Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Könyörgöm, segíts, mert te vagy az életem! fórum

Könyörgöm, segíts, mert te vagy az életem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Könyörgöm, segíts, mert te vagy az életem!

1 2
18. junkies095 (válaszként erre: 1. - @Tigris13)
2013. okt. 13. 13:54
Nagyon szomorú :( Meg is könnyeztem.. :(( Tudom, mit érzel most.. Borzasztó.. :(( Sok szerencsét kívánok az életedhez, kitartást!! Fel a fejjel...
17. LIFELOVE (válaszként erre: 14. - 7823df1f23)
2013. okt. 13. 13:35
a Júlia regények vége mindig happy. ez itt nem jött be!
16. Ekka
2013. okt. 13. 13:32

Azt írod, hogy az alkohol miatt ment tönkre a házasságod. Gondolom így láttad, hogy mit művel. Nem?


Van két gyerkőcöd, Őket nem nézed? (őket is tönkre tennéd egy komolytalan alak miatt?!)


Ez a pasi szexpartnernek meg takarítőnőnek használt..

Ez kell, ez hiányzik Neked?!?! Gratulálok!

2013. okt. 13. 13:13
vannak az életben dolgok, amiket nem lehet meg nem történtté tenni. Ez a kapcsolat is olyan, de a pici halála akkora terhet ró rá, hogy az újrakezdésnek, a "boldog karácsonynak" semmi esélye. Az ember gyenge, te is gyenge voltál, amikor ittál, dohányoztál és szándékosan romboltad magad terhesen. Ez az amit nem lehet meg nem történtté tenni. Új erő, új élet, új tervek keresése a gyógyír- amíg nem késő. Addig ez csak szánalmas önsajnálat. Olyan nagy és olyan szép a világ. Nézz körül!
2013. okt. 13. 13:10

Olyan,mintha egy Júlia regényt olvastam volna..

Sajnálom,hogy így alakult:(((

Valami súlyos oka lehetett,hogy egyik napról a másikra elhagyott..Ilyen nincs,ha egy szerelem valóban ekkora,ahogyan leírtad...Itt valami más volt:((Én megkeresném és beszélnék vele,az életem árán is...

2013. okt. 13. 12:20
az irasnak van terapias hatasa is :) Irj minnel többet, egYszer csak radöbbensz, hogy mar meg is gyogyultal (boccs az ekezetnelkülisegert, idegenben vagyok)
2013. okt. 13. 11:48

Elolvastam a történeted; egyrészt azért, mert felfigyeltem a segélykiáltásszerü címre, másrészt pedig az itt megjelenö legtöbb cikknél jobban van megfogalmazva. Rendkívül eröteljes módon tudod kifejezni az érzelmeket, amelyek sötétek, destruktívak, rombolóak.

Én tinédzser koromban pont ilyen voltam... Minden szerelembe bele akartam halni, s néha majdnem sikerült is. De -szerencsére- ahogy jött, úgy el is tünt az érzelmeknek ilyen szinten való megélése.


Kökemény szenvedélybeteg vagy, ezt vontam le az írásodból; alkohol-, nikotin- és társfüggö vagy. Valami súlyos traumá(ka)t sejtek, ami az önértékelésed, önbizalmad ilyen drasztikus megcsappanását okozta. Mielöbb szakember segítségére van szükséged. Ha nem lépsz idöben, keserves, és meglehet, hogy rövid élet vár rád. Sejtem, hogy nem sokra tartod az életed, föképp a férfi nélkül, akire vágysz, de az életben épp maga az élet a legnagyobb érték - és csak egy van belöle, ezért jól vigyázz rá!


A mielöbbi testi-lelki gyógyulást kívánom neked öszintén!

2013. okt. 13. 11:26

mineden esetre nagyon szomoru tortenet,amit nem ertek, az az,hogy lehet egy terhesseget nem elmondani??!!!

hogy lehet eltitkolni???

de nem vadolni akarlak, az epp nem hianyzik neked...

sajnalom a tortenteket...

2013. okt. 13. 11:15

Annyira tipikus, a nő mindent belegondol a kapcsolatba, a pasi meg semmit, csak szórakozást.

Ilyen után nem kell sírni, inni, meghalni.

Van tehetséged az íráshoz, de hanyagold a túlzó jelzőket, és hasonlatokat, kissé giccsessé teszi az írásodat. Viszont olyat írtál, amit félúton nem hagytam ott, hanem végigolvastam.

9. szomorkodó (válaszként erre: 8. - 6ecd2acc52)
2013. okt. 13. 10:24
Az majd ezután jön. Most még szereti, és az alakul át gyűlöletté, aztán lesz semleges. Na az a kánaán. Csak qrva hosszú, nehéz időszak. :(
2013. okt. 13. 10:20
Nagyon mélyen érző, az érzelmeit intenzíven megélő ember vagy, ami nagyon jó is lehetne, de erősebbnek kell lenned, és reálisan látnod a helyzetet. Ha képes volt így lelépni, nem Ő volt az, aki emberileg megfelelő lenne arra, hogy családot alapíts vele. Ha ilyen könnyen megy, nem érdemel meg egy könnycseppet sem. Nem értem, miért nem tudsz haragudni rá.
7. mézgapaula (válaszként erre: 1. - @Tigris13)
2013. okt. 13. 10:02

Szia, nem tudom, hogy igaz-e ez a történet, de az biztos, hogy egy AJÁNDÉK biztosan van a birtokodban, mégpedig az íráshoz való tehetség.

Gratulálok hozzá!

Egyébként meg muszáj előrenézni, gondolj a meglévő gyerekeidre, ők nem tehetnek semmiről és nyilván szeretnének teljes értékű anyát. Vannak szakemberek, akiknek ez a hivatásuk, hogy segítsenek a lelki bajba kerülteken.


Azoknak, akik elítélnek, üzenem, hogy soha, semmire nincs biztosíték: engem pont egy vetélés közepén hagytak el másért, úgy, hogy a terhesség inszeminációból fogant, tehát a legteljesebb mértékben közös megegyezéssel és akarattal. Bármikor bármi megtörténhet...

2013. okt. 13. 09:57
Húúúú.Ez durva.Most szomorkodok:(
2013. okt. 13. 09:52
Neked ő nem az életed,hanem a HALÁLOD!
2013. okt. 13. 09:52

összekevered a halált, a szenvedést az élettel


ő nem az életed, ő a halálod, főleg ha így folytatod


kezd előről, rakd össze magad, az életed, és majd lesz hozzá társ is, és lehet még családod is és ahogy rendezed a dolgaidat egyre kopik majd a múlt minden fájdalmával együtt, de ha napi szinten újraéled, és nem lépsz előre belehalsz, ő meg vígan él, boldog stb.


már meghalt érte egy baba, nem érdemli meg hogy te is feláldozd magad miatta


van melód? hány éves vagy?

2013. okt. 13. 09:34
Bocs,akkor én vethetem.Ő hibás,mert felelőtlen,csak az a baj,h te még jobban.Úgy kell kezdeni,h megbeszéli a pár,igen,mindketten szeretnénk a babát.De ha nem az sem annyira nagy baj,ha egy nő képes anya lenni,felelősséggel gondolkozni.Neked fontosabb volt a saját lelki életed,mint a kisbabád,akit te akartál.Azért,mert te hìvtad êletre,még nincs jogod elvenni is tőle.Főleg így.Tudod én 2gyerekkel menekültem egy házasságbòl,könnyebb is lett volna,ha lelép,de soha nem mondtam volna le a gyerekeimről.Pedig elmehettem volna abból a pokolból úgy,h a gyerekeim is hátrahagyom,de az képtelenségnek tetszett.Gyötörtek,de soha nem nyúltam semmihez.Ha pedig tudod,h ilyen gyenge vagy,akkor előbb tisztázni kellett volna,h ki mit vár a kapcsolattòl,csak összeköltözés után babázni.De a parnered is csak az élet napos oldalát kereső,link alak és te még mindig rá vársz,holott ő is tehet erről.
2013. okt. 13. 09:29

Engedd el!!

De igazából, és kezdj új életet!!


Sok szerencsét kívánok!

2013. okt. 13. 09:08
Lassan itt a sokadik Karácsony és én még mindig ugyanúgy szeretem, várom, mint ott az elején. Reménykedem, visszajön, megvigasztal, kezét nyújtja és segít meggyógyulni, kimászni a gödörből!
Nem kell bocsánatot kérnie, mert az ÉLETET, az ÁLMAIMAT hozná vissza.

Ugrás a teljes írásra: Könyörgöm, segíts, mert te vagy az életem!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook