Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kókuszolajról mindent fórum

Kókuszolajról mindent (beszélgetős fórum)


2013. jan. 20. 16:40
Bőrápolásra nekem szuper, hajápoláshoz nagyon rossz volt :/
6. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 20. 08:18

Sütés főzéshez. Olyan kemény mint a beton,rendesen megküzdök vele mire kioperálom a dobozból a megfelelő adagot:-)

Én nem találom borzalmasnak ízét,sok ételben használom és nem ütközik ki.

2013. jan. 19. 10:53
Én nyers sutikhez használom! Ezen kivul pl. kikeverve egy kis sziruppal-pl Agave- es kakaoporral ,rendkívül finom csokimaz, vagy nyers csoki alkotórésze lehet!:)
2013. jan. 19. 10:51
Dezodort is lehet készíteni belőle. kell hozzá kókuszolaj, kukoricaliszt, szódabikarbóna, levendulaolaj. De nekem nem tetszik a kukoricaliszt mállása , így én szobahőm-en megolvadt kókuszolajba cseppentek 1-2 csepp levendula olajat , zacskóval bélelek egy poharat, beleteszem a levendulaolajos folyékony kókuszolajat, és beteszem a hűtőbe. Onnan kivéve épphogy megkenem a hónaljam vele, az zacskóból kivéve rövid ideig stiftszerű marad. Utána vissza a hűtőbe zacskóstól a pohárba.
2013. jan. 19. 10:30

En hasznalom suteshez, fozeshezm es neha a hajamra is.

Az a lenyeg, hogy szagtalanitottat kell venni.

A szagosat nem birom semmiben sem.

2013. jan. 19. 10:17

Használom,de csakis sütésre,süteményekhez.

Máshoz szerintem borzalmas az íze! :)

A lecsót vagy a töltöttkáposztát pl;nem bírnám elképzelni vele.Talán az indiai vagy kínai ételekkel lehet párosítani.Viszont bőr és hajápoláshoz kitünő!

2013. jan. 19. 09:52

Használja valaki sütésre, főzésre? Mi a vélemény róla?

Bőrápolásra, hajápolásra?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook