Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Komolyan csak én vagyok ennyire szerencsétlen? fórum

Komolyan csak én vagyok ennyire szerencsétlen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2021. nov. 12. 00:38
A szépséghez még annyit, hogy filterekkel minden nő bombázó.
2021. nov. 12. 00:37
Senkinek sem tökéletes az élete, csak ezt szeretik mutatni. Ritkán mutatja meg az ember a szerencsétlenségét, kudarcait, fájdalmát a fb-on. Inaktiváld a fiókod egy hónapig, hidd el, jót fog tenni 💓
2021. nov. 12. 00:34

Hogy köröttem mindenki szép, modern, tágas házakban lakik.

—> Mi is becsületesen dolgozunk, mégsem telik rá. Felújítandó lakásban élünk.

Honnan? Nem tudom egyes emberek honnan szedik a pénzt. Egyszerű, munkás rétegre gondolok.


Hogy köröttem minden nő szép. (A korosztályom)

—> Én sem vagyok csúnya, de vannak hibáim. Reggelente szörnyen festek, mint egy múmia. Nem a vonásaim miatt, hanem mert olyan sápadt vagyok. Azonban mások olyan szépek.


Hogy köröttem mindenkinek tökéletes a kapcsolata és tökéletes házasságban él, boldog, tökéletes gyerekekkel.

—> Szeretem a férjem, de vannak összekapásaink és közel sem tökéletes cukormáz a házasságom. A facebook tele van tökéletes, szép párokkal, a hoxa galéria is tökéletes nőkkel.

Mindenki csak a pozitívumokat mutatja, arról beszél. Olyan mintha csak velem történnének rossz dolgok.

A kismamás, családos képekre pedig rá sem bírok nézni, miután 1 év próbálkozás után teherbe estem, de a 11. héten elvesztettem a babát.


Egyszóval úgy érzem, hogy mindenki jobb nálam.

Másnak megadatik a tökéletes élet, nekem nem.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook