Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kíváncsi vagyok, vannak itt debreceniek? fórum

Kíváncsi vagyok, vannak itt debreceniek? (beszélgetős fórum)


1 2
20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Garabonciás)
2020. okt. 11. 18:21
Most ez kb. az országközepe, ahová mindenhonnét a legtávolabbi részekről is egyforma időn belül lehet eljutni.
19. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 11. 18:08
Arra utaltam, hogy megértsd, hogy már az írásodról fel lehet ismerni.
2020. okt. 11. 18:03
Széchenyire hallgattak volna most Debrecenbe kéne menni. Pulykakakast kéne venni.. 😁
2020. okt. 11. 18:01

Debrecen olyan nekem mint Bécs. Van vmi hihetetlen bája. Még így is hogy nincs folyója. Se hegye.

Budapesttel kapcsolatban ezt egyaltalan nem erzem. Nem is ertem miert Bp. lett a főváros.

2020. okt. 11. 17:59
Nem vagyok debreceni, de jártam ott többször pár éve.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Garabonciás)
2020. okt. 11. 17:56
Egyetértek Veled,bár én nem vagyok focirajongó,sosem voltam még focimeccsen,de annak örülök,hogy a híres emberek ismét hazatalálnak.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Fakata)
2020. okt. 11. 17:53
Nem vagyunk egyformák.Nekem úgy tetszik Debrecen,amilyen.Szabó Magdához hasonlóan rajongok a városért.Régóta ismerem,minden részét bejártam,én vonzónak találom.
13. Garabonciás (válaszként erre: 11. - Fakata)
2020. okt. 11. 17:50
Cserélunk? 😉 2 hét utan sírva szaladnál innen haza. 😝😀
2020. okt. 11. 17:49
En is szeretem Debrecent. Szerintem a legélhetőbb varos itt Magyarorszagon. Ja, es szeretem a Loki-t is. Hajra Loki! Dzsudzsi Bali! 😁
11. fakata (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 11. 17:43

Látod ebben még debreceni születésűként sem értek veled egyet. Itt se egy folyó, se egy hegy. Az embereket nem minősíteném, nem ismerek mindenkit. 😉

De én szívesen elköltöznék egy kisebb városba, vagy akár egy faluba.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 11. 17:22
Ez egy kérdés,amire csak annyi a válaszom...imádom Debrecent és az ottani embereket.
9. fakata (válaszként erre: 6. - VendrinerPiroska)
2020. okt. 11. 17:21
És sok helyen még az országban. És azon kívül is. 😉
2020. okt. 11. 17:20
Szia! Bocsi,hogy közbekotyogok,de azért nyitottam meg ezt a fórumot,mert cseverészni szeretnék Veletek.Én is sok várban jártam,de a szigligetiben még nem voltam.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 11. 17:20

Miért fontos számodra a kimondottan debreceni lakhely? Lehet egy Sopronival sokkal több közös témátok lehetne.

Persze a te döntésed, csak szöget ütött a fejemben a településhez kötöttség. Még azt is eltudom képzelni egy más településről való még a történelmét is jobban ismeri, vagy magát a várost, mert kedveli, esetleg sokkal nyitottabb szemmel szemléli.

6. VendrinerPiroska (válaszként erre: 2. - Fakata)
2020. okt. 11. 17:15
..és jártál a szigligeti várban is. :)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. okt. 11. 17:11
Szia! Hát én pont erre gondoltam a bevezetőmben,hogy lesznek,akik ezt fogják kifogásolni.Az én kíváncsiságom nem terjed idáig,másra vagyok kíváncsi.Hogy megértsél,arra,hogy tudok majd cseverészni olyanokkal,akiket nem ismerek.Icus vagyok különben,ez a családi becenevem,ha már ennyire kifogásolod az anonimitásomat :D
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 11. 17:02
Igaz, pár szóból meg lehet ismerni az embert. Így az anonimitásnak nincs semmi értelme.:)
2020. okt. 11. 16:40
Szia,Fakata! Én is szeretem itt a naplókat.Nyitottam is egyet,de az enyém nem nyílt.A Tied ha nyílt,akkor olvasókat vársz oda.Szívesen lennék az olvasód.
2020. okt. 11. 16:31
Én debreceni vagyok. A nyílt naplómban nem egyszer említem.
2020. okt. 11. 16:26

debreceniek? Tudom,anonim vagyok,támadás fog érni,de eleve megindokolom,miért.Mert engem azon kívül,hogy debreceni vagy,nem érdekel semmi.Igen,mégis beszélgetni szeretnék veled.Úgy,ösztönösen,ahogy alakul.Szerintem,pár szóból meg lehet ismerni egy embert.Intelligens embereknek pedig tudniuk kell kérdések feltevése nélkül is csevegni.Az általam leírtakhoz fűzz gondolatokat...bemutatkozás nélkül!

És lehetőleg ne kekeckedj,mert attól a hideg kiráz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook