Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Köszönet Hoxanak! fórum

Köszönet Hoxanak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. márc. 26. 13:36
Én is köszönöm, hogy ennyi emberrel megismerkedhettem és lelki támaszként mindig mellettem álltok!!
2007. márc. 26. 13:31
Én is köszönettel tartozom:)nagyon sokat segít ez az oldal ha bizonytalan vagyok.Itt mindig van kihez fordulni!
25. zacyne
2007. márc. 26. 13:30

Én sokkat köszönhetek neked Hoxa,mivel eddig szinte nem volt kivel beszélgessek.Sok ismerősöm volt régen,de mióta ideköltöztem a páromhoz ez megszűnt.Itt nem ismerek sok embert,nincs kihez forduljak,de ezen a honlapon teljesen más!Itt mindenki segít a másikon.

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM és további sikereket a honlaphoz.Erőt és kitartást!!!

2007. márc. 25. 00:39

jó hogy vagy néha napján már nincs kivel beszélni a gyerekek széjjel én nemtudok eljárni itthonról csak ha elvisznek,és nagyon sokat szomorkodtam egyedűl .már nemkell mert látom többen is ebben a cipőben járnak,ezentúl nemérzem magam,magányosnak a család mellett,ti potóltok még egy családot

.

2007. márc. 25. 00:25

Na szegény Hoxa, fel lett adva a lecke...


Én is köszönöm hogy idetalálhattam tavaly ősszel, és olyan barátokat szerezhettem, akik a legsötétebb napjaimban is fogták a kezemet, és mindig visszarángattak az életbe, mikor menekülni akartam.


Szeretném ha még sokáig tudnánk itt eszmecserét folytatni Veled is, és ha Te se haragudnál azokra sem, akik csúnyán vétettek Ellened.

Jó egészséget, kis családodban pedig sok örömet kívánok!!!!!!! :))))

22. dee
2007. márc. 25. 00:11

Azt hiszem,sőt tudom,hogy köszönettel tartozok én is.A bajban is mellettem álltál Hoxa.Köszönöm.


Legyen erőd és egészséged a további 70 évhez itt és velünk!:)

21. bige
2007. márc. 24. 23:50

visszatértem - vajon miért? mert rendeződtek a dolgaim, és jó ez a "kis" csapat, és hiányzik, ha nincs.

Ne felejtkezzük el Hoxa mellett Speedz-ről sem, aki szerintem a világ legtürelmesebb embere Hoxával együtt, és aki szintén nagyon sokat dolgozik a portálon.

Nekem szerencsém van ismerni őket személyesen, és bizton állíthatom, hogy csak csupa jót érdemelnek. Humorral, türelemmel, jósággal tekintenek a világra, és semmiféle bántást nem érdemelnek meg.

jaj, de elérzékenyültem:-))))

szóval pusszancs Nektek!!!:-))), és kitartást hozzánk!:-)

2007. márc. 24. 23:28

Kedves Hoxa!

Kívánok Neked és családodnak szép tavaszi napokat, egyben köszönöm legutóbbi leveledet is.

Remélem, örülsz annak, hogy ilyen látogatott és "menő" az oldal, vagyis szeretik/szeretjük sokan.

Üdvözöl:

Hjaniko

2007. márc. 2. 11:47

Kedves Hoxa!

Miota rátaláltam erre az oldalra,nap mint nap látogatom,ha csak kevéske időm is van napközben,rögtön a gép előtt vagyok,de ha egy nap nem tudok lenni,ugy érzem valami hiányzik az életemből.

Nagyon sok barátot szereztem a itt,sok kedves ember van,nem tudom más hogy van vele,de én ugy érzem itt,mintha egy család volnánk.

Sok sikert továbbra is, és remélem még sokáig örülhetünk ennek a kedves oldalnak!! :)))

2007. márc. 2. 11:36

Kedves Hoxa!

Nagyon köszönöm neked, hogy kitaláltad ezt az oldalt! Annyi kedves emberrel találkoztam itt!

A gonoszkodókkal ne törődj! Köcsögök mindenhol vannak. Sajnos innen sem lehet kitiltani őket! Puszi mindenért! :-))))

2007. márc. 2. 11:06

Sziasztok!

Köszönöm a társaságotokat! Annyira jó megismerni más emberek gondolatait. Itt nem számít ki hogy néz ki, mivel nem látjuk a másikat, előítéletek nélkül lehet kommunikálni. Tetszik, hogy tanulhatok másoktól. És örülök, hogy a saját gondolataimat mások írásában is megtalálom.

2007. márc. 2. 10:36

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz,én is találtam itt olyan embereket akikkel szívesen megismerkednék "élőben"is.Igaz én nem tudok annyi időt itt tölteni mint amennyit szeretnék,mert a gyerekektől nem lehet,de amint időm engedi és nincs lefoglalva a gép egyből ide lépek fel.

Szóval köszönet ezért az oldalért:))))))))

15. Ancika
2007. febr. 22. 10:58
Én itt fantasztikus emberekkel ismerkedtem meg! Köszönöm!!
14. reni79
2007. febr. 22. 10:55

Szia Hoxa!Én is köszönöm hogy létrehoztad ezt a hónlapot!Imádok ide feljárni.Ha az időm engedi itt vagyok!

Rengeteg rendes,kedves embert ismertem itt meg!

Bocsi de az elején kicsit túl szigorúnak gondoltalak!De a tegnapi után megértem!

Szóval én is nagyon hálás vagyok és minden jót kivánok Neked!

13. Hoxa
2007. febr. 22. 10:50
Köszönöm szépen. :)
12. szika
2007. febr. 22. 10:34

lásd, mint lent.


Nekem is ez a mentsvár, ha menekülni akarok egy kicsit a mindennapok elől, vagy csak pletyózni, játszani egy jót.

A többit már leírtátok.

Köszönök mindent én is.

11. daroki
2007. febr. 22. 09:58

Nem írom le ugyanazt amit az előttem szólok,mert én is így gondolom!:)

Csak így tovább,mert továbbra is szeretnék nap mint nap idejönni.Kell ez nekem,már nagyon hiányozna,ha nem jöhetnék!:)

2007. febr. 22. 09:23

Szia HOXA!

Nagyon-nagy dolgot alkottatok.

Remek ez az oldal,nagyon jó.

Sok érdekességgel találkozom nap,mint nap.

Olyan itt mint egy nagy családban lennék.

Senkit sem ismerek,és mégis olyan mintha mindenkit ismernék.Minden tökéletes.Nagyon szeretem ezt az oldalt.Munkátokhoz továbra is sok sikert,jó ,egészséget és minden jót kívánok.

9. katalin25 (válaszként erre: 7. - Nono80)
2007. febr. 22. 09:15
:)))
2007. febr. 22. 09:14

Kedves Hoxa!


Köszönöm szépen, hogy létrehoztad ezt a csodálatos oldalt! Köszi a szuper cikkekért, amiknek az olvasása után mindig picit megnyugszom, hogy ha majd megszületik a babám és nem tudok valamit,vagy bizonytalan lennék valamiben, akkor itt meglelem rá a választ.

És külön köszönet, mert a Pocis topicban olyan kedves emberekre találtam, akik én úgy érzem mind a barátaimmá váltak, és akik nélkül furcsán telik el 1-1 nap, ha nem jöhetek.

Köszi!

2007. febr. 22. 08:52
Helló!Én is a fél napomat itt töltöm,nagyon szeretem ezt a portált,rengeteg érdekes dolgot találni,van miből csemegézni!Nem semmi vállalkozás volt Hoxa részéről,hogy belevágott,gratulálok hozzá!Bár a Férjem ennek annyira nem örül,el is nevezett Internetné Hoxa Noéminek!Hát így állunk!:-)))))
2007. febr. 22. 06:22

Kedves Hoxa!

Nagyon szeretném megköszöni,hogy tagja lehetek ennek a nagy csapatnak!

Nagyon sokat jelent nap, mint nap itt lennem.

Rengeteg segítséget és információt kaptam a problémáim megoldására.

Sok ember számára nyújt segítséget,és kikapcsolodást ez a honlap!

Továbbra is kívánok sok erőt,és kitartást!

2007. febr. 22. 04:49
Én is csak jókat tudok mondani,imádom ezt a portált.Hoxa neked meg külön köszönet,hogy mindig segítettél,ha elakadtam.Minden jót kívánok neked,és a családodnak,további jó munkát,és sok-sok türelmet hozzánk.:))
2007. febr. 22. 00:31
Csatlakozom en is az elottem szolokhoz. Bar nem tul regen csatlakoztam, de otthon erzem magam koztetek. Koszonom en is Hoxa, hogy letrehoztad ezt a "nagy csaladot", illetve a lehetoseget. Hogy ki mit kezd ezzel, az sajat magan mulik. Ha valaki ezt gyulolkodesre hasznalja, az nem Teged minosit!
2007. febr. 21. 23:45
Ja, és bocsánat! Írni továbbra sem tudok: ne idegesítsd fel magad (így már jól írtam)
2007. febr. 21. 23:42

Kedves Anita!

Nagyon jó ötlet volt ez a fórum! Csatlakozom!

Nagyon tisztellek Hoxa, hogy ekkora erőd és türelmed van! Nekem is, mint sokunknak: sokat jelent ez az oldal! Nem győzök köszönetet mondani a sok jóért, amit teszel értünk!

A negatív hülyeségken pedig ne idegesids fel magad! próbálnának meg ők elkészíteni, munkálkodni egy ilyen nagyon jó portálon!

puszi: Eszti További jó munkát kívánok!

2007. febr. 21. 23:32

Azert inditottam ezt a forumot,hogy lehetosegetek legyen Hoxa irant a POZITIV gondolataitokat leirni.

En a sajat nevemben szeretnek neked mindenert koszonetetet mondani!(Nagyon szeretem ezt az oldalt,mostmar en is fuggo lettem ;))

Le a kalappal,hogy csalad mellett ennyi idod jut rank is!

(Nagyon sajnalom,hogy olyan ember/ek is vannak akik igenybe veszik a honlapodat es kozben veled vitaznak-ellenkeznek.De azert fel a fejjel!!)

Nagyon sok kitartast es erot kivanok neked a tovabbiakhoz!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook