Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Köszönet Hoxanak! fórum

Köszönet Hoxanak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
177. ina87
2017. febr. 20. 22:15
:)
176. ina87
2017. jan. 24. 17:19
elég ha csak annyit írok köszi
2017. jan. 21. 07:35
Köszönöm a korona ékszert! :))
2010. dec. 17. 11:23

Szia Hoxa, sziasztok hoxázók!


Tetszik a honlap ünnepi fejléce, és külön öröm számomra, hogy tökéletes helyesírással szerepel rajta a jókívánság!


Köszönet érte Hoxának.


Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

173. mmacus
2010. ápr. 20. 17:09

Szia Hoxa!

Köszönöm amit teszel azért, hogy még jobb legyen itt. Örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra, ha valamiért nem tudok benézni, nagyon hiányzik!

Kívánok további erőt, egészséget, tevékeny napokat, sok-sok közös élményt a gyerkőcökkel:)

2010. ápr. 20. 16:27

Szia Hoxa!

Igen...mióta terhes lettem nagyjából minden nap itt vagyok én is (csak mostmár más néven)! Reggel úgy indul a napom, hogy kapcsolom be a gépet és idejövök...Egész nap nézegetem az oldalt. Aktívan fórumozok is...nekem nagyon tetszik és sokszor segített már! Köszönjük és jó egészséget az egész családodnak!

171. Hoxa
2008. okt. 2. 12:21
Szép jubileum. :) Köszönöm a kedves soraidat!
170. winny
2008. okt. 2. 12:19

Kedves Hoxa.

Köszönöm az elmult egy évet.Jó itt.Minden nap örömmel jövök.Igaz nem vagyok aktív a fórumokban,de ez azért van mert az életkorom miatt más a véleményem sok-sok esetben.

Engem meggyógyít ez a hely.

Nem voltam beteg egy percet sem.

Kezdjük a következő évet!

Együtt ugyan itt!

Kívánok a munkátokhoz jó egészséget!

Üdvözlettel:Márti

169. Donyta
2008. szept. 3. 12:24

Kedves Hoxa & Speedz!


Itt is megköszönöm a segítségeteket!


Üdv: Dony

2008. jún. 1. 18:35
Egyszerűen: KÖSZI ! :)))
167. winny
2008. jún. 1. 15:59

Kedves Hoxa! Soha nem gondoltam volna,hogy ennyire kötődöm egy portálhoz.

Szolgáltatót váltottam: két-három nap kiesés lett volna.Sírva könyörögtem,hogy azonal állítsák át mert én nem bírom ki.Alig tudott az ügyintéző megvígasztalni,hogy meglesz.Átáltak a kábelre 05.29-én! Egy nap hiányzásom nincs amióta ide jöttem.Imádok itt lenni!!!!

166. inci47
2008. máj. 3. 16:26

Nekem a lányom ajánlotta ezt az oldalt, és itt ragadtam, sőt , ha mondhatom hoxa függő lettem!Már olyan barátot is találtam akivel személyesen is találkoztunk, és szervezzük a következőt, de már többünk részvételével!

Szeretem a játékokat is, sőt olyan sütiket is készítettem, amiknek a receptjeit itt találtam!

Szóval, köszönet érte, és további jó munkát kívánok!Üdv: Inci

2008. máj. 3. 16:01
Nagyon szeretem ezt az oldalt, a legjobbkor jött az életemben. Épp arra panaszkodtam a férjemnek, hogyha egyedül vagyok itthon, nincs kihez szólni, magányosan telnek a napok. Most viszont minden nap többször is benézek, ha időm engedi. Elég sok ismerőst, sőt néhány barátot is szereztem az elmúlt két hónap alatt. Köszönet érte!
164. Akymo
2008. máj. 2. 23:45

Mióta rátaláltam erre az oldalra, szinte máshova nem is kattintok, teljesen függő lettem. Érdekes, hisz itt annyi mindent megtalálok, ötleteket kapok, ismeretlen emberekkel "barátkozom". Figyelünk egymásra a rohanó világban itt a neten :-)

Köszönöm Hoxa, hogy megpihenhetek az oldaladon és kikapcsolódhatok.

163. acci
2008. ápr. 30. 14:37
Kedves HOXA Orulok, hogy van ez az oldal, En egyenlore kulfoldon elek, es ha feljovok ide [amit minden nap megteszek] elem hozza egy kicsit Magyarorszagot. Uj baratokra talaltam, akikkel naponta szot valtok. Azonkivul rengeteg erdekesseg van itt szamomra, es nem utolsosorban a jatek is kedvemre valo. Rendszeresen jatszom a HOXAKASZTOfaval, es a dominoval.Ja es van aki altalam regisztralt ide, tobbek kozott a lany aim is. Koszonom Neked, es kivanok jo egeszseget, valamint sok sikert a munkatokhoz. Udvozlettel; Acci
2008. ápr. 19. 10:30

Kedves Hoxa. Pár napja találtam rád :) teljesen véletlenül. De hálás vagyok érte. Sok a jó téma, nem is tudom Én mit kérdezzek. Még nem tudok sok mindent, így inkább csak keresgélek, de így is jó.

Jó megosztani másokkal a véleményem és jó új véleményeket hallgatni, segítség is jött már, pedig nem is írtam, csak olvastam a sorokat.

Köszönöm, hogy vagy nekem, és ajánlom bárkinek.

2008. márc. 13. 16:59
Nagyon aranyos a nyuszi, és a piros tojás!
2008. febr. 19. 22:39

En azt koszonom meg Neked,hogy Vagy!

Nelkuled szegenyebb lennek lelkileg,itt talaltam olyan embereket,akiket latatlanul is megszerettem,es mellettem allnak,joban-rosszban. Koszonom Neked!

159. Laryan
2008. febr. 19. 22:33

Köszönöm Hoxa,hogy kitörölted az ide nem való személyt(tudod kiről van szó).Sokaknak okoztál vele örömet!:)

Szép Estét! :)

2008. jan. 29. 12:28
Nagyon jó!!
157. winny
2008. jan. 23. 18:15

Nekem ez a nyugalom szigete.Megijedtem az akasztófa játék változásától.Ildikó segítségével rájöttem,hogy így egyszerűbb.Itt mindíg segítőkész emberekkel találkozom.

Köszönet érte.

2008. jan. 8. 06:29
Jó lett köszi!
155. ca6273a8a5 (válaszként erre: 148. - Donyta)
2008. jan. 7. 17:12
Én is csatlakozom a köszönetnyilvánításhoz, és teljesen egyetértek Donyta hozzászólásával!:)
154. Laryan
2008. jan. 7. 17:10

Bár még csak pár hete vagyok itt,de imádom a Hoxát!

Nagyon jó időtöltés és szórakozás!

Köszönet azoknak akik kitalálták!

2007. dec. 25. 10:55

Ilyent ugyan nem illik írni,-- főleg nem a szeretet ünnepén,-- de ha nem lenne a Hoxa, már én se lennék.

Rengeteg barátot és biztatást kaptam innen, erről a fórumról, amit ezúton is szeretnék hálás szívvel megköszönni "szülőanyánknak" Hoxának és persze Speed-z nek is, hisz Általatok jöhetett létre mindez.

( Ádám mellé is kellett egy Éva hajdanán...:))))

152. Hoxa
2007. dec. 25. 10:10
Mi is köszönünk nektek mindent! :D
2007. dec. 24. 20:02

Kedves Hoxa ,Speedz !



Békés Karácsonyt Kívánok!!

150. igynogy
2007. dec. 22. 10:52
Én is köszönöm Hoxa. Igazi jó barátokra leltem itt. :)
2007. dec. 22. 10:31

Mindent köszönök neked Hoxa!

Ma egy éve,hogy regisztráltam az oldaladon és nagyon jól érzem magam mindig nálad.

Köszönök mindent!

148. Donyta
2007. dec. 22. 10:01
Köszönöm Hoxa, hogy emberi tudsz maradni a sok gondokkal. Köszönöm a játékokat amit időnként újjal megkoronázol.. Azt, hogy itt lehetek, mert ez az egyetlen hely ahol kellemesen eltőlhetem azt az időm ami a napi gondjaimat itt feledteti,ha rövid időre is!! Függővé váltam, de nem bánom mert ez a második "családom"...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook