Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt olyan anyuka akinek kikellett vennie a bölcsiből a gyereket mert nem birta az elszakadást? fórum

Van itt olyan anyuka akinek kikellett vennie a bölcsiből a gyereket mert nem birta az elszakadást? (beszélgetős fórum)

13. Bogyó és Babóca (válaszként erre: 12. - Clau26)
2011. okt. 18. 14:53
Köszönöm.Én is nektek.
12. Clau26
2011. okt. 18. 14:49
Kivánom h minden rendben legyen és jól érezze magát..remélem jön még hozzászólás
2011. okt. 18. 14:46
Értelek. Én még nem mondanék véleményt.Tetszik is neki meg nem is.Majd ha ott is alszik ,akkor derül ki mi lesz.
10. Clau26 (válaszként erre: 9. - Bogyó és Babóca)
2011. okt. 18. 14:44
És neki h tetszik a dolog?Az a baj h az én kislányom csak 23hónapos és én még picinek tartom őt ehhez..
2011. okt. 18. 14:40
32 hónapos a lányom. szeptemberbe vették volna csak fel oviba,addig viszont nincs hova tegyem 3 éve kora után.Mi ezért megyünk bölcsibe most.
8. Clau26 (válaszként erre: 5. - Panka§)
2011. okt. 18. 14:33
igen én is igy gondolom de azért megpróbálom ha azt látom rajta h jól érzi magát és szeret ott lenni akkor szivesen ott hagyom és valami 6órás munkát keresek,de ha az lesz mint a másik két gyerköccel azt biztos nem viselném el..még jó h november végéig itthon vagyok..addig mondtam is nekik ha nagyon sir szóljanak és 5perc alatt ott termek..ha addig nem szokik be nem is fog és akkor nem fogom én se eröltetni,mert ahogy irod te is nem ér annyit a pénz h sérüljön a lelke..
2011. okt. 18. 14:31
Jaj de irigyellek,hidd el ez rettenet h a gondozónő körül 5gyerek egyfolytába sir taknyuk nyáluk egybe és sirnak az anyukkért..kislányom állandóan az ölembe kéreckedett emiatt,pedig ő nem ilyen tök jól elvan gyerekek között,de ez valami rettenetes...
2011. okt. 18. 14:30
Nem az elszakadást nem fogja bírni(az még a jövő zenéje).DE nekem nem tetszik,hogy 10-15 perc alatt mindegyik megeszi az ebédet és indul az ágyba.Nálunk ilyen nem lesz,az már most látszik.
2011. okt. 18. 14:30

Sziasztok! Én kivettem, több okból is.

Az egyik,2 hét után ugyan már nem sírt, épp az ott alvást "gyakoroltuk",de őszintén szólva, ez nekem is borzasztó lelki fájdalom volt, és a gyermekem részéről is. Eljutottam odáig, hogy nekem a gyermekem lelki egészsége fontosabb, mint a minimálbér-es keresetem. Kiléptem.

A másik problémám, a folytonos betegségek voltak, a kis fiam amúgy is igen gyenge immunrendszerrel rendelkezett, és ez még tetészte a problémákat.

Utólag visszagondolva, nem bántam meg, most az oviban sokkal könnyebb, Ő is "érettebb" lett az elszakadáshoz.

Szerintem sok gyermek ehhez még túl kicsi, és lelkileg még nem értek meg.

4. Bogyó és Babóca (válaszként erre: 3. - Clau26)
2011. okt. 18. 14:26
Nem. itt inkább már az a gyanús,hogy minden gyerek hamar beszokott.Az enyém nem ennyire" sorbeállós."
2011. okt. 18. 14:24
és nálatok is ez van?mármint te is ezt tapasztaltad?
2011. okt. 18. 14:22
Erre én is kiváncsi vagyok! Épp ma volt a 2apunk nekünk is.
2011. okt. 18. 14:15

Sziasztok!


Kislányommal ma volt a 2. napunk a bölcsibe és én teljesen kikészültem már most.Kb 5gyerek ordi egyfolytában az anyukájukért,és majd megszakad a szivem.2 pedig már 5 illetve 6hete ott van és mai napig ordit orákon keresztül már az anyukákkal beszélgetnek h lehet kikellene venniük a gyerekeket mert nem birják szegények.Én még november végéig biztos itthon leszek és ha velünk ez lesz nem birom majd ott hagyni,igy marad a gyes 1évig.Van itt olyan aki igy járt,hogy nem tudta megszokni a gyerek a bölcsit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook