Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kiss Laura-kupakgyüjtés fórum

Kiss Laura-kupakgyüjtés (beszélgetős fórum)

1 2
2010. okt. 25. 21:51

Ugy vélem minden egyes beteg gyermek körül kialakul egy segítő kör. Én Laurához tartozom, nem tudok sokfelé szakadni, jól tudom, másoknak mások segitenek.

Szerintem Rita tudja mire van szükségük.

Mi nekik segitünk s emelett szurkolunk a többi gyermeknek is.

28. judica1004 (válaszként erre: 26. - Wadmacs)
2010. okt. 25. 18:28

Én értem a segítséget!Átéltem nem ezt a betegséget a gyerekemmel,hanem egy daganatot és 2 leukémiát 2 transzplantációval!Tudom,hogy mi kell transzplant után és sokmindent nem értek miért kell.Otthonra sterilizáló?Nem is kell már steril étel otthon!Meg ez a rengeteg tisztitószer!

Jó ez a nagy segítség csak akkor a többi transzplantált gyereken is próbáljunk segíteni,ne csak egy valakinek gyüjtsön az egész ország!Bocsánat,de kijött belőlem!

Ennek ellenére kívánok minden jót Laurának.Tudom egyre erősebb transzplant után és nemsoká haza mehet!

2010. okt. 24. 22:36

berakom Rita utobbi irását :

Kissné Kovács Rita Köszönöm egy kedves segítőnknek a több,mint 150.000 Ft-os felajánlást,melyből megvásárolta Laura steril környezetébe a páraszívó berendezést és a steril táplálást élelmiszerekkel támogatta,valamint a 40.000 Ft anyagi támogatást!

2010. okt. 24. 22:36
köszönöm hozzászólásod. én is csak próbálok nekik segiteni és hirdetni:(:(:(
2010. okt. 21. 10:47
Ja és kap egy nagy csomagot mindenki ez tartalmaz mindenféle fertőtlenitő szert, ami elvileg 2 hónapig elég otthon és mire elfogy letelik a kritikus 100. nap!
24. judica1004 (válaszként erre: 20. - Wadmacs)
2010. okt. 21. 10:45
Bocsi engem most utálni fogtok!Egy fertőtlenítő falfestés és havi 2 doboz domestos kell a steril környezethez!Én tudom,mert végig csináltam.Sajnos Laura mozogni sem tud így még annyi óvintézkedés sem kell,mint egy örökmozgónak sterilben.
2010. okt. 21. 06:07
2010. okt. 21. 06:07

KÉREM AKI TUD KÜLDJÖN FERTŐTLENÍTŐSZEREKET NEKIK!

Kissné Kovács Rita Nyíregyháza Szőlő u. 59/e 4405

KÖSZÖNJÜK MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET!!!!!!

2010. okt. 21. 06:07
LAURA FÉL STERIL KÖRNYEZETBE KERÜLHETETT,MERT:3600 lett mára a sejtszáma!!Egyre növekszik,beindult a saját vérképzése!!Erősödik,gyógyulgat!
20. wadmacs (válaszként erre: 18. - Judica1004)
2010. okt. 21. 06:05
Mert Laurának csontvelö transzplantációja volt szeptemberben és csak akkor adják ki decemberben haza, ha teljesen steril a lakás, ebbe mindent belekell érteni.
19. wadmacs (válaszként erre: 17. - Nikigood)
2010. okt. 21. 06:04

szia! Debrecenböl könnyü eljuttatni, vagy MÁV-ÁLLOMÁSRA KIMÉSZ ÉS vasutast vagy hasonlót megkérdezel kinek add le, mert a MÁV ingyen elszállitja a kupakot Laurának.

De Rita jár Debrecenben sokat kórházba, két hetente talán- meg kell vele beszélni és lehet érte is megy valaki.POSTACÍM:

KISSNÉ K. RITA

4405 NYÍREGYHÁZA SZŐLŐ U. 59/E


Kisnné Kovács Rita telefonszáma : +36 70-9301-764

18. judica1004 (válaszként erre: 16. - Wadmacs)
2010. okt. 19. 21:02
Sterilizáló és levegőtisztitó miért kell otthon?
17. nikigood (válaszként erre: 1. - Wadmacs)
2010. okt. 11. 23:51

Sziasztok!

Nálunk eddig az óvodában gyűjtötték, hogy Laurának vagy másnak azt nem tudom, de az idén szeptembertől helyhiányra hivatkozva nem gyűjtik. Természetesen én nem dobtam ki a nyáron gyűjtött kupakokat, nem túl sok, de sok kicsi sokra megy. Szóval nem tudom, hogy Debrecenben van-e valaki, aki szokott nektek vinni, mert szívesen felvenném vele a kapcsolatot és eljuttatnám neki. Sok-sok erőt és kitartás kívánok.

2010. szept. 9. 12:35

Kedves Klubtagok!Laura csontvelő-transzplantáció utáni steril időszakához keresek olyat aki tud számára sterilizálót,levegő tisztító berendezést,fertőtlenítő szereket felajánlani.

Köszönöm!0670-9301-764 Kissné Kovács Rita

[link]

2010. szept. 3. 12:50

Rita hivott, és üzeni mindenkinek , az eredménye Laurának NULLA % leukémiás sejt a csontvelöben!:) :) ISTENEM:) kalappal Ritáéknak, nagy kalappal a továbbiakért ,Laura nagyon gyenge, nincs ereje, de nincs leukémiás sejt . elötte 50% fölött volt.

mehet transzplantációra!

utána Össejtkezelésre

2010. aug. 25. 15:00

Kissné Kovács Rita IRTA:Laura kis betegtársa, súlyos állapotban az intenzíven lélegeztető gépen.

0 RH- vérre lenne szüksége Henrich Patriknak, aki a DEOEC-n fekszik. Kérlek részére adjatok vért!

Laura számára 0RH+ vérrel tudtok segíteni, a véradásnál nevet kell bediktálni.

Taj: 125-733-616

Patrik taj számát, ha . . . tovább »felhívtok bediktálom.

ADJ VÉRT, MENTS ÉLETET!

13. wadmacs (válaszként erre: 12. - Bori1204)
2010. aug. 18. 09:46

Szia , köszi szépen .


Az anyuka cime: POSTACÍM:

KISSNÉ Kovács RITA

4405 NYÍREGYHÁZA SZŐLŐ U. 59/E

2010. aug. 15. 13:57
Segítenék én is a kislánynak. Van sok kupakom is. Postán küldjem el, vagy hogyan tudom Somogy megyéből eljuttatni? Pénzt is küldenék a csomaggal.
2010. aug. 1. 19:47

KEDVES SEGÍTENI KÍVÁNÓ EMBEREK BUDAPEST ÉS KÖRNYÉKE


KUPAKOKAT ÖSSZEGYÜJTÖTTÉTEK NAGYOBB MENNYISÉGBEN ELŐRE MEGBESZÉLT HELYEN VALAMELYIK AUTOPÁLYA BENZINKÚTJán MEGBESZÉLT IDŐPONTBAN FEL TUDOM VENNI KAMIONNAL ÉS NYÍREGYHÁZÁRA SZÁLLÍTANI !!!!!

írjatok email

kicsirigo@t-email.hu

pegazus@t-email.hu

2010. aug. 1. 00:19

Ha esetleg van olyan kis beteg akinek szüksége lenne kupakra és Budapesti akkor írjatok privit.


MI inkább személyesen vinnénk el mert:

Nem fogjuk a postának kifizetni az 1000 forintot inkább a rászorulónak adjuk.

Sajnos a kupakok kilónkénti ára elég nevetséges..megjegyzem baromira felháborító...

Ezen igazán változtathatnának a bőrfotelos emberek...

Megjegyezném azt is gyűjtésbe kezdtünk egy kedves Hoxá-s ismerősömmel Fekete Mónikáért.

Kiváncsi lennék rá,hogy mennyi gazda üzletember illetve vállalkozó nyúl ilyenkor a zsebébe,mikor kisgyermekeknek az élete a tét!!!

2010. júl. 30. 18:20

Minden műanyag zárófedő jó.Pl üdítős,tisztítószeres,gyógyszeres,tejszínhabos,tejes, tisztálkodoszeres, kindertojás héja, filc kupakja , fém nélküli müa.vállfa. .Szín,méret nem számít,válogatni sem kell.


ezeken kivül fémdobozok gyüjtése, sör, energiaital,üditö.


Köszönöm, Laura nevében is

2010. júl. 30. 15:46
Hatalmas köszönet Nektek :) egyik szemem sir másik nagyon örül:)
2010. júl. 30. 15:45

Hoxa talán megbocsát de kiirom a cimét az anyukának ,ide lehet postázni :

30kg-ig 990 ft-ért hozza a posta el!

POSTACÍM:

KISSNÉ Kovács RITA

4405 NYÍREGYHÁZA SZŐLŐ U. 59/E

6. Pitypang (válaszként erre: 1. - Wadmacs)
2010. júl. 30. 15:40

Szia! Én is gyűjtöm a kupakokat, akinek eddig adni szoktam, már nem kell nekik. Nagyon szívesen elküldeném Laura családjának ami eddig összegyűlt.

Drukkolok, hogy sokan legyenek a segítségetekre!

Légyszíves írd meg a címet, hogy postázhassam. Köszi!

2010. júl. 30. 15:28

Szia!

Én is kérnék részleteket privátban.

Köszi!

2010. júl. 30. 15:25

Köszönöm soraitokat, én barátként segitem a családot.


Mindenre válaszolok!

2010. júl. 30. 15:19
Nem tudom kedves bajbajutott, a Családsegitőben foglalkoznak kupakgyűjtéssel valahol leadják erről őket lehetne megkérdezni. A TÉVÉTŐL sürgős segitséget kérni, hiszen szivszoritó, az mikor ilyen beteg gyerekek fekszenek a gyermekkórházban ésszenvednek. Vannak ilyen alapitványok szoktak felhivást intézni más, aki ilyen hasonló helyzetben van az, ha tudja megteszi a szükséges lépéseket.Segitsen a kormány, hiszen közöttük van elég tehetős, őhozzájuk kell elmenni elmondani a problémát. Szoritunk neked, hogy sikerüljön minél előbb az őssejtkezelés. Kivánok sok szerencsét. Szivélyes üdv.Ágnes
2010. júl. 30. 15:18

Szia!

Szívesen segítünk, mi gyűjtjük a munkahelyen sok össze szokott jönni, leírnád privátban a részleteket és hogy hol lehet leadni? Köszönöm

2010. júl. 30. 15:12

Szeretném, ha segitenétek Kiss Laurának a kupakgyüjtésben, támogatásban .

Infó privátban


Laura 3 éves, leukémiás, össejtkezelésre vár

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook