Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kivenni a bölcsiből vagy sem? fórum

Kivenni a bölcsiből vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 8. 22:15

A helyzet a következő. Van egy 2,5 éves kisfiam, szeptember óta jár bölcsődébe. Nagyon könnyen beszokott, a mai napig imád oda járni. Minden nap emlegeti a kis pajtikat a bölcsiből. Viszont sajnos a betegség nagyon gyakran megtalálja. Hajlamos a kruppra, január végén voltunk is 4 napot kórházban emiatt. Azóta már volt, hogy rájött az éjszakai fulldoklás, de sikerült megúszni kórház nélkül. Ebben az évben még csak 3 hetet járt bölcsibe. így nem tudok sem dolgozni menni, és a fősuli is nyögvenyelősen megy. Nem is az a baj, hogy idén 3 hetet volt és a többi időt itthon töltötte, hanem, hogy betegen. Olyankor ugye nehéz vele. Szenved szegénykém. Most arra gondoltunk a férjemmel, hogy kivesszük a bölcsiből, nem megyek dolgozni, hanem jövő őszig, amikor is kezdené az ovit, akkor kezdenék én is dolgozni és Ő is akkor menne vissza a közösségbe. Akkor már majdnem 4 éves lenne. Gyerekorvos szerint ez lenne a legjobb megoldás.

Anyagilag nagyon nehéz lenne ha itthon maradna, de megoldanánk.

Viszont nagyon szeret bölcsibe járni:(

Tudom, hogy senki nem tud helyettem dönteni, de olyan tanácstalan vagyok.

Mindig amikor gégehuruttal küzdünk, éjsza a nem alszom, mert félek, hogy befullad és készenlétben vagyunk.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook