Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Könnyen elkészíthető, egészséges ételek a mindennapokra fórum

Könnyen elkészíthető, egészséges ételek a mindennapokra (beszélgetős fórum)


jan. 17. 05:41
husleves
jan. 16. 02:59
sult hal salataval
jan. 12. 01:25
pl.taco babbal
jan. 11. 14:08
Halat, csirkét gyorsan meg lehet sütni, nekem nagy kedvencem a rizs, az is hamar kész. Különféle főzelékek is viszonylag gyorsan megvannak fagyasztott zöldségből. Én mindig este főzök másnapra, szerintem pár kivétellel nagyjából minden teljesen jó másnap is, ez ne tartson vissza. Illetve a legtöbb dolgot úgy is megcsinálhatod, hogy 2 napig eszed, én fénykoromban amikor többet főztem, akkor mindig ezt csináltam, így 2 főzésből megvolt 4 nap. Mostmár inkább rendelek 2 napra. :D Fasírtot is lehet variálni, egyszer kell vele többet dolgozni aztán 2-3 napig is jó, egy nap főzelékkel, másnap krumplival, harmadnap salátával...
jan. 11. 14:07

Ezt nézd mennyire egyszerű: [link]

Ugyanígy más zöldségekkel is elkészítheted, a jobb oldalon találsz másokat is.

jan. 11. 13:49
Csirke comb filéből szoktam gyrost készíteni. 15 perc alatt a sültkrumplival együtt kész, de munkába inkább bulgur vagy bab salátával, vagy zöldsalátával vinném. Vagy ebből is egy kicsi, abból is egy kicsi. 2 napra ezeket is el lehet este készíteni hirtelen. Főleg ha konzerv babot használsz. De lehet kukoricasaláta is tejföllel vagy joghurttal, mustárral mellé. Ezek mennek a lentebb említett zöldséges fasírtokhoz is.
jan. 11. 13:43
A youtube-on mennyei zöldséges fasírtok vannak. Magában vagy néhány szelet zöldpaprikával kiválóak. Esetleg kis műanyag edényben viszel tojáskrémet, este pikk-pakk összedobod, 3 napig is jó. Akár magában, akár zöldséges fasírttal eheted.
jan. 11. 12:55

Mikor bejártam munkahelyre a közeli üzletben vettem zöldség mixet és paradicsomot. Otthonról vittem sültet mellé.

[link]


A sült gyakran csirkecomb volt, amit egy tepsüvel sütöttem egyszerre, hogy legyen a hét minden napjára.

jan. 11. 12:18
Tortilla tekercs
jan. 11. 12:14

Sziasztok!

Szeretném leváltani a munkahelyi szendvics, fornetti, péksütemény rendszeres menüt valami egészségesebbre. Reggel korán kelek, munka előtt nincs időm elkészíteni, ezért jobb lenne valami olyan, amit akár előző este is hamar össze tudok dobni, vagy akár a munkahelyen is. Nagy főzőcskét nem szeretnék, tényleg valami egyszerű, gyors dologra gondolok ami mégis egészségesebb a pékárunál. Szívesen olvasnék pár ötletet 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook