Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közigazgatási alapvizsga 2011 fórum

Közigazgatási alapvizsga 2011 (beszélgetős fórum)

2012. ápr. 3. 11:26

csütörtökön megyek Pécse vizsgázni, megtennétek hogy elkülditek a meglévő tételsor(oka)t? köszönöm!

lindildi@freemail.hu

86. renata.c (válaszként erre: 81. - Evike49)
2012. ápr. 2. 19:37

Szia!


Igen, voltak törvény számok. Államháztartási tv. 3 lehetséges válasz volt.

1)2003. ....

2)2004. ....

3)2011. ....


Volt szópótlós tesz is bőven. Most nem jut eszembe egysem, de ha jut, felteszem hoxára.

85. keri36
2012. ápr. 2. 16:48

Sziasztok!

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna küldeni kidolgozott közig.alapvizsga szóbeli-, írásbeli tételeket, illetve tesztsort! Nagy segítség lenne!

keri36@freemail.hu címre.

Köszi!

2012. ápr. 2. 14:35

Sziasztok!

Tudna nekem is küldeni valaki tesztsort? Még tanulás előtt állok ugyan, de a tanulási módszerhez sokat segítenének a kérdések.

Sok köszönet!

2012. ápr. 1. 17:21
Jajj legalább kilehet választani, azt hittem magamtól kell beírni, akkor lennék nagy bajban. Legalább ott tippelni is lehet. Aztán vagy eltalálom, vagy nem:)
82. Chid
2012. márc. 31. 21:41

Nekem sok volt a szópótlós, azért nehéz, mert egy legördülő sávon kell kiválasztanod őket...és általában 2 van a mondatokban.


Állítólag törvényeket is kell tudni de eddig csak 2őt hallottam, hogy volt benne, az államháztartás meg a Ket.

81. evike49 (válaszként erre: 78. - Renata.c)
2012. márc. 31. 20:40

szia :)


Én is Miskolcon vizsgázom majd, szükséges-e tudni törvények számát? És volt-e sok szó pótlós teszt?

Légyszi írj még a teszt kérdésekről valamit.


Köszi

80. Chid
2012. márc. 31. 12:42

Sziasztok!


Azaz igazság, hogy tanultam, mégis megbuktam -.-...igen gáz...szal szeretnék segítséget kérni, hogy ne kelljen megin szégyenkezzek :S.

Akinek vannak tesztkérdései elküldené a maxel@vipmail.hu email címre??? Április 23-án lesz a vizsga.


Ezer köszönet!

2012. márc. 30. 22:50

Sziasztok Kedves Sorstársak! :-)Tudnátok nekem is küldeni tesztsort... nagyon megköszönném. Gratulálok azoknak,akik már sikeresen levizsgáztak!!

zsokica61@gmail.com

2012. márc. 30. 17:43

Sziasztok!


2012. március 28-án vizsgáztam Miskolcon. Sikeresen, 86%-os lett.


Többen kértétek, hogy mentsem le a tesztsort, de sajnos nem engedték.


Egy pár infóval viszont szeretnék segíteni azoknak, akik még alapvizsga előtt állnak.


Én azt a taktikát választottam, hogy ahogy jöttek a kérdések, amit tudtam, megválaszoltam, amit nem későbbre halasztottam. Kb. 20 perc alatt végig mentem a tesztsoron, majd visszatértem a gondolkodósokra. A végén még volt időm az egészet végignézni!


Szóval az idő az elég, lehet javítani is, tehát ha valamire rájössz, hogy mégsem jó, visszatudsz rá menni.


Nekem nagyon sok igaz-hamis volt.Párosítós egy sem.


Összességében tanulni azt kell, de úgy gondolom, hogy aki részt vesz a konzultáción, valamint a 3 nap tanulmányi szabit kiveszi és tanul. 26 pontot össze tud hozni!!!


Szóval Sok Sikert minden vizsgázónak!

Olvasni,olvasni, olvasni kell a könyvet.

2012. márc. 30. 00:14

Kérdés hl ancsi-hoz! Sikerült a tegnapi vizsgája?

Ha igen nem töltötte le véletlenül a tesztkérdéseket:

Ha igen, kérném, küldje el: czklara@gmail.com

2012. márc. 29. 15:33
Az e-mail címem elfelejtettem megadni: m78moncsi@gmail.com
2012. márc. 29. 15:32

Sziasztok!


Látom itt már vannak sikeres vizsgázók, épp ezért szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy amennyiben rendelkeztek tesztekkel az alapvizsgát illetően küldjetek nekem légyetek kedvesek. A kolléganőm 2 héttel ezelőtt kitalálta, hogy menjünk el az április 11-i alapvizsgára és szerintem elhamarkodtuk a dolgot...kicsit kétségbe vagyok esve, mert eléggé kellemetlen lenne, ha nem sikerülne megcsinálni.

Köszönettel


M

2012. márc. 28. 18:11

Szia Elfike!


Megtennéd, hogy nekem is elküldöd a kérdéssort a zoltankis.engineer@gmail.com címre? Áprilisban vizsgázom, jó lenne látni, hogy mégis hogyan készüljek. Köszönöm! Zoli

73. zitko (válaszként erre: 70. - Bobe80)
2012. márc. 28. 11:33
:) Szia!Írtam e-mailt!
2012. márc. 28. 08:28
Hello mindenkinek! Én holnap megyek vizsgázni Miskolcra. Ha van vkinek tesztje küldjön már, ha megkérhetem. Nekem is van 2 sorom szívesen átküldöm. Előre is köszönöm! A címem: zsolt.ficzere@gmail.com.
2012. márc. 28. 07:37

Szia Zitko!

Én is Szolnokon vizsgáztam még februárban, és nagyon aranyosak voltak a vizsgáztatók! Vidd magaddal a tankönyvet, lehet tudod majd használni! :)

70. Bobe80 (válaszként erre: 69. - Zitko)
2012. márc. 28. 00:10
Szia! Én kb. 1 órája jelentkeztem pont erre a konzultációra, csak a május 9-i vizsgára. Szívesen felveném veled a kapcsolatot, mert iszonyatosan rossz hogy senkivel nem tudok konzultálni ebben az ügyben. Ha okés, akkor írok a freemailedre. Email címem: mezeierzsebet@freemail.hu Üdv. Böbe
69. zitko
2012. márc. 27. 20:38
Sziasztok!Elküldené valaki nekem is légyszíves a teszteket. Én május 10-én vizsgázok Szolnokon, április 16-18-ig megyek a konzultációra.Van esetleg valaki aki szintén akkor és oda jön?! Üdv. zitu_s@freemail.hu
2012. márc. 27. 18:24

Sziasztok !

Igaz még kicsit később, de én is vizsgázni kényszerülök. Mondjátok csak akik vizsgáztatok már, vannak-e törvényekkel kapcsolatos kérdések, mármint ideje-számát megadni. Elfike85 kérlek szépen küld el nekem is a teszt kérdéseket, legalább valamilyen támpont legyen. aevike62@freemail.hu e-mail címre. De ha van valaki másnak is szívesen veszem. Előre is köszönöm segítségeteket. Ugye ezt a Magyari-s anyagot kell tanulni?

67. Pálicu (válaszként erre: 15. - Elfike85)
2012. márc. 27. 11:14

Szia Elfike!

Átküldenéd a kérdéssort az anemeth.maail@gmail.com címre? Március 30-án vizsgázom. Elöre is köszi pálicu

2012. márc. 27. 10:39

Sziasztok!

Nemsokára én is vizsgázok! Ha valaki tudana küldeni tesztsort azt nagyon megköszönném. Illetve érdekelne a vizsgával kapcsolatos tapasztalatok.

Köszi!!!!

vivi200308@freemail.hu

65. klara11 (válaszként erre: 64. - Renata.c)
2012. márc. 27. 08:03
Én is szeretném látni, megkapni a tesztsorokat, akár a tavalyit. Április negyedikén vizsgázom. Az új anyag elég húzos. Volt kolleganőm a múlt héten vizsgázott, elég húzos volt, apró, jelentéktelen adatok is előfordultak pl. hogy mely hónapban jött ki a joganyag. Az új tankönyv kijegyzetelve rendelkezésemre áll (ugy kb. a harmada), bárkinek szívesen továbbküldöm. Köszönettel czklara@gmail.com
2012. márc. 26. 14:11

Sziasztok!


Akinek van még tesztsora megköszönném.

Nekem is van egy, elküldöm cserébe.


renta@freemail.hu

63. renata.c (válaszként erre: 15. - Elfike85)
2012. márc. 26. 14:10

Szia!

Gratulálok. Elküldenéd a tesztsort.

renta@freemail.hu


Köszi

62. Borzika (válaszként erre: 15. - Elfike85)
2012. márc. 26. 12:02

Szia Elfike!


Gartulálok a sikeres vizsgádhoz!

Én ma tudtam meg,hogy alapvizsgát kell tennem.Megkérhetlek,átküldenéd nekem is a tesztsort?!

címem:tunde.dunajcsik@gmail.com

Köszönöm a seítséged:Tündi

61. Tibszi
2012. márc. 25. 13:26

Sziasztok! Én nagyon sok mindenkinek elküldtem azt a két tavalyi tesztet ami megvolt nekem. Kérlek benneteket, hogy akinek van, az küldjön nekem is újabb tesztet, mert hamarosan én is megyek vizsgázni.


Köszönöm előre is!


Címem: rodolfo200@vipmail.hu

2012. márc. 25. 11:28

Sziasztok!


Én is kérném szépen a kérdéseket, 3 nap múlva megyek vizsgázni. Előre is köszönöm!


Ancsi

2012. márc. 24. 14:20

Sziasztok!

Tudna valaki küldeni nekem tesztsort? Vagy aki már volt vizsgázni leírná, hogy milyen típusú kérdések voltak (1-2 példával)? Nehéz volt a vizsga?


anytha3@freemail.hu


Köszönöm előre is.

58. merzsike (válaszként erre: 53. - MErika1979)
2012. márc. 24. 11:25
Szia! Légygyszi írj nekem a vizsga tapasztalatodról, tanácsok, kérdések, minden érdekel. Hol vizsgáztál? Nagyon izgulok, szerdán megyek vizsgázni. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook