Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kollagén kapszula tapasztalatok fórum

Kollagén kapszula tapasztalatok (beszélgetős fórum)

okt. 19. 12:52

Szia!

En a Panda Nutrition Collagent probaltam. Nekem az nagyon bejott. Van benne a nagy dozisu kollagen mellett hialuronsav es c-vitamin is. 2 honap utan erezhetoen csokkent a rancok melysege a szemem alatt.

16. szzh01 (válaszként erre: 9. - Kriszti0074)
2016. szept. 2. 06:13

Szia Kriszti0074!

Megírnád kérlek, hogy melyik kollagén készítményt szedted? Már régen volt a bejegyzésed, remélem, olvasod még a kérdést. Köszi! :-)

2015. ápr. 13. 09:25

Sziasztok!

Szeretnék kollagén pótlására valamit, de tanácstalan vagyok. Anyukámnak (80 éves) szeretném az izületi problémáira kipróbálni, illetve magamnak megelőzésre és bőrszépítésre.

Kinek melyik vált be, melyiket érdemes megvenni,

Hálás köszönet a válaszért! Köszömöm.

14. Lizy05
2011. júl. 13. 21:53

Sziasztok,

porckopásra szedte már ezt valaki? Azt olvastam jó rá, nekem meg muszáj valamit kitalálnom, mert 20 éves vagyok, és kétszer meggondolom, h felmenjek -e a lépcsőn, és elvileg sokat kéne bicikliznem, de még a gondolatától is rosszul vagyok, mert fájok...

13. judo64 (válaszként erre: 9. - Kriszti0074)
2011. márc. 10. 17:27

Szia

Szeretném megkérdezni hol vettél folyékony kollagént?Olvastam több helyen róla és legalább 500mg C-vitaminnal kell szedni.

12. judo64 (válaszként erre: 3. - A7baea197d)
2011. márc. 10. 17:16
Szia! Melyik fajta kapszullát szeded?Én most akarok venni de gyártó is van annyi mint a tenger.Én Rossmann-ban dolgozok és van.De eddig nem mertem megvenni.
2011. jan. 20. 15:16

Halihó! Én és a férjem kacérkodunk a gondolattal, hogy kollagén tartalmú készítményt szedjünk, én a hízás+ terhesség miatt "csíkos" vagyok, és ha hasam lóg, ő pedig gyúrás+ hízás miatt szintén így néz ki.

Az a kérdés, hogy érdemes a torna + diéta megtámogatása kollagén bevitelével feszes bőr érdekében?

10. Kisskee (válaszként erre: 9. - Kriszti0074)
2011. jan. 8. 14:23
Szia! Te melyik fajtát szedted? Észrevettél más pozitív hatását is a kollagénnek?
9. Kriszti0074 (válaszként erre: 2. - Darcy73)
2010. dec. 30. 14:28

SZiasztok!

Én szedtem kollagént több félét is, de nekem a folyékony koncentrátum vált be leginkább. Én azért kezdtem el szedni, mert lefogytam és a bőrömet szerettem volna feszesíteni. Elég látványos volt, pl. nem "lötyög" a felkaromon a bőr. Különben nekem a hajam is gyorsabban nőtt tőle. Azt hiszem ez erősebb mint a tabletták!

2010. szept. 28. 20:20

Sziasztok! Azóta hatott már valakinek a hajára?

Lassan 2 hónap is eltelt már:)

7. a7baea197d (válaszként erre: 6. - Sysy66)
2010. aug. 4. 00:19
Szerintem igen. Alapvetően a kollagén a szervezetben is előfordul. De azért a nőgyógyászt kérdezd meg, hogy szedheted-e.
2010. aug. 3. 20:25
terhesség alatt lehet szedni?
5. a7baea197d (válaszként erre: 4. - Darcy73)
2010. aug. 2. 08:56
Köszönöm szépen a tanácsot!
4. Darcy73 (válaszként erre: 3. - A7baea197d)
2010. aug. 2. 08:03
Nekem is itt ajánlották,de én hajra szedem,aki ajánlotta szintén.De azt írta,hogy a bőre is szebb lett tőle,úgyhogy sztem Neked is javul majd.
3. a7baea197d (válaszként erre: 2. - Darcy73)
2010. aug. 2. 07:16
Igen, igazad van :)) Nem is annyira a türelmetlenség, mert tudom, ha valami hatékony, akkor idő kell hozzá, sőt, alapvetően minden dologgal kapcsoltban kitartó vagyok, csak megfordult a fejemben, hoyg talán hiába szedem, vagy talán az egésznek nincs is értelme. Mielőtt elkezdtem szedni, itt a Hoxán kaptam tanácsot, és javaslatot, csak nem tudtam hogy valóban hatékony-e:)) De akkor szerited szedjem tovább és érdemes? Valóban megmutatkozik a bőrömön is előbb utóbb?
2010. aug. 2. 07:10
Mindenképp!Minimum 3 hónap kell minden táplálék kieg.-nek,hogy látszódjon is a hatása.Én is ezt szedem a hajamra,kb. 1 hónapja.De tudom-tapasztalat-hogy mindennek idő kell,így nem nyugtalankodom.Az a baj,hogy mai rohanó világunkban az emberek mindentől azt várják,hogy azonnal hasson.Holott a probléma sem 1 hónap alatt alakult ki.
2010. aug. 2. 07:02
Nem olyan régen, kb 1 hónapja elkezdtem szedni egy kollagén tartalmú kapszulást, mivel a bőrre is jótékony hatást fejt ki. Ez szerintetek mennyi idő múlva mutatkozhat meg? Mert semmit nem vettem észre. A körmömön viszont igen, mert sosem nőtt meg igazán és mindig letöredezett, de most erősödött és gyorsabban növekszik.De sem a hajam, se a bőröm állapotán nem javított. Mit gondoltok érdemes tovább szedni?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook