Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi kismamik, jártok valahová kismama tornára? fórum

Pécsi kismamik, jártok valahová kismama tornára? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 6. 14:44

Sziasztok!


Ahogy így elnézem, nagyon rég járt itt valaki.

Azt gondolom, hogy már megvannak a babáitok, úgyhogy nem nagyon fog velem senki beszélgetni. MIndegy, azért megírom. ÉN is kertvárosi vagyok, és az Anikó utcába járok kismamatornára. Eddig 3 alkalmommal voltam.

20 hetes kismama

16. Betta76 (válaszként erre: 15. - Roczeine25)
2009. szept. 5. 09:08

Remélem már túl vagy rajta, gondolom valami diétát tartani kell a gyomorvérzés miatt.

Az a legfontosabb hogy a babának nem lett semmi baja.

Ez a denevér sztori elég durva:) én nagyon félnék tőlük :)))

Mi ma töltöttük be a 9 hetet, kedden pedig UH ujra.

2009. szept. 4. 16:12

Szia!

Szóval az egész múlt hét szerdán kezdődött.Megreggeliztem és rögtön hánytam, amikor észrevettem, hogy véres a hányás, de elég durván.

Rögtön hívtam az orvosomat, hogy mi a teendő. Ő elküldött az ügyeletre (Megyei kórház, Belgy.). Ott nagyon kedvesek voltak, megmondták, hogy acetonos a vizeletem, kiszáradtam, és elküldtek gyomortükrözésre. Szörnyű volt!!

A doki ott azt mondta, hogy felmaródott a gyomrom és az vérzik. Mondta, hogy befektet a nőgyógyászatra. Én kértem, hogy hagy menjek a Szülészeti Klinikára, mert ott van a dokim.

Átmentem a klinikára, ahol alig akartak fogadni, mert belgyógyászati bajom van.Nagy nehezen elmagyaráztam, hogy nem a gyomorvérzés miatt vagyok ott, hanem a kiszáradás miatt. Már aznao 6 liter infúziót kaptam, és nem is kellett pisilni, úgyhogy rendesen ki voltam száradva. Nagyon kedvesek és hozzáértők ott az orvosok és a nővérek egyaránt, csak a kaja förtelmes és az sem kellemes, hogy denevérek vannak a folyosón. A denevéreket a környezet védők időként összeszedik, de mindig visszajönnek. A doki megállapította, hogy megrövidült a méhnyak az erőlködéstől és pihennem kell. Kaptam savcsökkentőt és hazajöhettem. Jobb is, mert nekem az ott fekvő kismamikhoz képest semmi bajom sincs. Szóval ez a rövid történet, a lényeg, hogy a Babucikám szépen növöget!! :)

14. Betta76 (válaszként erre: 13. - Roczeine25)
2009. szept. 4. 11:18

Szia!

Örülök hogy minden rendben van végre és otthon vagy!

Velünk minden rendben van, voltam tegnap védőnőnél, kaptam kiskönyvet, kedden reggel megyek ujra UH-ra, még megvan a 3 baba, de az egyik nagyon pici és lassú a szíve, vele még nem tudni mi lesz...

Egyelőre még nincs durva rosszullétem meg hányingerem, a sav időnként marja a gyomromat de tej vagy keksz segít rajta..

Várom a részletesebb írást:)

2009. szept. 2. 18:49

Szia!

Ma haza engedtek! Végre! Már nem hánytam, de elég erős savcsökkentőt szedek! Diétáznom kell! A Baba jól van! Nagyon kedvesek és hozzáértőek a kórházi dolgozók, nagyon pozitív a kép a Klinikáról! Sok kismamit megismertem, nagyon jó volt beszélgetni velük! (Itthon már begolyózok néha, senkihez sem tudok szólni!)

Köszi, hogy aggódtál, kedves tőled! Remélem veletek minden rendben van. Holnap részletesen leírok majd mindent, de most megyek aludni végre a saját ágyamban és végre a férjemmel!:)))

2009. aug. 28. 20:29

Nagyon sajnálom, remélem hamar rendbe jössz és a babának nem lesz semmi baja!!!

Majd azért jelentkezz ha tudsz, aggódok érted.

Jobbulást kívánok és kitartást!

2009. aug. 28. 19:48

Szia!

Sajnos kórházba kerültem, most is onnan irok. A szülészeti Klinikán fekszem, mert kiszáradtam és vérzik a gyomrom a savtól! Nem vagyok túl jól! Ezért nem is írtam.

2009. aug. 27. 09:25

Én a Tildybe lakok, szerintem ugyanoda fogok tartozni védőnőhöz mint te:) Áginak hivják ugye?

Még nem voltam nála,de ismerem régebbről, egészségügybe dolgoztam régebben és onnan.

Még dolgozom, nagyon az elején vagyok még, 7 hetes 5 napos. Meg nem is nehéz a melo, irodai munka, párom kocsival hoz-visz, így ha nincs gond akkor még tudok egy ideig dolgozni. Persze így hogy a babák többen vannak ez még változhat:)

2009. aug. 27. 09:00

Én is kertvárosban lakok, a nevelési környékén!:) A sparral szemben! Kb 1 percre van a védőnői szolgálat.

Hétfőn kell mennem a 16. heti genetikai vizsgálatra és uh-ra! Már nagyon kíváncsi vagyok!:)

Dolgozol valahol, vagy otthon vagy?

Én itthon vagyok, május közepéig dolgoztam.

2009. aug. 25. 20:54

Egyelöre komolyabb tünet nincs, délelött sok a savam, többször eszegetek kekszet meg tejet iszom, így el is vagyok, komoly hányinger még nem volt.

Picit hullik a hajam, éjjel meg fel kell kelni pisilni, egyelöre ennyi van. De félek lesz még rosszabb, minden napnak örülök ami jól telik még:)

Én kertvárosban lakok,nevelési környékén, és te?

2009. aug. 25. 18:58

Sziasztok!

Én a MEcsek Fitnessben néztem, hogy szeptember 1-től lesz kismamajóga.

Hűha de izgi, akkor kettő Babuci Neked már tuti! :)

Vannak tüneteid? Hányinger? Én a 6. héttől egyfolytában hánytam, csak múlt héten maradt abba!

Merre laksz Pécsen?

6. Betta76 (válaszként erre: 5. - Mazsola33)
2009. aug. 25. 13:52

Szia!

Én nem bánnám ha írnál ide mindenképp, figyelni fogom, engem érdekelne ilyesmi ha nem tiltják meg, és dolgozni is szeretnék úgyhogy a délelőtti torna kilőve...

2009. aug. 25. 13:44

Sziasztok!


Én már nem vagyok kismami,2 éves a kisfiam.

Úgy tudom a klinikán van kismama-torna,a Füge Kati tartja, én baba-mama tornára jártam hozzá.


Amúgy ősztől tervezek valami ilyesmit,(gyógytornász vagyok), csak még a helyet kell hozzá megtalálnom.

Ha még él a topic akkor, szívesen értesítelek benneteket.

Annak idején én nem tudtam járni sehová, mert szinte végig dolgoztam, és torna csak délelőtt volt.

4. Betta76 (válaszként erre: 3. - Roczeine25)
2009. aug. 25. 12:14

Szia!

Én is a klinikára járok, tegnap voltam 7 hetes ultrahangon, nekem nehezen jött össze a baba és meddőségi szakrendelésre jártam a dr. Kovács Kálmánhoz, ugyhogy maradok is nála, mást nem ismerek, meg persze nagyon kedves doki meg is vagyunk vele elégedve.

Képzeld, tegnap 2 babát látott akiknek volt is szivhangjuk, és elvileg látott még egy harmadik babát akinek nincs szivhangja, az még kétséges, hetente fognak ellenőrizni hogy hogy alakul a dolog.

Doki szerint még bármi lehet és ne gondoljunk a babák számára, csak hogy terhes vagyok, biztosat a 12 hét letelte után max a 16-dik héten mond.

Amúgy én is kerestem már pécsieket itt a hoxán de nem nagyon találtam, én is örülök hogy rád találtam:)

2009. aug. 25. 09:13

Szia!

Előszöris gratulálok a Babához!:)

De örülök, hogy írtál!:) Én pár éve költöztem Pécsre a férjemmel és nem igazán tudok kivel beszélgetni, mert még nincs túl sok ismerősöm!

Választottál már orvost?

Én a Szülészeti Klinikára járok dr. Veszprémihez! Eddig meg vagyok mindennel elégedve, bár még csak a 15. hétben vagyok!

2009. aug. 24. 20:37

Szia!

Én is pécsi kismama vagyok, 7 hetes.

A torna ugyan még nem aktuális de szivesen beszélgetnék:)

2009. aug. 21. 09:42
Pécsi kismamik, ha ráértek beszélgessünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook