Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kitartó energiavámpír elűzése fórum

Kitartó energiavámpír elűzése (beszélgetős fórum)


1 2
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Semleges)
2020. ápr. 12. 08:15

Ez kimaradt:


Amikor élősködik, fázós vagyok és energiátlan, rosszabb a hangulatom, mint általában.

2020. ápr. 12. 07:56
Az egyetlen megoldás az lesz, ha majd más matat a csakráidon. Ez ilyen.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Semleges)
2020. ápr. 12. 07:53

Ex-pasi. De ez is nagyon furcsa helyzet. Egyáltalán nem az esetem, teljesen hidegen hagyott, de egyszercsak azt éreztem, hogy a szívcsakrámon matat, és ezzel egy időben minden átmenet nélkül szerelmesnek éreztem magamat belé. Aztán az érzés ahogy jött, úgy el is múlt, amikor aludni tért (az időpontból gondolom ezt). Amint ébren volt, kezdődött minden előről, ahogy elaludt, helyreállt a rend is. Ez nem normális dolog, ha az ember szerelmes, az nem múlik el csak azért, mert a másik elalszik. Tudom, hogy valahogyan rám kényszerítette az akaratát. Mindig azt tanultam és hittem, hogy ilyen nem létezik. És most mégis megtörtént. Idővel erősödött a dolog, mert már akkor sem volt tőle nyugtom, amikor aludt. Már nem vagyunk együtt, de nehezen törődött bele, ha egyáltalán beletörődött. Sokáig próbálta rámerőltetni, hogy szeressem. Idővel áttért arra, hogy ok nélkül ráztam le, mert ő egy ártatlan kis "virágszál", egy szegény áldozat, és a segítségemre szorul. Az együttérzésemet is mesterkedéssel érte el, mert amikor épp nem "lóg rajtam", közömbös vagyok iránta teljes mértékben.


Nem vagyok járatos a csakrás-energiás dolgokban, csak mostanában kezdtem el a témában olvasgatni. A csakráimat hosszú évek óta érzem, valahogy lehet érezni, de sosem fordítottam erre figyelmet, azt viszont tudom, ha macerálják. Az összeset végigzongorázta, szerintem most is mindbe kapaszkodik.



"hogy tud a távolból rád akaszkodni és az energiádat leszívni? Mert nekem ez így képtelenségnek hangzik."


Úgy tudtam, hogy ilyen nem létezik, erre most megtörténik velem. Fogalmam sincs, hogy csinálja. De érzem a jelenlétét.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2020. ápr. 12. 07:53
Az agykontrolltól senki sem lesz mindenható. Te hogyan oldanád meg?
2020. ápr. 12. 07:46
Húsvéti agyzsibbasztó😂
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 07:44
Tåvolbôl ez hülyeség.
2020. ápr. 12. 07:05
Mondj példákat, hogy tud a távolból rád akaszkodni és az energiádat leszívni? Mert nekem ez így képtelenségnek hangzik. Mit csinál? Hogy csinálja, te mit érzel, mit gondolsz? Egyáltalán ki ez? Rokon, ismerős? Milyen kapcsolatotok volt előtte?
2020. ápr. 12. 06:46
Agykontrolt végeztél és ezt nem tudod megoldani?
2020. ápr. 12. 05:40

Most döbbentem rá, hogy még mindig sajnálom őt! Annyit nyavalygott, hogy megesett rajta a szívem. Miközben ő pedig szívtelenül kihasznál, és "akkumulátornak" néz. Én szerencsétlen, jószívű marha! :D


Hogyan tudnám őt nem sajnálni, nem együtt érezni vele?


Korábban az agykontrollos laboratóriumomban esettanulmány formájában megvizsgáltam őt (tehát ez csupán egy elképzelt jelenet volt, illetve telepatikus kapcsolatféle), és ott megmutatta, hogy érzi magát, mennyire kilátástalannak tűnik számára a helyzet lelkileg. Viszont a segítséget nem fogadja meg, mert az túl nehéz út. Punnyadni, önsajnálatban dagonyázni és más életerejét elszippantani könnyebb. Kedves...


Amíg sajnálom, nem fogok tudni megszabadulni tőle, igaz?

Hogyan változtathatnék ezen? A segítségnyújtás nem működik, pedig az volna a legésszerűbb, és szívesen segítenék is, ha engedné. De ezen már túl vagyunk.

2020. ápr. 12. 03:39

Sziasztok!


Sosem hittem igazán abban, hogy valaki csak úgy a távolból rám tudna akaszkodni, hogy elszívja az energiámat. Ennek ellenére sajnos megesett, bármennyire is hihetetlennek tűnik ez egyesek számára.


Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy megszabaduljak tőle. Alapvetően nem akarok bántani soha senkit, így őt sem, de nagyon elegem van már belőle! A szép szóra sajnos nem hallgat.


Amit eddig próbáltam (a hasztalan lebeszélésen túl):


1.) Sokat imádkozom az Úr Jézushoz, mert meggyőződésem, hogy csak Ő segíthet. Igaz, hogy az utóbbi években eltávolodtam Tőle, talán épp emiatt jártam most így. Ő pedig várakoztat. :) Enyhítette a dolgot, de még nem számolta föl.


2.) Meditáció. Agykontrollt végeztem régebben (de már évek óta nem gyakorlom), ezt próbálom most bevetni ellene. Olvastam egy vizualizációs gyakorlatot az energiaszálak elvágására Alla Svirinskaya Energiatitkok c. könyvében. Tömören: Először képzeljem magam elé a támadót és zsugorítsam össze, majd ismét képzeljem magam elé, de közben a szívcsakrámból és a napfonatomból bocsássak energiaszálakat felé. Kicsinyítsem le megint, miközben elképzelem, hogy marionett bábuként lóg az energiaszálakon. Végezetül egy nagy ollóval vágjam el a szálakat, ő pedig pöttyé válva elenyészik az örökkévalóságban. Valamennyit ez is segített, az is változó, hogy mikor mennyit. Eleinte nagyon jó volt, de ő nem hagyta annyiban.


A pasasról tudni érdemes, hogy érzéketlen, rideg, végtelenül önző, utál veszíteni, agresszív, erőszakos, kitartó, sőt, igen makacs. Tudja, hogy már fizikai szinten is tüneteket okoz a hónapok óta tartó ügyködése (szívritmuszavar, gyomorfájás, köhögés, fejfájás, hogy csak a legérezhetőbbeket mondjam), mégis folytatja. Egy igazi lelketlen szemétláda.


Tudom, hogy ez a téma sok ember szerint vegytiszta hülyeség. Volt idő, amikor én is ezt gondoltam. A saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy a világ nem csak annyi, amennyit látunk belőle.


Szépen kérem a szkeptikusokat, hogy nem itt akarják megmenteni a világot, mert az rajtam most nem segít. Szeretném, ha olyanok írnának, akik remélhetőleg tudnak segíteni, akik erőt adnak, hogy ki tudjak tartani vagy van egy jól bevált módszerük az ilyen piócák lerázására.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook