Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiú hereproblémák fórum

Kisfiú hereproblémák (beszélgetős fórum)


8. 3d249bd49f (válaszként erre: 7. - Marika nagyi)
2014. máj. 7. 09:15
Köszönöm Marika nagyi a megnyugtatást :) Puszi
2014. máj. 6. 22:29

Ez a mai egészségügy!

Ne izgulj! Igaz, hogy az én fiamnak is volt ilyen problémája, de ez már több mint 40 éve volt

Ilyen pici korban, még nem számít, de ha később sem 2-3 éves korban sem található, akkor sem műtét a megoldás.

Emlékszem, hogy inekciót kapott, ami lehozta a heréjét. Nyugtatnom kellett, hogy ezt miért kapja, nehéz volt megmagyarázni, de sikerült.

Ahogy akkor ő felfogta az egészet, azt sohasem felejtem el.

Könnyes szemmel kérdezte, akkor nekem nem lehet gyerekem?

Nem volt műtét! Nem is kell! Ma már 10 éves az unokám!

Ne izgulj, fordulj szakemberhez, illetve ne engedj semmiféle műtétet.

6. 3d249bd49f (válaszként erre: 5. - 3da8f53e4a)
2014. máj. 6. 21:04
Hát nem :( a védőnő nézte neki és ki is tapintotta!!Mi is itthon,csak a dokinál tünik el!!Azt hittem itt lesznek hasonlo anyukák,akiket érintett ez a dolog !
5. 3da8f53e4a (válaszként erre: 4. - 3d249bd49f)
2014. máj. 6. 16:09

...úgy látom nem sokan válaszoltak neked a fórumban az elmúlt napokban.

A védőnő biztosan többet tud mondani, vagy tanácsot adni.....esetleg egy másik gy.orvos?

2014. máj. 5. 21:24
Az orvos annyit mondott,hogy még meglátjuk mi lesz,és felkeresünk egy gyereksebészt!!De mi itthon érezzük hogy ottvan,a védőnő is kitapintotta,csak a dokinak tünik el mindig!!Szerettem volna olyan anyukával beszélni,akiknek volt ilyen gond!!Estleg megjavulhat magátol még??Vagy meddig szállhat le nekik?Mennyi idős koráig?
2014. máj. 5. 21:04
Nekem 2 éves a kisebbik. Mindkét oldali here(víz)sérvvel született. Miután az magától helyrejött,kiderűlt,h az egyik heréje feljebb van. Márciusban voltunk státuszon,akkor azt mondta a doki,h ha nem változik fél év alatt,akkor műtik.
2014. máj. 5. 16:58
...a gyerek dr. mit mondott erre a problemára?
2014. máj. 5. 15:35
Sziasztok,nem is tudom,hogy irjam le a kérdésem!!Kisfiam 6 hónapos,és az utobbi 2 alkalommla a doktor nem találta a zacsiban a golyócskáit!!Valakinek volt már ilyen tipusu baj a kicsikéjével??Mi lessz ? Visszamehet még??Eddiig megvolt!!Félek hogy müteni kell :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook