Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama torna.Kinek melyik vált be? fórum

Kismama torna.Kinek melyik vált be? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 19. 07:48

És ezeket ki milyen rendszerességgel csinálta?

Vagy esetleg ha szabad azt megkérdezni,mennyit híztatok a terhesség végére?

15. mandulacska2 (válaszként erre: 14. - Sofiababy)
2011. márc. 17. 17:40
Szia. Ok, írd meg légyszi. Köszönöm.:))
14. sofiababy (válaszként erre: 11. - Mandulacska2)
2011. márc. 17. 17:21
Persze, olyanhoz akinek direkt volt kismama jóga oktatói bizonyítványa.Látni nem láttam, csak mondta.:-)Priviben megírom kihez, ha érdekel.
13. Smile:) (válaszként erre: 10. - Sofiababy)
2011. márc. 17. 17:09

Szia!

Hát mi Budapestiek vagyunk úgyhogy meglátjuk itt mennyi lesz :)

12. Smile:) (válaszként erre: 8. - Anne33)
2011. márc. 17. 17:06

Szia.

Rendben köszi már utána is néztem a neten úgyhogy lassan megrendelem és el is kezdem :)

Hát a mi bébinknek meglátjuk mennyire fog tetszeni,de majd azt a 20 percet kibírja :)

11. mandulacska2 (válaszként erre: 9. - Sofiababy)
2011. márc. 17. 16:25
Köszi. Remélem, most se drágább a torna. Jó lenne kipróbálni. És szakképzett gyógytornász tartotta, aki ért a kismamákhoz? Mert az fontos számomra.
10. sofiababy (válaszként erre: 7. - Smile:))
2011. márc. 17. 13:49
Szia!Pécsre jártam, ott 2 éve 1000 Ft volt a másfél órás jóga óra és a fitball torna is.Igazán nincs mit!:-)
9. sofiababy (válaszként erre: 3. - Mandulacska2)
2011. márc. 17. 13:46
Szia!Igen, a fitball labdás tornára gondolok, csak nem jutott eszembe.Tényleg jó, mert láb, talp és tartás gyakorlatokat is csináltunk, így a vége fele nem nehezedtünk rá a hasunkra,tudtunk rendesen levegőt venni ...stb.Na persze a legvégén már mi se.:-)Történetesen én is Pécsre jártam!:-)Akkor a Mecsek Fitnessbe volt és sokszor bementünk a sóbarlangba meditálni vagy ott tartottuk az egész órát, és közbe színterápiát is kaptunk.Én tényleg nagyon élveztem!
8. Anne33 (válaszként erre: 6. - Smile:))
2011. márc. 17. 10:51

Szia!

Légy bomba jó kismama. Ez a dvd címe. És a menüben kiválasztható melyik trimeszter gyakorlatait akarod csinálni.

Ha a másodikban vagy csinálhatod a 2.at és a 3.at is, de már az 1. nem. 20perc minden rész. Nem megerőltető, még egyszer mondom. :)

Én is sokszor lusta vagyok tornázni, de rászánom magam valahogy. Azért nem akarok túlzottan megdagadni a terhesség alatt. :D Meg szerintem a baba is élvezi a mozgást. :)

7. Smile:) (válaszként erre: 2. - Sofiababy)
2011. márc. 17. 10:26

Szia:)

De jó,ez nekem is tetszene,mert meditációra amúgy is fogok járni,de csak egy későbbi csoportba tudtak betenni úgyhogy lassan fogok is kezdeni :) És hova jártál kismama jógára?Kb. milyen árban vannak az ilyen foglalkozások?Vagy vannak ingyenesen is?

Köszönjük:)

6. Smile:) (válaszként erre: 3. - Anne33)
2011. márc. 17. 10:20

Szia:)

És megvetted dvd-n vagy hogy?Mert elvileg Rubint Rékásból van egy csomó vagy nem?Mert ez így jó ha fel van osztva trimeszterekre.Énis a másodikban vagyok :D

5. Smile:) (válaszként erre: 2. - Mirtil83)
2011. márc. 17. 10:18

Szia:)

Igen a Rubint Rékásakon én is gondolkoztam,mert biztos jó csak hát fárasztó,mert ő elég jól bírja az ugribugrizást :) Én 17 hetes vagyok (szombaton leszek 18) úgyhogy tudom miről beszélsz,nekem is majd leszakad a derekam,meg a hátam.

Neked is Boldog Babavárást és köszi :)

4. mirtil83 (válaszként erre: 1. - Mandulacska2)
2011. márc. 17. 09:17

Szia!Én is úgy tudom hogy a 12. hétig nem szabad tornázni mert az a kritikus időszak!Mondjuk én olyan szarul voltam ogy ez eszembe sem jutott!De utána tényleg mintha megújúlnál és tele vagy energiával.Én tegnap kipróbáltam egy gyakorlat sorozatot a hátamra és csodák csodájára ma nem arra ébredtem hogy fáj a hátam!(hanem hogy a pici rugdos)

Én is szívesen mennék jógára de sajnos az időm nem engedi mert dolgozom.De ha valaki esetleg tud valami jó kis dvd-t azt megvenném!

3. mandulacska2 (válaszként erre: 2. - Sofiababy)
2011. márc. 17. 05:18
Szia. Köszönjük az információt. Akkor én is erre fogok menni. Ez a labdás fitball labda? Mert az is nagyon jó lehet, a tartást javítja, meg a mélyizmokat. Remélem, lesz ilyen, ahol én lakok.
2011. márc. 17. 00:04
Sziasztok!Én a kisfiammal kismama jógára jártam illetve labdás tornára.Egyik sem volt megerőltető, direkt jól is esett.A jóga kifejezetten tetszett nekem és a babámnak is, volt relaxációs rész ahol "felvehetted" a kapcsolatot a babáddal, ringattuk a babákat stb.Nekem kifejezetten tetszett, holott előtte nem jógáztam még soha.A jógát egészen a végéig lehet végezni, egyik társunk kedden este még velünk jógázott, szerdán ment szülni.Egyébként az a tapasztalat, hogy legtöbb baba nagyon nyugodt, aki "jógás" baba.A Rékás tornával én vigyáznék, mert volt pár kismama akinek amiatt a torna miatt nyílt ki a méhszája idő előtt.Nem tudom, csak úgy hallottam.Ha a jógát választjátok viszont mindenképp csak olyanhoz menjetek akinek kifejezetten van kismama jóga képesítése, mert én is majdnem egy olyanhoz kerültem, aki betett volna a többi jógás közé, és mondta volna hogy melyik gyakorlatot hagyjam ki éppen.Kerestem másikat!Szép babavárást nektek!
2011. márc. 16. 19:00
Sziasztok. Én most az 5. hétben vagyok. Én is szeretnék majd tornázni, mert már így is van rajtam felesleg, kb. 8-10 kg. De most az 1. 12 hétben nem merek. Félek, nehogy elmenjen a baba, annyira vártam már, hogy lehessen. Rubint Réka tornái nekem is nagyon tetszenek, de félek, hogy nagyon megerőltető lenne. Gondoltam kismama jógára, vagy kipróbálni a Pilates-t. De a dokimat majd megkérdezem. Rékát is szívesen csinálnám, csak olyan nagyon durvának találom. Ha nem lennék várandós, biztos csinálnám, mert nagyon jók, de így nem tudom, milyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook