Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kiss Laura-kupakgyüjtés fórum

Kiss Laura-kupakgyüjtés (beszélgetős fórum)

1 2
2011. okt. 15. 15:41
:(:(
2011. okt. 15. 11:43
Őszinte részvétem a családnak! Drága Laura! Angyalok vigyázzák álmodat!
57. 0d3adb5800 (válaszként erre: 54. - Moncsicsi83)
2011. okt. 13. 22:29

Ezt a facen találtam:


Szegeden van leadóhely!!Báló Mónika tanárnőnél!!Szegeden a Diófa Spárnál lakik..


-ennyit tudok.

2011. okt. 10. 22:06
Drága kicsi Angyalka...Nagy szeretettel gondolok Rá, a szülőkre, hozzátartozókra, és a barátokra. A reményt nem szabad feladni, csodák bármikor történhetnek! Sok erőt a családnak!
2011. okt. 10. 18:59

Laura anyukája,Rita írta a babaszobán ma 13 óra előtt :( :

"Drága Barátaim!


Sajnos nagy a baj,Laura állapota nagyon romlik,egyre rosszabbul van.

Élethez tartozó szervek folyamatosan mondják fel a szolgálatot...

Ma a viziten annyit mondott a doktornő,hogy bármelyik pillanatban bekövetkezhet a tragédia.

Több helyen be van csövezve,itt-ott vérzik,ödémája nagyfokú, a levegőt zihálva veszi.

Picike testén 2 db morfium tapasz...és folyamatosan csöpög a fájdalomcsillapító.


Laura hamarosan az Angyalkák közé fog költözni. A doktornő azt mondta

nem tudja az időpontot megjósolni,de ez az állapot már nem

visszafordítható....

54. 0d3adb5800 (válaszként erre: 54. - Moncsicsi83)
2011. okt. 8. 22:22
Esetleg ha kellő mennyiség összegyűlik postán is fel lehet adni Rita címére..
53. 0d3adb5800 (válaszként erre: 53. - Editb)
2011. okt. 8. 22:21

Sajnos nincs jól.:(


Nem dolgozik a csontvelő,lázak,hasmenések,és

cso​ntfájdalmai vannak.

52. 0d3adb5800 (válaszként erre: 50. - Moncsicsi83)
2011. okt. 3. 22:55

[link]



NYÍREGYHÁZA : KUPAKLEADÓ HELYEK


Kissné Kovács Rita Szőlő u. 59/E 70/930-17-64

Kórház Nőgyógyászati Büfé

Szent István u. 65 Fornettis

Magyar Államkincstár

Ungvár stny Károlyi- Hús Baromfi bolt

Trans- Vidia Orosi út

Gézengúz Bababolt Kossuth u.

Művelődési központ

Főzelékfaló ételbár Bercsényi u.

Borbánya Patika

Arany Szarvas Gyógyszertár Arany János u.

Szarvas u. Higiéniai központ

Sunshine rádió Szarvas u. 1-3

Rendőrség büfé Szabadság tér

Vöröskereszt

Máltai Szeretetszolgálat Arany János u.

Minden óvoda és leadó hely szerint iskolák


KISKŐRÖS


Magyar Edit: Rét u. 29. 70/ 310-35-49


MISKOLC


Harsányiné Éva: 30/937-53-62

Papp Barbara: 20/ 352-48-69

Spitzmüller Mónika: 70/410-27-41


ÉRD


Fintor Ágnes: 20/392-76.-58


DOMBÓVÁR


Infó Domb Egyesület: 30/384-03-94


BAJA


Kicsi Talpak Gondozó Egyesület: 30/ 469-84-62


HAJDÚBÖSZÖRMÉNY


Kissné Anikó: 70/250-54-89


DEBRECEN


Gyermekklinika alagsor Rutin Labor

Heti gyakorisággal hétvégén el tudom hozni ha van 1-2 zsákkal összegyűlve:

Kissné Kovács Rita 70/930-17-64


KECSKEMÉT


Szűcs Bernadett: 70/365-54-07


TISZALÖK


Viola Print Nyomda


BUDAPEST


Pesterzsébet Nagy Sándor József u.58 20/442-84-17


KARCAG


Németh Zoltánné Edit: Dráva u.13. 30/893-45-99


DUNAÚJVÁROS


P.M. Zsófia: 70/424-85-88


AJKA


SOS festékbolt Kinizsi u. 3/a


KISKUNLACHÁZA


Szlama Annamária: 70/640-61-19


KISBÉR


Falusiné S. Kata: <mail>kfalusi@t-online.hu</mail>


KISVÁRDA


Polgármesteri Hivatal


FÓT


Lime Minimarket Tessedik S. u. 2.

Garay Általános Iskola

2011. szept. 27. 09:43

SZORÍTSATOK LAURÁÉRT!!!!!!

Kritikus,válságos...édesapja is elindult,hogy a legnehezebb időkben,amit a sors tartogat,együtt fogjuk a kezét...

50. moncsicsi83 (válaszként erre: 49. - Kissné rita)
2011. ápr. 25. 18:14
Olyan helyet nem tudsz, ahol gyűjtik és le lehet adni? Vagy csak postázni lehet?
2011. jan. 21. 12:24

Nagyon ritkán vagyok a hoxa portálon,így a kupakokat nem kell kidobni.

A www.kisslaura.fw.hu honlapon található címre lehet postán vagy a MÁV START csomagküldősei által eljuttatni hozzánk.

Köszönöm!

48. moncsicsi83 (válaszként erre: 47. - Rien2)
2011. jan. 3. 21:17
Úgy látszik erre nem kapunk választ, pedig nálam is gyűlik. Ha nem lesz válasz, én kidobom....
47. rien2
2010. dec. 13. 13:49

Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Szóval Szegeden van gyűjtőhely? Vagy postázzam? Már van 2 és fél szatyorral.

2010. dec. 9. 13:05

Helló!

Én is gyűjtöm a kupakokat, igaz nem rég óta. Kérdezném, hogy Szegeden le lehet e valahol adni őket?

45. wadmacs (válaszként erre: 44. - Lendvai Zoltánné)
2010. dec. 1. 19:58
Szia! Bocsi, Rita helyett irok: folyamatosan gyüjtjük a kupakot, nagyon szépen köszönik!Éva
2010. nov. 23. 17:07

Kedves Laura szülei!

Gál Diána Babett vagyok és szeretném megkérdezni h szükségetek van e kupakokra,van e átvevőtök, mert az Orosházi gimnázium tanulói szívesen gyűjtenének ha ezzel tudunk segíteni.

Tavaly is gyűjtöttünk egy kisgyermeknek de de ők nagyon nehezen találtak utána átvevőt.

Válaszotokat várom üdvözlettel Babett

43. wadmacs (válaszként erre: 42. - Norberto79)
2010. nov. 3. 09:39

BUDAPEST:

Lakasz Andrea Ácsi, budapesti gyűjtőpont - kizárólag délután 16.00 után, a következő telefonszámon, Kissné Ritára hivatkozva : 0630-550-2449

2010. nov. 2. 17:37

Sziasztok!!!


Érdelödnék hogy az összegyüjtött kupakokat hová tudnám leadni(Budapest mellett lakom)?

41. kissné rita (válaszként erre: 40. - Judica1004)
2010. okt. 27. 13:46
Köszönjük,számotokra megnyugvást,hisz amit egy Anya megtehet,megtetted!
40. judica1004 (válaszként erre: 39. - Kissné rita)
2010. okt. 27. 12:49

Én sem vitatkozni jöttem,mert az meg nem Én lennék!Tulajdonképpen egy hajóban evezünk,sajnos én csak eveztem!

Elnézést,de az a blog azért nem szünt még meg,mert be sem léptem az emlitett dátum után és már rég nem fogadja a régi jelszót!Így sajnos nem tudom megszüntetni ,de ma próbálkozom vele!De mindegy,mert ez a bankszámla 1 éve megszünt épp emiatt,hogy ne tudjanak pénzt küldeni nekünk!


Rita Laura!

Kitartást és jó egészséget!

2010. okt. 27. 12:13

A judica számlaszám pl. itt: [link]

A dátum nem friss,de az interneten elérhető.

Én nem vitatkozom senkivel,az nem is én lennék.

Én megvédem a gyermekem,nem én írtam:"most lehet engem utálni,mert..."Akkor mégiscsak tudja saját magáról a bántó szándékot!

Minden jót kívánok,és egészséget Mindenkinek!

38. kissné rita (válaszként erre: 37. - Wadmacs)
2010. okt. 27. 12:07
KÖSZÖNÖM!
2010. okt. 27. 11:18

Ezt a fórumot KISS LAURÁÉRT inditottam el itt (is) ,mivel olvasgattam olyanokat a Hoxán, hogy vannak akik a kupakjaikat nem tudják hova tenni, nem tudják kinek van szüksége rájuk, hová küldjék.

Laura egy lehetőség - Neki kellenek a kupakok..

Azt senki nem mondta, hogy kötelező, senki nem erőszakoskodott.

Úgy éreztem illik több infót hozni Róla, Róluk, s mivel az iwiw is nyilvános, ugyanúgy mint Laura honlapja, ide másoltam RITA írásaiból néhányat, hátha akad segítő, segíteni akaró/tudó ember más témában (nem csak kupak) is..

Úgy vélem így is bizalmatlanok az emberek, pl: szórólapok, gyüjtöládák terén... , az ilyen - Édesanya kéréseit, állításait megkérdöjelezni- pedig még jobban elriaszt, elbizonytalanít embereket, s nemhogy Laurának nem fognak segíteni, hanem senkinek, majd szépen tüzbe dobják a kupakokat pélául, mint volt is rá példa - mondván: csaló mind.

Laurának segítség kell!!!

Laura Élni szeretne, mozogni, állni, járni, hóembert építeni, rajzolni, olvasni, azt mondani: ANYA.

Átölelni nővérét, apukáját, anyukáját, átkarolni a Világot :)

Laura szeretne olyan, de legalábbis hasonló Életet Élni, mint sok kis pajtása.

Nem csak Laura persze, mások is, de én és Rita is és sokan mások

MOST

ITT

LAURÁÉRT VAGYUNK!

EZ A FÓRUM LAURÁÉRT INDULT.

2010. okt. 27. 11:11
Ja és sajnálom,hogy rossz embernek gondol engem aki minden nap mások beteg gyerekéért küzd,még azok után is,hogy az enyém nincs közöttük!
2010. okt. 27. 11:08

Kedves Rita!

Ha az bántja,hogy az ember segít sajnálom!Majd mutassa már meg,hogy hol van az én számlaszámom nap ,mint nap!!!!!!Az utolsó héten tettük fel,mikor még Judi velünk volt(mások unszolására),mert személyesen hoztak pénzt!!És utána meg is szüntettük!


Önöknek kívánom,hogy minden jóra forduljon!

34. kissné rita (válaszként erre: 33. - Judica1004)
2010. okt. 27. 10:08

Teljesen őszinte leszek,bántottak a hozzászólások,hisz nem egyedül Laura esete van,hisz az Önök számlaszáma is mai napig az interneten van fent.

Laurát nem ismeri,soha nem látta,esetleg a médiában,de személyesen nem és az orvosi dokumentumokba sem láthat bele.

Sajnálom,hogy ekkora döféssel állt elő.Aki tud,az segít,nem egynek,mindnek.Nekem a gyermekem és hamarosan induló alapítványunk,nem csak Őt fogja segíteni!

Ezekkel a hozzászólásokkal sajnos a gyermekektől a segítő szándékúak segítő szándékát lehet elveszíteni,hisz átcsapott beszólásokba.

Mindenkinek nagy a fájdalom,ha beteg,mindenki a sajátját érzi!Máséval együtt érez!

33. judica1004 (válaszként erre: 31. - Kissné rita)
2010. okt. 27. 08:13

Örülök,hogy értesült az oldalról!A másikat is látta,mert szerintem sok pontatlan és valóságot nem fedő dolog van irva azon is!Sajnos annak ellenére,hogy elvesztettem gyermekem mai napig a többi gyereken segítek!Táboroztatok,leveleket írok,kreatív oldalt szerkesztek nekik és látogatom őket!Tegnap épp debrecenben voltam a haematológián és mickolcra is járok majdnem minden hónapban!Épp ezért irtam ide is!Aki Laurán segít az másokon is segthetne!

Nekem nincs kérdésem,mert mindent tudok!Az én gyermekem sem egy leukémiával küzdött,hanem attól sokkal többel!És mi is harcoltunk erőnkön felül,mégha mi is tudtuk,hogy néha lehetetlennel próbálkozunk!Mi is úgy gondoltuk,hogy meg tudjuk oldani!

Ismerem Laura esetét!!!!Igen ennyire ismerem!Nem láttam a házát,de majdnem minden transzplantált gyereké egyforma mert ritka aki kastélyban nő fel!Mi pl. nem dicsekedhettünk saját házzal,mivel míg bent voltam addig apa albérletet keresett,hogy legyen hová hazamenni.

Mindenkinek egyformán nehéz!

Nem vagyok bunkó nem azért irtam ide,hanem csak valahol már tudatni akartam,hogy nem csak Laura beteg magyarországon és aki neki segít próbáljon más gyereknek is segíteni,mert sok olyan ember van aki megteheti!Remélem Rita ezzel nem sértettem meg,de nézzen körül a ronald házban és miskolcon a transzplantációs osztályon,igaz,hogy mindenkinek egyformán kijutott a rosszból?!

Remélem mihamarabb haza kerül Laura!Tudom,hogy az a leghosszabb időszak mikor kikerül a boxból félsteril szobába és már mindenki menne haza!Ez idő alatt szoknak vissza a "normális" életbe,ekkor vezetik vissza a nem steril ételt is nekik.Szóval a várakozás hosszú ilyenkor és már mindenki fáradt.De eljön az a nap is és attól nincs nagyobb boldogság!

Kívánom,hogy minden jól alakuljon!Lehet rosszul sikerült az első hozzászólásom,mert egyébként egy segítőkész ember vagyok!Ez azért alakulhatott így,mert harcolok a többi beteg gyerekért is!Szeretném,ha tudatosulna az emberekben,hogy évente 50 transzplantált gyerek és többszáz kezelt daganatos leukémiás gyerek van magyarországon!Van akinek senki nem segít!

Jó egészséget és kitartást kívánok Ritának és Laurának!

32. wadmacs (válaszként erre: 28. - Judica1004)
2010. okt. 26. 20:20
szerintem Rita kielégítő választ adott.
2010. okt. 25. 22:30

Laura édesanyjaként most értesültem az oldalról és nagyon köszönöm a segítő szándékúak segítségét,külön köszönöm a wadmacs felhasználónak,hogy elindította segítő szándékkal a fórumot.

Láttam vannak kérdések,ígyekszem megválaszolni:

Laura betegsége sajnos nem csak egy leukémia,a kemoterápia miatti súlyos agykárosodásával is számolunk.Mivel táplálása is speciális gasztrotubus és pépes étel szájon át,ezért nem ehet meg egy szendvicset reggelire,mint a más transzplantált gyermek.El kell mondja,hogy a sterilizálással az étel 3 napig steril marad,így a pépes ételt,ami az én kislányom esetében,csak ezzzel táplálható,így nem kell külön reggelit-tízórait-ebédet-uzsonnát és vacsorát egyessével megfőzni,hanem a sterilizálással többször ehet belőle,így kérném a judica felhasználót,mivel a gyermekem esetét nem ismeri,ne írjon olyat,amiről nem tudhat.A házunk sem látta,hogy miért van szükség a levegő tisztító berendezésre-melyet mellesleg a gyesemből vettünk meg-.Nem járt nálunk,nem látta,hogy vizesedik a fal vagy sem és egy transzplantációt ismerő szülő tudja,hogy a csíramentes környezet nem a párát jelenti,ahol a baktérium nemcsak megél,hanem szaporodik is.Emellett 3-4 agyi-idegi őssejtkezelés előtt állunk,mely egyenként 3.5 Millió Ft = deviza alapú= önköltséges kezelés,hogy Laura ismét mozogjon és egészségesként Éljen!

Mindenki számára ,ha beteg a gyermekek szerintem nincs olyan gát,ami megállíthatja.Én is ezen dolgozom ,hogy felkelhessünk a rémálomból,mert sikerülnie kell,sikerülni fog!

Köszönöm a segítő szándékúak őszinte,tiszta szívű segítségét!Kívánok jó egészséget minden Fórumozónak!

Rita

2010. okt. 25. 21:57

Ugyanakkor megértem mások fájdalmát, nagyon sajnálom, hogy nem sikerül mindenkinek meggyógyulnia.

Laura roppant erős kicsilány.

Nagyon nagy az Élni akarása.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook