Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tojásallergiás kisgyermek édesanyjával leveleznék fórum

Tojásallergiás kisgyermek édesanyjával leveleznék (beszélgetős fórum)


13. hobnobs (válaszként erre: 7. - Marel2)
2010. nov. 28. 14:58

Persze, hogy mindenkinél más de a tapasztalatokra vagyok/voltam kíváncsi. Tehát konkrétan kinek hány éves korra. Általában az irodalmak szerint 3-4 éves korra lehet. de mi ebből az igaz? Tehát konkrétan olyan anyukák/szülők beírását várom, akinek a gyermeke allergiás (ezt vérvételből ki is mutatták) és kinőtte. A kérdés, hogy hány éves korra?

Nálunk maximum allergia van, nem kísérleteznék a tojásadással. Ha a vérvétel nem mutatja ki a gyógyulást, nem kap tojást. ennyi.

12. marel2 (válaszként erre: 4. - Zretyi)
2010. nov. 27. 13:20

Szia! És mivel állapították meg a 16 féle ételallergiát??? Feltételezem, hogy biorezonanciával!!! Az egyik kolléganőmnek 46 félét állapítottak meg!!!!!! Ezek szerint mást nem is "ehetett" volna csak vizet. Szerencsére nem tartotta be és elment egy "rendes" orvoshoz aki vérvételből állapította meg az ellenanyagok jelenlétét. Mondanom sem kell, hogy csak a tejre volt allergiás :)))) 2 évig szigorúan kihagyta és nyomtalanul eltünt a baja!

Egyébként ezzel a biorezonanciával elég sok a meggondolatlan diagnózis. Ha csak ezzel gyógyult meg a kislányod, akkor nem is volt allergiás! Bocs, nem akartalak megbántani!!!!

11. wencus (válaszként erre: 10. - Homern)
2010. nov. 27. 10:23
Mi a neve ennek a keksznek és hol lehet beszerezni?
10. homern (válaszként erre: 9. - 6f731e9185)
2010. nov. 27. 09:11

Szia!

Van tej-és tojásmentes babapiskóta (inkább piskóta alakú keksznek mondanám,mert kemény,de a szájában gyorsan elolvad),a fiam is azt kap heti 1-2 alkalommal.

Direkt babáknak van kitalálva.

2010. nov. 27. 08:48

Az én kislányom egy éves..és észrevettem, hogy ha tojásos dolgot adok neki, pl babapiskóta..akkor teljesen bepirosodik a szája...

Így ritkán adok neki kóstolás céljából..de hányás még nem volt(kopkop)

2010. nov. 27. 08:12
Barátnőm kisfia 2-3 éves korára nőtte ki.
2010. nov. 27. 08:07
Erre nem lehet válaszolni! Mindenkinél más az életkor! Egy ismerősömnek a gyereke 4 évig diétázott, aztán - orvosi javaslatra - visszavezették a tojást! Nyert! Kinőtte! Az biztos, hogy a diétát nagyon komolyan kell venni, és maximálisan betartani. Sajnos sok termékben rejtve van a tojás, tejcukor, tejfehérje, glutén, stb.!
6. wencus (válaszként erre: 5. - Hobnobs)
2010. nov. 27. 08:00
Erre én is kíváncsi vagyok a fiam 4.5 éves a tojás tesztje 4 +. Életében 3 alkalommal találkozott tojással, nem közvetlen pl 1 db baba piskóta, 1 db mini fasírt. Mindig sugár hányás lett a vége.
2010. nov. 27. 06:50

az elméletet tudom.

köszi!

2010. jún. 11. 21:56

Az én kislányomnak 16 féle ételallergiája volt és maradéktalanul kikezelték Kiskunhalason biorezonanciával. Nincs semmi fájdalom és már két és fél éve tünetmentes éppen decemberben voltunk vérvételen és nincs semmi allergiája. Most 6 és fél éves és minden oké vele. Mire kezdtük az ovit már nem kellet neki kimaradni semmi jóból mert bármit ehetett. Én csak ajánlani tudom nagyon fontos hogy nincs semmi fájdalom és ez nagyon fontos ha kisgyerekekről van szó!!!!!

( Kiskunhalas Posta utca)

3. MMea (válaszként erre: 1. - Hobnobs)
2010. jún. 11. 18:31

Férjem 5 éves kishúga tej és tojásallergiás, neki mindent külön főznek a szülők, az oviba is azt viszi. Kenyérsütő géppel készítik a kenyeret tej és tojás nélkül, illetve van búzatej is, azt kapja a kislány és szereti.

Konkrét recepteket nem tudok sajnos.

2. Pici04 (válaszként erre: 1. - Hobnobs)
2010. jún. 11. 16:53

Szia!

Nekem is tojasallergiam van pici korom ota.Mara csak akkor van vele problemam,ha "tömenyen" eszem a tojast.(fözve,vagy rantottakent,stb)

2010. jún. 11. 16:43

Tapasztalat- és receptcsere céljából :)

Van akinek kinőtte a gyermeke? Hány éves korra?

Köszi

Andi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook