Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Felvételi értesítő a bölcsiből fórum

Felvételi értesítő a bölcsiből (beszélgetős fórum)


2010. jún. 8. 20:21

Sziasztok!

Mi a 4. kerületben lakunk.Tavaly februárban volt előjegyzés akkor irattuk föl Dorkát (6 hónapos volt akkor).A múlt héten fölhívott egy hölgy a bölcsiből,hogy szeptembertől mehet,akkor tölti a kettőt.

14. violamama (válaszként erre: 13. - 3a0842d373)
2010. jún. 8. 19:31
Megkérdeztem itt sajnos nincs olyan,csak magán de nem is érint hisz szerencsére megy bölcsibe.
13. 3a0842d373 (válaszként erre: 12. - Violamama)
2010. jún. 8. 11:30

Olyan napközit kell keresni, amelyik a kerületi önkormányzattal szerződött. Így az állami bölcsivel azonos módon csak az étkezést kell fizetni.


A családi napközi nem magánbölcsi :)

Esetleg érdeklődj direktben az önkormányzatnál, hogy hol van ilyen a kerületetekben. Ők igazán tudják, hogy kikkel kötöttek szerződést.

12. violamama (válaszként erre: 9. - 3a0842d373)
2010. jún. 8. 08:34
Hát igen csak nálunk az sajnos annyiba kerül mint majdnem a teljes fizetésem, de aki megteheti annak hajrá. Ennyiért nem éri meg hogy elmenjek dolgozni és a gyerek nélkül legyek és csak a gyes össezgét kapjam, akkor már munka nélkül vagyok a gyerekkel, de együtt. Bár ez minket nem érint, mert nagyon szerencsésnek mondhatom magam, mert két bölcsibe is felvették és igy azt választhattam ahová nagyon szerettünk volna menni.
11. csféva (válaszként erre: 9. - 3a0842d373)
2010. jún. 8. 07:36

Kedves Csacskamacska!


Köszönöm az ötletet. Hirtelen ez nem ugrott be, jó, hogy szóltál. Utánnanéztem és sajnos a mi környékünkön nincs családi napközi. A legközelebbi is nagyon messze van.

Most már szerencsére nem is lesz rá szükségünk.

2010. jún. 8. 07:35
Tegnap megkaptuk az értesítőt. Felvették. Ez lazán 2 hét csúszás, na de nem baj, legalább mehet.
2010. jún. 2. 14:33

Kedves Anyukák,

a bölcsdehiány enyhítésére kitalálták a családi napközi intézményét. Kevesebb létszámmal üzemelnek és néha jobb feltételek között, mint az állami bölcsiknél megszokott.

Érdemes utánanézni, hátha van a lakóhelyetek közelében is.

Üdv.

CSM

8. mamcili (válaszként erre: 1. - Csféva)
2010. jún. 2. 14:31

Menj be személyesen kérdezd meg.

Mondván neked fontos, csak ezt ne mond:)

2010. jún. 2. 14:19
Mi a 10. kerületben jelentkeztünk, a neten írták kit vettek fel, és a bölcsi ajtaján, levelet nem küldenek.
2010. jún. 2. 14:17
Hivd fel őket nyugodtan, nekünk az egyikbőlcsiből mondták hogy küldenek a másikba azt mondták, majd kiteszik az ajtóra, de felhivtam őket és válaszoltak és közölték hogy már jó rég kipostázták az értesitőket, ennek majd másfél hete és láss csodát tegnap megkaptuk a papirt, ami már nem is aktuális mert másik bölcsibe irattam. Úgyhogy nekünk szerencsénk volt mert úgymond mind kettőbe felvették. Mi is Bp-n lakunk.
5. junction (válaszként erre: 4. - Junction)
2010. jún. 2. 14:17
Szeptemberbe kezdjük a bölcsit.
2010. jún. 2. 14:16
Mi Szolnokra adtuk be a jelentkezést még februárban. Májusra ígérték az eredményt, (bár sokszor kitolták a határidőket), és ki is küldték az értesítőt, hogy felvették. Állítólag itt Szolnokon minden gyereket fel próbáltak venni aki jelentkezett. Tegnap már volt is nálunk szülői értekezlet.
3. csféva (válaszként erre: 2. - Pmjudit)
2010. jún. 2. 14:15
Mi 3 hónaposan jelentkeztünk először és 10 hónaposan adtuk be a jelentkezési lapot. Nagyjából 3-szoros a túljelentkezés, ezért aggódok egy kicsit.
2010. jún. 2. 14:13
Nálunk nem küldtek papírt, jó időben (1 évesen) beíratkoztunk és így volt is hely.
2010. jún. 2. 14:11

Sziasztok anyukák!

Szeretném ha kislányom szeptembertől bölcsibe járna. Jelentkeztünk és azt ígérték, hogy május végéig levélben értesítenek, hogy felvették-e vagy sem. Eddig még nem érkezett semmi.


Van már valaki, aki kapott értesítőt vagy kinek mikorra ígérték?


Mi Budapesten lakunk a 9-ik kerületben, de országosan is érdekelne a dolog.


Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook