Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » " Köszönjük Emese!"...... fórum

" Köszönjük Emese!"...... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: " Köszönjük Emese!"......

1 2 3
2008. szept. 20. 21:34
Ha meglátom kiráz tőle a hideg
56. daroki (válaszként erre: 55. - C4f059c04b)
2008. szept. 16. 20:31
Én is jókat nevetek rajta.Ez az utsó nagyon tetszik.Metált bírod?:DDD Kész ez a csaj!:)
2008. szept. 16. 19:02
Nekem bejönnek az Emesés reklámok. Először szánalmasnak tartottam, de most már viccesnek látom.
2008. szept. 16. 16:06

Külföldi üzletember? Rocker??? pfff

ez engem semmire nem ösztönöz..

..de az idegeimre megy az biztos..

53. pymary
2008. szept. 15. 13:07
sziasztok! nekem nagyon tetszik a reklám. Én nem annyira az Emeséket féltem, inkábba színésznőt, mert amiben szerepelni láttam ugyan ilyen kis bambácska szerepet játszik. Nehogy beskatulyázzák. Nem vagyok Emese, de szerintem nem kellene az Emeséknek magukra venni. Akinek nem inge, ne vegye magára. Szerintem.
2008. szept. 14. 13:09

Imádom... Ez a legújabb reklám nagyon bejön, kedvencem...


"Zoltán! Ön tett nekem egy ajánlat az utcán!" :)))

2008. szept. 10. 12:49

"legközelebb vajon minek öltözik?:D"


Hát nagyon remélem, semminek :S

2008. szept. 10. 10:37
Lehet, hogy zseniális, de engem roppantul idegesít, s marketing ide vagy oda, egyáltalán nem ösztönöz, hogy bármely bankhoz forduljak, inkább kuporgatok..
49. Cirmanella (válaszként erre: 48. - 01c8755c79)
2008. szept. 8. 14:05

Akkor még van remény.:o)

Ugy volt hétfőn telefonálnak állás ügyben,ha esélyes vagyok.Lett volna mégy egy interjú,hogy kiválasszák ki kell nekik.

Nem hívtak.:S

Kicsit szomi vagyok,de megpróbálok nem letörni.

Most se tanulás,se meló.Olyan haszontalannak érzem magam.

Na megpróbálok nem letörni.:-)))

48. 01c8755c79 (válaszként erre: 45. - Petka)
2008. szept. 4. 13:36
A sógornőm 57 helyre adta be áprilisban az önéletrajzát. Június 1-től remek állásban dolgozott! (2 kisgyermeke van, 3 és 8 évesek... és így is. :o))
47. o.andi
2008. szept. 4. 13:36
NAGYON JÓ KIS REKLÁM...EGYIK LEGJOBB
46. Tomasha (válaszként erre: 45. - Petka)
2008. szept. 4. 13:24
állás keresés? :-D szerintem a leghatékonyabb módszer... ha mindenhol jelen vagy ahol csak tudsz és mindenhol rajta vagy az ügyön hogy legyen munkád...előbb utóbb bejön. hogy ez mit jelent? intenet: ezer meg ezer online oldal(nem akarom reklámozni) ahová feltöltheted az önéletrajzod és kereshetsz is... hírdető újságok... foglalkoztatási hivatal honlapja... munkaügyi honlapok.. és persze személyesen is látogathatod őket..nem árt... és te magad is hírdetheted magad itt ott. néha jönnek szórólapok is ..amiken vannak állások.. és persze ott vannak az ismerősök. stb stb... hogy mi a legjobb módszer? az ami majd neked elhozza álmaid állását :-) sok sikert!
45. petka
2008. szept. 2. 15:50

Sziasztok!


Meg tudná valaki mondani hogy melyik a leghatékonyabb álláskeresési módszer, vagy hogy kinek mi jött be?

44. mamaki
2008. szept. 2. 07:31

Elegem van ezekből az "idióta" reklámokból!! Az én nevem is Emese, de már kiráz a hideg, amikor ezt, vagy a BB bankos reklámot meglátom a TV-ben!! Kikérem magamnak (engem sem kérdeztek meg...) azért, hogy pontosan egy ilyen szép régi magyar névből gúnyt űzzenek!!!! Szégyelljék magukat a "kitalálók", sok egyéb erre a célra megfelelő női név lenne a repertoárban!!!!!!!!!!

Emese mama.

2008. aug. 30. 21:25
engem a reklámmal cikiznek...Emese vagyok... :-( ha meghallják a nevem ...párhuzamot vonnak köztem és a bankos Emese között.. :-D na jó csak viccelek... bocsi.. jah egyébként a Kispál zenéjében is benne vagyok :-D "Emese most már indul a buszod..." jó oké ez nem tartozott ide..de nekem ez jutott eszembe.
2008. aug. 30. 12:00

Emese fiú jelmezben.

Rossz?

Nem rossz?



Most az egyszer nem cikizték ki szegényt.

41. arafat
2008. júl. 22. 13:32
figyeld a reklámot,emese már ott dolgozik.
40. winny
2008. júl. 7. 18:46

Lányok!

Végig olvastam.Hihetetlen de igaz! Boldog vagyok,hogy megöregedtem.Ez iszonyú.Együttérzésem.

39. McKenzi (válaszként erre: 4. - Genlips)
2008. júl. 3. 10:52

attól függ milyen szakmában :)

vannak szakmák, ahol nyelvtudás nélkül is el lehet helyezkedni, mert annyira hiányszakma

2008. júl. 3. 08:31
Szerintem is jól gondolod az egész állás interjú dolgot én is rengetegen voltam már,próbáltak megalázni is mint annó tégedet amiért nem sikerült vissza aláztam így vica-verzában maradt a dolog,de nekem nem fájt mint neked mert iszonyatosan szemét stílusom tud lenni,ha be akarnak próbálkozni nálam.Az elkövetkező 2-3 évvel foglalkozz most még az utolsó évben rá érsz majd izgulni,hogy hol találsz munkát és milyet.
37. McKenzi (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2008. jún. 24. 20:56

azért szerintem elég felháborító lehet. Odamegy az interjúra arra van felkészülve, hogy a tudásáról és a cégről fognak beszélgetni, erre elkezdi rá csorgatni a nyálát a főnök. Holott irodai munkára jelentkezett.

Elég szomorú, hogy egy ilyen szar állásért is mi mindent el kell viselnie az oda felvételt nyert nőknek :)

36. ec63a7fc29 (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2008. jún. 24. 18:35
Ebben nekem Bill Gates a példaképem!
35. a9e1c02a7b (válaszként erre: 33. - Emagdi)
2008. jún. 24. 10:52
Ebben van valami...
34. emagdi (válaszként erre: 17. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 24. 07:43

nem tudom ezen miért háborodott fel az ismerősöd.

nemhogy örült volna, hogy megmenekült attól, hogy egy ilyen helyen állást vállal:)

nem tudom, miért felejti el mindenki, hogy az állásinterjú 2 oldalú. nemcsak arról szól, hogy te jó vagy-e egy állásra, hanem hogy neked elég szimpatikus-e a cég.

33. emagdi (válaszként erre: 31. - F933a1b1fa)
2008. jún. 24. 07:39

ez eddig igaz.

viszont nekem a reklám üzenete, hogy a budapest banknál elnyomják a kreativitást, hülyézik a dolgozókat, ott biztos egyen-robotok dolgoznak. szóval nem szimpatikus, biztos nem fogok oda menni bankolni.

32. psycheee (válaszként erre: 31. - F933a1b1fa)
2008. jún. 22. 09:16

Ez tagadhatatlan, de most mindenki azt írta le, ami erről a saját élménye.

Örülj neki, hogy neked csak ez jutott eszedbe! :)

2008. jún. 22. 08:09

Ami engemet illet, Emese figurája szerintem reklámszempontból tökéletes, azt adja ami a célja:

- felhívja a figyelmet

- érdeklődést kelt

- szóbeszédet kezdeményez

Mi kell még, hiszen ez egy reklám?

30. Cszsuka (válaszként erre: 27. - Pitypang)
2008. jún. 22. 08:06

Érdekes, amit írtál!

Én ezzel a gondolkodással hoztam ki magam a stresszből. Állandó alárendeltséget éreztem az emberekkel szemben, mindig azt gondoltam, hogy többek nálam. Aztán néhány témába vágó könyv elolvasása után úgy döntöttem, hogy minden ember egyforma - ebben az értelemben, ahogy te is írtad - s nem kell félni tőlük. Ráadásul a leendő stresszes pillanat 5 perc vagy fél óra múlva már a múlté...

29. Cszsuka (válaszként erre: 23. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 22. 08:01
Pozitív értelemben írtam a mázlistát. Keveseknek adatik meg, hogy amiért keményen megdolgoznak, azt valóban értékelik is. Hisz a cikk is pont erről szól.
28. ec63a7fc29 (válaszként erre: 27. - Pitypang)
2008. jún. 21. 22:43

Ebben igazad lehet.

Jó állásom volt, amikor a barátnőm férje megkért tartsam a sort neki, azaz álljak be egy állásinterjúra, amíg megérkezik.


Ott megláttak ismerősök, s kérdezték, tudom-e milyen állást hirdettek meg a másik szobában? Nekem és a tudásomnak pont jó lenne.:))


Kíváncsiságból bementem, s fel is vettek volna. Akkor őszintén elmondtam, hogy nem mennék el 60 000Ft nettóval kevesebbért abba az állásba, csak kíváncsiságból néztem be.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook