy újra építik a rendszert, én is vettem kártyát, de még nem használtam soha, csak papír alapú van
10. 8e5c7830cc (válaszként erre: 8. - Referens)
2012. júl. 16. 15:07

Sziasztok!


Én a KSZDÉSZ NET-nél is dolgoztam. Még rosszabb! Úgyhogy csak alátámasztani tudom az előttem szóló gondolatait. Annyit még a KSZDÉSZ Benefit Plusz javára, hogy nyilatkozott, szándékában áll kifizetni a tartozásait.

Sok sikert az új referenseknek. Vidéki viszonylatban nem valószínű, hogy az üzemanyagköltségüket megkeresik.

9. Referens (válaszként erre: 8. - Referens)
2012. júl. 12. 15:55
Bocs a sok elütésér, de nagyon felháborít ez az egész, hogy embereket becsapnak.
8. Referens (válaszként erre: 6. - Krinya5)
2012. júl. 12. 15:45

Sziasztok!


Én dolgoztam a KSZDÉSZ Benefit plusz Kft-nél.

A feladatom az volt , hogy iagzolványokat adjak ki a közszférában dolgozoknak 390 Ft -ért amiért már 2008 ban fizettek egyszer.Sehol nem tudták használni ezért nem nagyon kellett senkinek.

A honlapon fent lévő cégek 90% a nem létezik vagy már régen nem ad kedvezményt. Sőt van aki mivel nem fizette a díjat és behajtást eszközölt a cég a nagy semmiért feljelentést tett a cég ellen.

Ezért jött létre a a KSZDÉSZ Net Kft ami még ennél is rosszabb mivel ismét csak ideiglenes igazolványokat ad 890 Ft-ért. A palsztikot már ingyen adja cak azért , hogy partnerektől pénzt szedjen be. Akik kedvezményt adnak.

Megyei igazgatóságokat hoztak létre, ahova alkalmazottként vettek fel irodai munkára embereket akikiet nem hogy nem jelentettek le de ki sem fizetek és a hónap elején elküldtek. Az irodákat bezárták, mivel bérletidíjat sehol nem fizetek.

A referensek sem kapják meg a beígért jutalékot csak akkor ha partner cég a papírboltban vett nem szigorú számadású bevételi pénzbizonylatra hajlandó kifizetni az éves díjat. Akkor annak 20% -ár számla ellenébe kivehetik. Na ki az a felelőtlen válalkozó aki számla nélkül kifizet közel 60.000 Ft-ot. Krinya5 ha szeretsz úgy dolgozni, hogy nem fizetnek érte és van 5000 ft-ot, hogy Pesten részt vegyél egy úgy mond tájékoztaton.Próbáld meg! A hónap elején kb 50 ember lépett le a cégtől úgy, hogy nem fizették ki a munkájukat!!! GUSZTUSTALAN!!!

7. mohonc (válaszként erre: 6. - Krinya5)
2012. jún. 26. 13:53
Nem is igaz.
2012. jún. 22. 22:37
Valaki dolgozik esetleg ennél a Kszdész-nél? Érdemes belépni? Túl szép hogy igaz legyen...
2010. aug. 3. 16:59
Úgy látom, nem sok embert dobott fel a téma. :)
2010. aug. 3. 14:26
Még decemberben vettem függönyanyagot (5%), de a Domusba épp most készültünk volna, ami meg bezárt. De engem is érdekel, mert eddig még nem látom nagyon az előnyét.
2010. aug. 3. 14:20
KSZDÉSZ = Közszolgálati Dolgozók Érdekvédelmi Szervezete
2010. aug. 3. 14:15

Ma próbáltam meg használni egy gyógyszertárban, de azt mondták, nincsen a rendszerben, hiába van fent a honlapon, mint hivatalos elfogadóhely.

Valakinek van pozitív tapasztalata?

2010. aug. 3. 14:14
KSZDÉSZ igazolvány - használtátok már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook