Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom ma, "meglógott" mellőlem egy áruházban, mit tegyek? (nem tűnt el:) ) fórum

Kislányom ma, "meglógott" mellőlem egy áruházban, mit tegyek? (nem tűnt el:) ) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. máj. 14. 13:59

Szia!


Bizony lényeg h nem történt baj, én is lezárattam volna, jól tetted!


Az én lányom is nagyon kalandvágyó, bár csak másfél éves, azon kívül h le sem veszed a szemed róla, nem tudunk mit tenni... :P


Hátha vkinek van jobb ötlete....

2010. máj. 14. 13:59
Szerintem sok mindent nem tudsz tenni, elmagyarázod, hogy ilyet nem szabad és miért nem szabad. Túl sok mindent nem tudsz tenni.
12. Tina87
2010. máj. 14. 13:58
Én lánykám is ilyen, de ha nem lát már pánikba esik és fut vissza szóval azért eltünni nem tűnne, de talán a elmagyaráznád neki mit okoz e neked akkor megérteé,hogy anya ettől sír..stb és máskor nem tenné.Mást nagyon nem tudsz tenni, csak hogy résen vagy.Én is folyton figyelek, de szerencsére Kira nem ilyen elszaladós :)
2010. máj. 14. 13:58

Szerintem csak szórakozott egy kicsit, nem neveletlen. Meg kell vele értetni,hogy ilyenkor te nagyon megijedsz, és félsz, mert nemtudod hol van és ne okozzan neked bánatot, ne akarjon megijeszteni, mert neked ez nagyon rossz.

Nekem a nagylányom csinálta ugyanezt, szintén egy nagyobb áruházban. Három és fél éves volt, de velem volt a pici is a babakocsiban. Az egyik pillanatban még ott állt mellettem, de a pici kidobta a cumit a kocsiból. Én lehajoltam felvenni, mire kiegyenesedtem sehol nem volt. Én sem tudtam mit csináljak, kiabáltam neki, kerestem és őt is a felkasztott ruhák között találtam meg.

Én utána elbeszélgettem vele, és nálunk bevált. Most is figyelni kell rá nagyon, mert alapjáraton ilyen, de el már szándékosan nem bújik.

10. Jéghegy (válaszként erre: 5. - F8db0709b8)
2010. máj. 14. 13:57

Nekem a lányom rendszeresen ezt csinálja, hiába a szép szó v. a csúnya...

Nekünk konkréten nincs póráz , de varrtam egy ilyen gumis valamit, amit az ő, meg az én nadrágjára csiptettem, így nem tudott meglógni..

Pár alkalommal használtam, azóta nem kell.

Az emberek furcsán néztek, de inkább ez, mint a gyereknek legyen valami baja...

2010. máj. 14. 13:57

Szerintem magyarázd el neki, h nem szabad magad mellől elmennie, ha rá szólsz, fogadjon szót. Elhiszem h kellemetlen lehetett neked. Azért ruhavásárlásnál nem jó ha egyedül vagy, mert ha pl próbálni v válogatni akarsz, nem tudsz rá figyelni. Két és fél éves, a huncut korszakban van, rafkós, nem figyel rád, feszíti a határokat. mivel első esetként írtad, régebben ez akkor vele nem fordult elő. Figyelj oda máskor, ő meg figyeljen jobban rád, bár neki nehéz lesz megmagyarázni, mert mindennek az ellenkezője kell h legyen, legalábbis amit ő kitalál, azt megvalósítja.


Viszont ha nem vmi szófogadó boltban, többszöri figyelmeztetésre sem, szerintem nem fog baja esni, ha ráhúzol egy picit a fenekére. (de ha többszöri figyelmeztetésre sem fogad szót..)

8. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. máj. 14. 13:56

:(

Egy 2,5 évesnek nehéz lesz elmagyarázni, hogy ilyet többet ne csináljon. Még nem tudja, hogy ez a bújocska, nem annyira jó móka;)

Neked kell jobban oda figyelned rá;)

7. csodapók (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. máj. 14. 13:55
Szia! Szerintem az a lényeg, hogy nem történt semmi !!! Inkább reagáld túl a dolgot mások szemében, mint hogy baj legyen!!
2010. máj. 14. 13:55

húha, biztos nagyon megijedhettél!


szerintem próbálj meg beszélni vele, és elmondani neki, hogy mennyire megrémültél amikor nem találtad, s mivel ez neked nagyon rossz volt, legközelebb ne csináljon ilyet

2010. máj. 14. 13:54
gyerekpóráz.....nem vicc,én is ezen agyalok!
2010. máj. 14. 13:54

Sokat nem tudsz sztm, azon kívül, hogy elmondod neki, h ilyet nem szabad. Én 3 évesen lógtam el a mamám mellől a piacon, bementem egy boltba, és csórtam magamnak egy focilabdát :D

Le lettem szidva, h megijesztettem a maámát+hogy elhoztam egy labdát, és többet nem csináltam ilyet :)

2010. máj. 14. 13:54

Valaki tapasztalt már hasonlót...

Egyszerűen nem marad meg mellettem, kész horror bárhová menni vele.

Mondhatjátok, hogy neveletlen, én nem érzem annak, de valami nem stimmel nála az tuti...

2010. máj. 14. 13:53

2,5 éves... elbújt a ruhák közé, én meg majdnem meghaltam...

Lezárattam az üzletet, mert 20 perc után sem találtam...


Leég a képemről a bőr... Ilyet soha nem csinált, most nem tudom mi ütött belé...

2010. máj. 14. 13:52
Kislányom ma, "meglógott" mellőlem egy áruházban, mit tegyek? (nem tűnt el:) )
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook