Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiss D. Ferenc pszi-sebész fórum

Kiss D. Ferenc pszi-sebész (beszélgetős fórum)


1 2
2021. márc. 5. 09:25

2020. február 15-től hatályos a tavaly decemberben elfogadott Btk. módosítás, mely „kuruzslótörvény” néven vált ismertté és felbolydította az érintett mentális segítőket és alternatív gyógyítókat. A törvényi módosítás célja az volt, hogy nemcsak az orvoslást, hanem a pszichoterápiát és az alternatív gyógymódokat is megvédje a sarlatánoktól.) A nem-konvencionális gyógyító és természetgyógyászati eljárások körébe tartozó tevékenységet jogosulatlanul fejt ki, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.„A nem-konvencionális gyógyító tevékenység főiskolai, egyetemi egészségügyi végzettségtől, illetve egészségügyi szakképesítéstől függően tanfolyam elvégzése és eredményes vizsga letétele után végezhető.”A nem-konvencionális gyógyító tevékenység főiskolai, egyetemi egészségügyi végzettségtől, illetve egészségügyi szakképesítéstől függően tanfolyam elvégzése és eredményes vizsga letétele után végezhető. A végzésre jogosult személyek körét, valamint a kiegészítő, illetve helyettesítő tevékenységeket az NM rendelet 1. számú melléklete tartalmazza.

Az NM rendelet 4. sz. mellékletében találhatóak a részletes szabályok a természetgyógyászati tevékenységek szakmai és vizsgakövetelményeiről.

37. megjártam (válaszként erre: 35. - Lili2019)
2021. márc. 4. 20:40
Az ügyészségtől megjött a válaszod?
36. megjártam (válaszként erre: 35. - Lili2019)
2021. márc. 4. 20:32
Sajnos, törlik itt is a hozzászolásokat.Nem tudjuk megírni az igazat. Hasonlókat tapasztaltam én is Kiss.D.Ferenccel .S most meglepett, ahogy olvasom sokan mások is.Nagyon drága bizony 45 percért: 20 e ft hetente 2-3 szor hónapokig járni.S elöre kell utalni, s lemondani se lehet.( mert akkor oda a pénz).Még nem is természetgyógyász, mint megtudtam, s igy nem is gyógyíthat.Törvény írja elő.
35. Lili2019 (válaszként erre: 34. - Csipke50)
2020. júl. 1. 21:03
A Facebookon kommenteltem egy-két embernek, akik nem tudják ki ez az ember, de állandóan kitörli a hozzászólásomat, mert megírom az igazságot. Az emberek unalmukban osztogatják, amit naponta feltesz, holott nem tudnak róla semmit!! Reklámozza magát, hogy jöjjenek az áldozatok, de ma ezt meg lehet tenni, hirdetni folyamatosan, hogy ő a rákot és minden betegséget gyógyít, ahol az orvostudomány már csődöt mondott!
34. Csipke50 (válaszként erre: 33. - Lili2019)
2020. ápr. 2. 18:22

Pont ez volt az én tapasztalatom is "Ferencről".

Kösz a többi kókler, felsorolását!

33. Lili2019 (válaszként erre: 32. - Csipke50)
2020. márc. 28. 19:43
Nekem is gyanús, mert a lánya nevezte Ferencnek.Akkor az elején meg kell mondani, hogy Ő nem garantál semmit, így is kifizeted-e a pénzt. Ugyanis óránként ki keres 20000 Ft-ot? Tehát ezt a megtakarításokból lehet csak kifizetni.De Ő gátlástalanul elszedi a pénzedet és még nem is adózik utána. mivel számlát nyugtát én nem láttam 3 hónap alatt.Közben tele volt panasszal, hogy milyenek az emberek, lényegében Őt kizsigerelik, mert rettentő fáradt nem tudja tartani a pihenőidejét. Kifordul a gyomrom , így utólag is. Én egy életre befejeztem, hogy gyógyítókhoz menjek, még írok egy-két embert ahova ne menjetek. Szóval az interneten rengeteg ingyenesen elérhető anyag van, ezeket olvasom és esetleg kipróbálok valamit, DE NEM FIZETEK A SOK SZÉLHÁMOSNAK!! Tehát voltam Dr.Gelléri Juliannánál, aki imádkozást írt elő 20000-ért, aztán Dr.Budai László Károlynál, ( Hamer módszer) aki 15000 Ft-ért mondta, menjek a tanfolyamára 36000 Ft-ért, mert ott megtudok mindent a gyógyulásról. ( persze nem mentem)Ez a tanfolyam nagy találmány, mert így semmilyen felelőssége nincs. Peresztegi Sándor állítólagos professzor az utolsó gyöngyszem, akinek állati nagy tévedései vannak, orvosi ismerete szinte semmi, a "Life Care" termékeket kell először is megvenned, meg a csodaolaj kezelést és már meg is "gyógyulsz". Órákig beszél saját magáról, Te nem vagy érdekes, Ő egy áldozat. Nem írok többet, aki más kárán tanul az az okos, mindenki úgy tesz , ahogy akar.
32. Csipke50 (válaszként erre: 30. - Julia111)
2020. márc. 20. 19:01

Na ez gyanús!

Ismerőse, vagy netán pont a lánya vagy, ő hívta Ferencnek, mikor kérdeztem,hogy van-e garancia, ha nem hatnak a kezelések.

A lánya válasza, -aki a titkárnője, segítője- az volt, hogy arról Ferenc nem tehet, ő mindent meg tesz.

Tehát egy vasat sem kapsz vissza!!!


Amúgy szólj,ha meggyógyultál! Nagyon örülnék neki!

31. Lili2019 (válaszként erre: 29. - Csipke50)
2020. márc. 20. 10:30
Valaki beírt, hogy éppen most volt nála és jó tapasztalatai vannak. Egy alkalomból még nem lehet tapasztalata, mert az még nem gyógyítja meg. De ez az ember semmilyen garanciát nem vállal a kezelésére. Ha nem gyógyulsz meg nem érdekli. Óránként 20000 Ft és kidobtad. Sőt még oda is kell utazni vidékről és parkolás sem olcsó a nyugatinál.Tehát nekem ez 28000-re rúgott alkalmanként. Az elején azt mondja gyógyítható, sőt menjél hetente többször, mert az nagyon hatékony. Én is így tettem.Szidja az egészségügyet, hogy meghalnak az emberek, hát nekem is sikerült majdnem a hatástalan kezelésétől iszonyúak voltak a leleteim, mikor azt állította már meggyógyultam! A honlapján közzétett gyógyulásokat semmivel nem tudja alátámasztani, ilyet bárki összeírhat.
2020. márc. 17. 21:20
Üdvözlök mindenkit.Most voltam kezelesen Kiss D Ferencnel.Nekem nagyon jo tapasztalatom van Ferencröl es a kezelésröl amiben részt vettem.😉
29. Csipke50 (válaszként erre: 28. - Lili2019)
2020. febr. 25. 18:54

Hú, de nagy vagy!

Kár, hogy senki nem forszírozta az ügyet, mielőtt odamentem volna. Pedig napokig kutakodtam utána.

Remélem ezt itt most sokan olvassák!

28. Lili2019 (válaszként erre: 27. - Csipke50)
2020. febr. 18. 09:37
Én feljelentettem, minden bizonyítékot mellékeltem, a rendőrség első körben elutasította a feljelentésemet, hogy a Dimenzionális Hangolás honlapon nem reklámoz rákgyógyítást. Fellebbeztem , már 5 hónapja várom az ügyészségtől a választ. Felvilágosítottam őket, hogy a pszi sebész.hu oldalon hirdeti a rákgyógyítást. Szóval több embernek kellene feljelenteni, hogy végre megállítsák ezt a komplett szélhámost!!
27. Csipke50 (válaszként erre: 26. - Janka3)
2020. febr. 4. 19:16

Sajnálom. Ha az ember bajban van, mindent megpróbál, mindenben hisz.

Valóban egy arrogáns ember, csak hiteget. Szerintem szenilis, 6. alkalommal sem volt fogalma, hogy ki vagyok és mi a gondom.Kár rápazarolni az időt, hát még a pénzt!

Csodálom, hogy még senki nem jelentette fel.

Meg kéne védeni a többi beteget tőle. Remélem sokan rákeresnek és megtalálják ezt a fórumot!

26. Janka3
2020. febr. 2. 18:19
Egy gazember egy csalo masfel millio Forintert eltette a lanyomat lab alol.Rakos volt ö meg azt mondta ne menjen orvoshoz mert a lebomlott rakos sejtek miatt rossz lesz az eredmeny.Mikor mar nagyon legyengült es rosszul volt kitalalta hogy rontas van rajta. Ujsagba valo csak elszedi a penzt mogorva baratsagtalan es kihasznalja a betegeket
25. Csipke50 (válaszként erre: 24. - Globus)
2020. jan. 9. 18:48

Nem tudok mást tenni.

Csodálom ,hogy több áldozat nem jelentkezik.

24. globus (válaszként erre: 20. - Csipke50)
2019. dec. 27. 10:56
Könyveld el tanulópénznek.
23. Lili2019 (válaszként erre: 22. - Lávli)
2019. dec. 27. 10:55
Igen aktív, tovább szedi áldozatait. Az oldalon mindenféle rákbetegség gyógyítását igéri, hiszen , ha nem ezt hírdetné ki fizetne neki 20000 Ft/óra díjat. Megnéztem a cégét fizikai közérzetjavításra van engedélye, tehát nem arra amit hírdet.
22. Lávli
2019. okt. 29. 17:52

Rákerestem, aktív a Facebook oldala, nincs börtönben.

Lehet neki fizetni.

Mint ma megtudhattuk, az orvosoknak nem érdekük a gyógyítás. Menjetek csak ilyen helyekre. Hajrá

21. Lávli
2019. okt. 29. 17:49
😳
20. Csipke50 (válaszként erre: 18. - Lili2019)
2019. okt. 29. 17:41

Nem semmi!

6 alkalommal voltam nála. 6szor 20 ezer forint. Semmi hatás, csak a hitegetés. Jókat aludt a "kezelés" alatt.

2019. okt. 22. 11:56
Orvosokban bízom, nekik hiszek! Ha szükséges, akkor jöhet a szike, de pszt.... a pszi nem kell! :D
2019. okt. 22. 11:35
Egy komplett szélhámos, kuruzsló. Daganatos betegségemmel kezelt 3 hónapig 20000 Ft/óra a díj. Félrediagnosztizált. Egyszer közölte kiütötte a rákot a testemből, elmehetek CT-re. A CT semmit nem igazolt abból , amit állított, akkor azt mondta kinek hiszek neki vagy az orvosoknak.
2019. júl. 24. 21:23

Rendkívül unszimpatikus ember. Mogorva, szerintem csak a pénz érdekli nem a gyógyítás. 4. alkalommal sem emlékezett rám és a problémámra sem.

Másnak van tapasztalata róla?

16. Kira2015 (válaszként erre: 13. - F010fbb087)
2018. okt. 29. 14:39

Szia! Bocsánat,hogy csak most válaszolok de nem járok erre mostanában!

Nem,nem voltunk nála! Édesapámat akartuk hozzá vinni de már sajnos nem tudtuk.....

15. f010fbb087 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2017. okt. 12. 09:32
A fotója alapján Kiss D.Ferenc nekem sem túl szimpi.Nincs fény a szemében, ahogy valaki írta.DE hátha jól gyógyít? Sokan járnak hozzá,2-4 hónap a várakozási idő hozzá.45 perc kezelés:20 ezer ft.Nem olcsó.Bármi tapasztalatok van , kérlek írjatok.
2017. okt. 12. 09:27
Ha valaki volt Kiss D.Ferenc pszísebésznél, kérem írjon, mert én is készülök hozzá.Minden vélemény érdekel. köszönöm.
13. f010fbb087 (válaszként erre: 12. - Kira2015)
2017. okt. 12. 09:25
Szia Kyra! Voltál Kiss Ferencnél? Sikerült gyógyulnod? Nem írtál semmit 07.02-től.
2017. júl. 2. 20:43
Nem tudok árakat,majd elvileg pénteken tudom meg.... de egyenlőre nem is az érdekelne hanem főként a "tudása" .....
2017. júl. 2. 20:28

Én azt hiszem, akad esetleg olcsóbb "fűszál" is.

Akár Reiki, akár **.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2017. júl. 2. 20:26

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzá szólást! Nekem ajánlották őt,nem interneten találtam,csak szerettem volna még több olyan tapasztalatot hallani/olvasni aki már volt nála. Így van az emberek megvezethetőek, jelenleg én is ilyen ember vagyok így van sajnos,tudom! Eddig én is sok mindenre azt mondtam,hogy butaság.... amig édesapám beteg nem lett és hónapról-hónapra rosszabbul van és lemondott róla az összes orvos..... és így van akár a fűszálba is kapaszkodnék,mert nagyon rossz látni hogy szenved és nagyon rossz hogy nem tudok segíteni!!!!!

Ha kérhetem a kioktató hozzá szolásokat most mellőzzük, ha valakinek van saját tapasztalata és megossza velem azt nagyon megköszönöm!

További szép estét!

2017. júl. 1. 20:48

Egy biztos: betegség esetén a gyógyulni akarásnak hatalmas ereje van.

Van, hogy sem orvos, sem hit nem segít.

Ilyenkor van az, hogy a beteg kapaszkodik még az utolsó szalmaszálba is, és az alternatív gyógymódok közül választ. Hátha alapon.

Ezzel nagyon sokan visszaélnek, sajnos sok a sarlatán. Emberek hiszékenységére alapozva szemérmetlenül nagy összegeket akasztanak le a betegekről. Hiszékeny emberek voltak, vannak, lesznek.


Ugyan már! Pszí-sebészet! Csodás gyógyítás anélkül, hogy valódi műtét történne. A 'gyógyító' hozzá sem ér a páciens testéhez, a "műtét" vér nélkül zajlik. Szemfényvesztés! Persze, hókuszpókuszra eltűnik a daganat, pszihés betegek gyógyulnak meg csak azért, mert úgy akarják. Aha!


Őrület, hogy emberek ilyen szinten megvezethetők és lehúzhatók nem kevés pénzzel a csodadoktorok által.

Büntetném őket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook