Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Köszönet Hoxanak! fórum

Köszönet Hoxanak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. júl. 14. 16:43

Ez az oldal az egyik legnagyobb ötlet, miótta feltalálták a puskaport:-)

Énmondom!

56. iriszb
2007. júl. 14. 16:42
KÖSZI HOGY VAGY :))
55. mandy
2007. júl. 9. 22:44

Drága Hoxa!

A napokban lesz egy éve hogy regisztráltam Nálad, miután kétcsíkos lett a tesztem. A pocaklakós (akkor még terhes) topik törzstagja lettem. Fantasztikus csajokat ismertem meg, akikkel előszőr a várandósság, majd mostanában az anyaság örömeit-nehézségeit osztjuk meg egymás között. Bálintom napokon belül négy hónapos lesz, és azt hiszem az apján, a nővérén és persze rajtam kívül a Hoxa portál tud róla legtöbbet ;-)


Köszi :)))

54. a1a3db480a (válaszként erre: 53. - Hoxa)
2007. júl. 9. 22:39

Köszi :D Mondták már neked:

-Jó hogy vagy?-

Mert jó.

53. Hoxa
2007. júl. 9. 22:38
:) Ezért megéri.
2007. júl. 9. 22:26

kedves Hoxa!

nagyon jo érzés lehet ennyi embernek segitséget és örömet okozni,mert avval hogy vagy,mindannyiunknak adtál egy segitö jobb kezet,egymásnak segitünk,de neked köszönhetjük!

további sok sikert!

2007. jún. 26. 00:14

Köszi Hoxa, hogy vagy és vagytok :)

Voltak nagyon nehéz napjaim, és sokat segített hogy itt figyeltek rám.

Úgy érzem, itt mindenki fontos, még én is :)

Köszi!

2007. jún. 23. 16:48

koszonom a lehetoseget hogy itt lehetek veletek!!

ezert koszonet hoxanak!! nagyon tetszik amit csinal hisz azert vagyok itt:))

2007. jún. 23. 11:20

Szia Hoxa!

Nekem nagyon be jött ez az oldal eddig minden nap benéztem ahogy időm engedte,itt mindenki nagyon kedves és segitőkesz. Nagyon köszi neked.:) :) :)

48. Ancika (válaszként erre: 38. - 93a74b44ea)
2007. jún. 23. 08:57
én is tudom ám :DDDDD
2007. jún. 23. 06:44

Szia Hoxa!


Szuper ez az oldal, tele jobbnál jobb ötletekkel. Kösz, hogy megvalósítottad ezt :)))


Üdv

2007. jún. 23. 05:59

Szia Hoxa!

Nagyon jó ez az oldal, mindennap itt vagyok amiota regisztem. sok érdekes dologról lehet olvasni, jobbnál jobb receptek vannak és a feltett kérdésemre

választ is kapok.

Remélem sokáig megmarad ez a weboldal.

Köszönöm, hogy itt lehetek.

2007. jún. 16. 18:09

Szia Hoxa!

Nagyon sokat köszönhetek neked,sok problémámra,érdeklődésemre,megkapom a választ.Nagyon sokat tanulok,érdeklődési körömet teljes mértékben kielígiti a portál.

Érdekes színes.Nekem nagyon tetszik,így ahogy van!

Köszönet neked!

2007. jún. 15. 17:37

sziasztok!

én véletlenül találtam a honlapra, fórumra, de nagoyn szeretem!

Nagyon koszonom Hoxa!

Nem fogok visszaélni a bizalmaddal!

kiara

2007. jún. 9. 08:11
én egy régi új vagyok,sokat vagyok itt most is és régebben is.Köszi
2007. jún. 7. 19:22

Minden tiszteletem Hoxáé! Nem semmi megalkotni és fenntartani ezt a honlapot. Rengeteg jó téma, bárki megtalálja azt, ami leginkább érdekli és ha nem, akkor megalkotja a magáét. Én csak 2 napja vagyok itt, de sok helyen megfordultam. Klasszak a játékok, a legjobb benne, hogy csupán a játék kedvéért ugrálunk ide-oda, nehogy lemaradjunk a dominóban. Nincs tét, mégis sok embert megmozgat. Ahogy látom rajtam kívül nagyon sokan élvezik.

További nagyon sok sikert az életben!

41. iriszb
2007. máj. 25. 21:56
KÖSZI .....HOXA! ITT toleránsabbak az emberek:)) KÖSZÖNÖM..Igazán
40. inci47
2007. máj. 22. 17:46
A lányom ajánlotta A Hoxa-t, először csak benéztem,de hamar itt ragadtam. Mindennnap eltöltök hosszabb rövidebb időt itt, nahyon szeretem! Köszönöm.
2007. máj. 6. 12:15
Milyen aranyosan naív. :))
2007. máj. 6. 11:53
Hoxa, ugye tudod, hogy én mit köszönök Neked leginkább... KÖSZIIIIIIIIIIIII! :-)))
2007. máj. 6. 11:52
Nemrég találtam ezt az oldalt.Nézegettem és egyre jobbnak találtam.Már mindenapos betérő vagyok.Köszönöm.itt minden van ami engem érdekel.A tagok nagyon aranyosak,kedvesek.Köszönöm Hoxa
2007. máj. 6. 11:29
köszi hogy vagytok és nagyon örülök hogy meg találtam ezt az oldalt. legalább nem unatkozok a szabadidömben. nagyon jo ez a dominos játék.
2007. ápr. 24. 21:41

Köszönöm Hoxa,hogy itt lehetek!

Nagyon jó ez az oldal,sokat tanulhatok,sok kérdésemre választ kapok.Nagyos sok barátra találtam ezen az oldalon.Még sorolhatnám,de a lényeg ,kiváló ez az oldal.Hála neked!

További sikert,hozzánk sok türelmet,családodnak,és segítőtársaidnak is,jó egészséget kívánok.

34. fcf0c655e6 (válaszként erre: 31. - Hoxa)
2007. ápr. 23. 15:28
Koszonom szepen, tudod, "alakulgatok",mint a pupos gyerek a pres alatt...:)))
33. bea533
2007. ápr. 22. 20:07

Nagyon köszőnjük ezt az oldalt neked .Kedves Hoxa

már elég régen voltam itt betegségből és sok gondomból kifolyolag.Nagyon jó vissza térni ide ugy mintha az ember eltévedt,báránykája haza találunk lassan.Itt egy helyen mi nőket érdekel meg van minden egy helye.Ha hibásan is irok nézed el nekem További jó munkát kivánok és ki tartást.Nagyon számitunk rád.

32. Cinka
2007. ápr. 22. 13:54
Azt hiszem, valamikor a kezdeteknél is itt voltam, aztán eltűntem hosszú időre. Mikor visszatoltam a képem, leesett az állam, micsoda fejlesztések történtek és mennyi emberke jár ide. Külön szuper, hogy gyors az oldal, nem kell idegölő perceket várni, míg betöltődnek a topikok és hsz-ek. KÖCCE HOXA! :))
31. Hoxa (válaszként erre: 28. - Fcf0c655e6)
2007. ápr. 22. 13:45
:)))))) Jobbulást neked Pupi!
2007. ápr. 22. 13:44

Férfiként a női portálon nagyon jól érzem magam.

Nagyon sok érdekes témával találkozom itt, nap mint nap.

Húsvétkor egy hétig nem volt internet kapcsolat,mert elutaztunk - nagyon hiányzott a HOXA !!!

További sok sikert kívánok !!

2007. ápr. 22. 12:49

Itt kezdem a napom, itt végzem a napom :)

Kedves és emberségben gazdag barátokra találtam itt, akikkel lehet, hogy soha nem ismertük volna meg egymást. Köszönöm a Hoxát.

2007. ápr. 16. 03:03

Jelen pillanatban a korhazbol irok; sajnos nehany napig "elveznem" kell a vendegszeretetuket. De akarhanyszor kimegyek a kozos szobaba, ahol a komputer van, a tobbiek azonnal felugranak, es odaengednek a gephez, mondvan;"engedjuk Evat a gephez, be akar a "Hoxara" nezni!


Hat ilyen hires vagy, Hoxa, kell ennel tobbet mondanom???..:))))))))))))))))))))

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook