Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kissé őrült macskák fórum

Kissé őrült macskák (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2007. aug. 2. 14:52

Sziasztok

nekünk is van egy cicánk!Kb 2 honaposan fogadtuk be és ennek már kb 4 honapja!Egy igazi vadállat!A kezem ugy néz ki mintha kezdö öngyilkos lennék!Minden nap szerzek egy pár ujabb karmolást!A nagybátyám azt mondta hogy amikor elkezd "játszani" ne foglalkozak vele és rá fog jönni hogy hiába akarja senki nem vevö a játékra!

Na ez pont semmit nem ért mert Dominik már akkor is harap meg karmol ha csak elmész mellett!A reggeli cipö felhuzás meg hab a tortán!Aranyos meg minden de ha jön hozzánk valaki akkor nagyon kell rá figyelni mert azonnal lecsap!Az utobbi idöben kb 1 honapja folyamatosan fel le rohangál a lakásban és közben mintha keservesen nyávogna?Lehet hogy elérte az ivaréretséget?

Nincs valakinek valami jo ötlete a "szeliditésre"?

25. zena01
2007. ápr. 19. 16:35
Az én macsekom olyan kényes, hogy a nyaut is naunak mondja. Szerintem most ismerkedik az idegen nyelvvel.
2007. ápr. 2. 14:41
Senki nem allergiás a macskaszőrre?Miért pisilnek végig a teraszon mindent ,ajtók,ablakok,hintaágy,virágok ...ezért útálom őket nagyon büdös tud lenni,szinte mindennap végigmosok mindent.
23. emagdi
2007. ápr. 2. 13:42
furcsa, hogy másképp nyávognak a macskák. :)
22. birogaby (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2007. ápr. 2. 13:39
A mi Tomi cicank is volt,hogy olyan hangokat adott ki,mintha teljesen anyut mondana. :-)
2007. ápr. 2. 13:38
Nekunk is volt egy perzsa cicank,sajnos tavalyelott meghalt.Nagyon megsirattam szegenyt.Idonkent meg most is nagyon hianyzik.De miota gyerekunk lett,kevesebbet gondolok ra,es most a baba miatt nem akarunk egyelore uj cicat beszerezni.Szerintem sok mindenre megtanithatoak,es nagyon ertelmes allatok.
20. emagdi (válaszként erre: 19. - Mti)
2007. jan. 20. 10:43

sok tévét nézhet a cicus:)))))

nagyon jól tájékozott!

19. mti
2007. jan. 20. 09:51

Nálunk a kérdés így hangzik: -Mondd meg hol laksz!

Válasz: -EU (eeuuuu)

2007. jan. 19. 20:15
Az enyém: "mauma". Anyám szerint MAMA. Végülis...
17. emagdi (válaszként erre: 16. - Cc319350e7)
2007. jan. 19. 13:50
anyukám szerint Bombi pont "anyu"-t nyávog. (nekem szokta, hogyha bezárom előtte valamelyik ajtót)
16. cc319350e7 (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2007. jan. 19. 13:43
anyuuuuuuuuuuuuuuuuu :)))))) de ez inkabb olyan kutyavonyitas nem? akkor meg veszek egy kutyat is! :))
15. emagdi (válaszként erre: 13. - Cc319350e7)
2007. jan. 19. 13:42
és mire tanítod, mit mondjanak?:))
14. emagdi (válaszként erre: 12. - Cskata)
2007. jan. 19. 13:41
nagyon jók!
13. cc319350e7 (válaszként erre: 12. - Cskata)
2007. jan. 19. 13:27
Ez komoly??? Tok jo fejek!!! Na matol en is tanitom az enyemeket!! :))
12. cskata
2007. jan. 19. 12:51

ezt láttátok már?:)))

(hangszóróval nézzétek!!!)


[link]

11. zena01 (válaszként erre: 10. - Mókica)
2006. nov. 12. 17:18
Tündériek a cicáid. Az én cicáim is ivartalanítva vannak. A kicsi megmaradt jámbornak, de a nagy elég agresszív.
2006. nov. 11. 23:43

Nekem is van két macsekom:) Fennt is vannak a képeim között. Az idősebb vad nagyon , de csak az idegenekkel...fúj, majdnem, hogy morog...ha megakarják simogatni még utánuk is kap, rácsap a kezükre...

Viszont ez azóta van amióta ki lett miskárolva...állitolag ilyenkor felburol a hormonháztartásuk és ez a "vadállatiság" valamennyire normális :)

Amúgy imádom őket:) Minden macseknak megvan a saját kis egyénisége:))

2006. nov. 11. 23:23
Az "öreg" macsek nálunk is csak akkor szereti a simizést, ha ő akarja, de akkor rögtön! A kicsi (kb 3 hónapos) az egy őrült. Rumli a tisztességes neve(szerintem ez mindent elmond). Jön valaki rögtön letámadja, mászik fel a nadrágszárán egy kis simizésért. Cipő, papucs nem ellenfél, úgy cibálja a cipőt, hogy a kutya elszégyelheti magát mellette. A virágjaim nem biztos, hogy túlélik a macsekot. Hat hete van nállunk eddig három virágom ment rá.
2006. nov. 11. 11:14
A nagyobbik cicám jó lenne házörzőnek, ha idegen jön hozzánk teljesen megvadul. Annyira, hogy még én is alig tudom lecsillapítani.
2006. nov. 8. 17:49
Ma Mirci cica beült a babakocsiba, a tollas hálózsákra.Biztosan fázott a feneke.
2006. nov. 8. 16:00
nálunk két cinyó lakik, az egyik tuti kutyának képzeli magát, morog ha idegen van az ajtó elött, harap és nem karmol stb a másik talpig macska,mindent csak akkor lehet ha ő szeretné, na de akkor rögtön.
2006. okt. 21. 14:31
Egyik macskám se szeret ölbe lenni, sőt kimondottan agresszívek lesznek tőle. Viszont imádnak az ágyon elnyúlni és akkor mindig simizni kell őket. Néha szívesen cserélnék velük.
2006. okt. 10. 21:21
Mi cicank nyaron, az ablakbol tartja a frontot. Ablak a foutcara nyilik, esha lat kutyat akkor borzolja hatat meg morog. Meregzsak :)
3. mti
2006. okt. 10. 20:47
No akkor az enyém nem tom mitől dilis, nem igazán engedi magát simizni. nem is szeretem ha előjön, ha valaki jön hozzám. Fura mindig magyarázkodni és résen lenni, nehogy megkarmolja.
2006. szept. 22. 14:03
Ezért szeretem a macskákat. Öntörvényűek, büszkék, nem alázkodnak meg. Ők az úr a háznál. Nem csodálom, hogy Egyiptomban istenként tisztelték őket. Nem hódolnak be mindenkinek.
2006. aug. 26. 18:36
A macskák nagyban különböznek a kutyáktól, éppen ezért sokan csak egyik, vagy másik fajt kedvelik. Míg a kutyák kivétel nélkül kedvesek és értékelik a simogatást, addig a macskák egyenként külön egyéniségek. Egyik macska az ajtót is ki tudja nyitni, a másik ellenállhatatlanul hízeleg gazdájának, de vannak olyanok is, akik gazdájukat csak egy idegennek tekintik. Meg kell értenünk viselkedésüket, logikájukat, hogy tudjuk miért viselkednek néha furcsán.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook