Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közüzemi áramszerződés fórum

Közüzemi áramszerződés (beszélgetős fórum)


9. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 21:31
Itt nincs pénztár. És helyben átíráskor számlát sem állítanak ki. Rögzítik az óraállást, szerződést kötnek az új fogyasztóval.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 20:51
Kifizetheti. Vinni kell a birtokbaadási jegyzőkönyvet, amelyben a közüzemi óraállásokat rögzítettétek (esetleg fotót) és addig az óraállásig az átadó kifizetheti az ügyfélszolgálaton. (ha van pénztár ott helyben és nyitva)
2022. dec. 29. 20:48

Nem tudok válaszolni,

Mi úgy csináltuk, hogy mi azt intéztük, amit mi vettünk, a mi vevőnk, meg azt amit eladtunk.

Én mindent online fizettem ki, amikor elkészült a zárószámla vagy mi.


A kedvencem az volt, amikor személyesen bementünk intézkedni és közölték, hogy majd postán küldik a szerződést és majd mi küldjük vissza. Mondtam, hogy ne nevettessenek itt vagyunk, nem fogok semmit postázni...

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. dec. 29. 19:38

Csak fel sem veszik a telefont.

Majd odamegyünk ,ha kilehet fizetni akkor jó,ha nem az sem baj.

Köszi nektek a hozzaszólast.

Kíváncsi voltam...h megy ez.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 19:36
Ezek szerint egyik helyen igen, másikon nem... rá kell kérdezni, nálatok hogyan csinálják.
2022. dec. 29. 19:31

Mindketten mást irtok.

Igen vagy nem?

2022. dec. 29. 19:29
nem
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 19:29
Nálunk addig át sem írták, míg ott helyben ki nem fizette az előző tulaj a tartozását.
2022. dec. 29. 19:16
Szerintetek névátírásnál az eladó a szamlat /óraállás alapjan/kifizetheti ott helyben mikor névátírast csinaljak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook