Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Koraszülött gyermek édesanyja vagyok fórum

Koraszülött gyermek édesanyja vagyok (beszélgetős fórum)


1 2
5. Gitta35 (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2013. okt. 23. 15:46
Már ne is haragudj, de a Te esetedet nem lehet egy lapon emlegetni azzal, amiről a fórumindító beszél...
4. Timeacska89 (válaszként erre: 1. - Helena66)
2013. okt. 23. 15:45
nem olvastam de nem is akarom elolvasni mert borzasztoan megviselnek ezek a dolgok,én annyit tudok mondani az én fiam 36hétre született és gyenge volt a tüdeje ezért inkubátorba tették,mikor megszületett akkor adták csak a karoba aztán csak az inkubátorban nézhettem,szörnyü érzés volt,nem érnthettem pedig annyira akartam,nem teettem mellre,csak álltam bambán és meredtem rá és koncentráltam hogy ne sirjak.....és ö beteg sem olt,csak még kicsit gyennge,mégis olyan lelki tiprodáson mentem keresztül hogy senkinek nem kivánom,a szobában csak feküdtem a falna fordulva hogy senki ne lássa hogy sirok :(( nem tudom mi lett volna velem ha nagyobb baja lett volna,nem tudtam volna végig csinálni....aztán 4.nap szolt a nővérke hogy hozzak neki ruhát mert kiveszik az inkubátorbol,hát ne tudjátok meg milyen boldog voltam,szinte repkedtem az örömtől!sirtam mikor a kezembe vehettem!ő az életem értelme,meghalnék ha vele történne valami!minden elismerésem azoké az anyáké akik beteg gyermekük mellett vannak éjt nappallá téve!
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Helena66)
2013. okt. 23. 15:40
Tudod engem nem kellett volna nyugtatgatni,nekem csak az kellett volna,h lássam,mindenki lelkiismeretesen végzi a dolgát.Mikor a lányom 3évesen kórházba került Kanadâban,én is ott töltöttem vele 1hetet.Mellette aludtam,segítettem neki enni,mert nem kèrdezték meg milyen kezes és a balba szúrták az infúziót,ott voltam mellette és nem bántam,h senki nincs ott,ill.csak az volt rossz,h a 6éves fiam pedig otthon volt.Mivel egyedül voltunk kinn,szülők,rokonok nélkül,egyedül voltam vele.Nekem jólesett,h nincs senki,de mindig is ilyen voltam,mert nem azét tettem meg bármit is a családomért,h elismerést,stb.kapjak,hanem hogy mindenki jól legyen.Gondolom ez az édesanya is így éreznekem legalábbis nem hiányzott,h valaki velem foglalozzon,hiszen a gyeremekemről volt szò.
2013. okt. 23. 15:24
Nem értem a fórumot, talán őt kéne megkérdezni az érzéseitől ha érdekel a dolog...
2013. okt. 23. 15:21
Ma reggel olvastam kicsit ezen az oldalon, találtam egy csoda anyukát,aki 121 napot töltött kisfiával a kórházban. Egészségesen egy fiatal nő izgulva, tipródva, szorongva. Ja és persze sokszor tehetetlenül, mert a picihez az első hónapban hozzá se érhetett, nézhette és szerethette. Mennyi könny folyhatott ki azokon a napokon, heteken, hónapokon keresztül a klinikai párnára? Még elolvasni is nehéz volt, élet és halál között, agyvérzés, szem műtét, sérvműtét. Jobb napok és visszaesések, a babáért mindent megtettek még elképzelni is nehéz,de vajon ővele beszélgettek? Nyugtatgatták? Biztatták? Emberként, gyermekéért izguló édesanyaként bántak vele?Ezt csak Ő tudja. Min mehetett keresztül az elmúlt hónapokban? Érett, igazi édesanya lett, mások évek alatt se érnek meg a felelősségteljes szerepre....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook