Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Közös telken nem gyújthatok füstölőt, mert zavarja szomszédot? fórum

Közös telken nem gyújthatok füstölőt, mert zavarja szomszédot? (beszélgetős fórum)


19. ildi89
2013. máj. 3. 19:47
Szerintem itt nem az a lényeg hogy büdös vagy nem, én sem nagyon szeretem de a szúnyogokat elriasztotta, a hangnem nem tetszett nekem, nekem? szerintem senkinek aki a helyembe lett volna.
18. one euro (válaszként erre: 17. - 18f139611b)
2013. máj. 3. 08:18
Mi is volt a kérdés ,büdös vagy nem ?;
2013. máj. 3. 08:15
Nálunk is hülye a szomszéd (társasház), már a rendőröket is ránk hívta és mikor utoljára nálam volt a saját lakásomban közölte velem, hogy nem mondok igazat... na azóta ki van tiltva... a viszonyunk azóta semmilyen - még a köszönés szintjét sem éri el... Sajnos vannak hülye szomszédok, akikkel nem lehet normálisan megbeszélni semmit... nem tudsz mit tenni... esetleg más illatú füstölő...bár a füstölők szagától én is rosszul leszek :)
16. air (válaszként erre: 1. - Ildi89)
2013. máj. 3. 07:45
Milliónyi érv szól mellette ,hogy milyen büdös .IGAZA VAN.
15. ildi89 (válaszként erre: 14. - D1d669ec9a)
2013. máj. 3. 07:40

Nincs rendben az egyszer biztos. :) Ráadásul amikor átjött nem is volt annyira ittas állapotban...( -.-)

nem is értjük mire volt jó ez a kötözködés... előrébb nem került vele.

2013. máj. 3. 07:07
Jöttek a gondok,utána meg a gondnok. Micsoda gondok! Kissé bogaras a szomszédod,nem?
13. ildi89 (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2013. máj. 3. 06:37
A mi hozzáállásunk teljesen kultúrált volt, csak az ő viselkedését nem tudtam elfogadni. Azt semmi kép sem mondanám hogy leszarjuk őket, nem szeretjük őket de megadjuk a tiszteletet, de ez nem azt jelenti hogy minden egyes sóhajukra ugrunk. Köszönöm a hozzászólásokat :) Tényleg nehézkes így együtt élni.
12. michelle.r (válaszként erre: 1. - Ildi89)
2013. máj. 2. 22:22

Ezek a füstölők mód felett büdösek és irritálóak tudnak lenni. A gyerekem pl. fulladozik tőle. A szúnyogoknak viszont nem welkám a látogatás :)


Mi lenne, ha megpróbálnátok emberi módon kommunikálni, ha már egymás mellé sodort a balsorsotok? Ha ő ilyen balfax hogy előbb hőbörög, utána kérdez, akkor légy te az okosabb. Kérdezd meg, tud-e másfajta szúnyogriasztót, valószínűleg ők is használnak.


Nagyon vagány dolog a lexarom-mit-ugat-a-szomszéd hozzáállás, csak megkeseríti az életet. Gondolom te sem örülnél neki, ha egész nap Lagzi Lajcsival szórakoztatna, mert a saját térfelén azt szabad, a hang meg illedelmesen álljon meg a telekhatáron?

;)


L/35

11. ildi89 (válaszként erre: 10. - Alfoldi13)
2013. máj. 2. 17:52
Azért ilyen esetekben kiállok az igazamért.
2013. máj. 2. 13:35
hát béke mindennél többet ér
9. ildi89 (válaszként erre: 8. - Bd55e3f068)
2013. máj. 2. 11:57
Azért nem vagyunk, mert ők úgy érzik sok mindent megtehetnek... és nem tesztik nekik ha valaki nemet mond. Mi nem vagyunk kötözködősek, a fórum lényege, hogy arra voltam kiváncsi, hogy kívülállók, hogy tettek volna a helyembe. Köszönöm a válaszokat, persze írjatok még ha van vélemény.
8. bd55e3f068 (válaszként erre: 7. - Ildi89)
2013. máj. 2. 11:24
Akkor most kvittek vagytok.
7. ildi89 (válaszként erre: 4. - Bd55e3f068)
2013. máj. 2. 11:14
amikor átjön a cigi füst hozzánk az se az ő része... mégse teszem szóvá.
6. ildi89 (válaszként erre: 3. - 9d7907a17a)
2013. máj. 2. 11:07
Mert én úgy gondolom ha a saját területén dohányzik abba nem szólhatok bele.
2013. máj. 2. 09:21

Legközelebb majd azért is beszól, hogy mit főzz...


Leszarnám, magasról, főleg azért ,mert nekem a cigifüsttől fáj a fejem ,és rohadt büdös. Arról nem beszélve, hogy a passzív dohányzás is rákkeltő.

4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Ildi89)
2013. máj. 2. 08:47
Ha ennyire kukacoskodni akarsz, hogy én részem, te részed: amikor átmegy a füst, az már nem a te részed. Még hanggal is lehet határt sérteni.
2013. máj. 2. 08:41

Én is megkértelek volna a füstölők eloltására, mert hányingerem van az összestől, ráadásul a fejem is megfájdul. Persze a hangnemen sok múlik.


Egyébként ha zavar, hogy dohányzik Te miért nem tetted szóvá eddig?

2013. máj. 2. 08:39
Én sem érzem jogosnak. A szagnak nem igazán lehet gátatat szabni:)
2013. máj. 2. 08:36

Kiváncsi lennék kivülállók véleményére, hogy a helyemben mit tettek volna.


Történet:

Tegnap a szúnyogok miatt 3 fahéj illatú füstölőt szúrtam a mi részünkre. A szomszédunk először, közvetlenül nem nekünk célozva hangot adott annak, hogy mindjárt elhánnya magát... pár percel késöbb átjött és kötekedő hangnembe azt mondta valamit kezdjünk ezzel a szaggal mert rosszúl van tőle... rövid szóváltás után vissza ment, én nem oltottam el a füstölőket, mert úgy éreztem a saját területemen (ebben az esetben pláne) semmi köze ahhoz mit csinálok. Természetesen teljesen más lett volna a szituáció ha jó szomszédiviszonyba vagyunk és kultúráltan megkér.


Kérlek írjatok véleményeket! Személyszerint én nem érzem jogosnak hogy átjött.


U.i.: Szüntelenűl dohányzik és hozzánk is ugyanúgy átjön a füst, soha egy szót nem szóltunk ezért...


L/23

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook