Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam széklete időnként egy nagy adag habos nyálka, mi lehet a baj? fórum

Kisfiam széklete időnként egy nagy adag habos nyálka, mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. jún. 9. 22:45
Küldöm privibe, mert félek, hogy a végén még reklámnak veszi a hoxa.
36. Kolibri (válaszként erre: 34. - Szexuálpszichológus)
2012. jún. 9. 21:50

Mi a neve ennek a tablettának? Nálunk is ki akarják venni a mandulát, illetve csak az orrmandulát. De inkább majd otthon, ha kell.

Köszi :) !

35. andi6020 (válaszként erre: 9. - Kolibri)
2012. jún. 9. 17:44
Hát, már bocs, de ezt az információt eddig nem kötötted az orrunkra.
2012. jún. 9. 16:16
Jesszus! Ismerem. Nálunk is detto ez volt. Már sírógörcs kerülgetett, hogy nem tudtam segíteni rajtuk. Amikor átmentem egy másik gyógyszerért a patikánkba és milyen jól tettem. A csajszi látta, hogy kikészültem. Ő is a saját példája alapján ajánlotta ezt a tabit. Először én kivetettem az orr és a garatmandulájukat hátha az válltja ki. Mondjuk ezzel nem vesztettem semmit, mert azóta nincs különösebb problémájuk ezzel a résszel. Egyedül a fülüket nem engedtem felszúrni. Saját példámból kiindulva. Én gyerekként majdnem megsüketültem ez miatt. Az akkori dokim egy hentes volt. Azóta is szenvedek a repüléstől, ha megfázok vagy víz kerül a fülembe. A nyomás majd szétpattintja a fejem. Ha gondolod próbáljátok ki a tablettát. Nem veszthetsz vele semmit.
33. Kolibri (válaszként erre: 31. - Szexuálpszichológus)
2012. jún. 9. 15:29
Sajnos nálunk is, bármi betegség elkapja, főleg arcüreg vagy a fül dolgok, akkor az iszonyat hurutos, fulladós köhögés társul hozzá.
2012. jún. 9. 15:25
helyesbítek:csak időlegesen lettek tőle jobban.
31. szexuálpszichológus (válaszként erre: 28. - Kolibri)
2012. jún. 9. 15:24
:D Csak most olvastam a kérdésedet. Igen indokolhatja. Nálunk is ez történt folyamatában. Sokat voltak otthon ez miatt. Már beszereztem sós levegőt fújó gépet, de csak időlegesen lettek tőle. Már totál összezuhantam, hogy annyit szenvedtek a köhögéstől. A homeopátiában meg nem hiszek, ha gyorsan kell valamit orvosolni. A vitamin tabletta meg nem volt hatásos, csak ez az immunerősítő. Azóta csak akkor betegszenek meg 1-3napra, ha valami igen erős vírus üti fel a fejét.
30. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2012. jún. 9. 15:12
Nem folyt az orra? Mert ha náthás volt és lenyelte a váladékot, akkor lehet ilyen... A szervezet számára emészthetetlen.
2012. jún. 9. 15:11
Még valami! Ha egy kis taknyosság után fordul elő az nem gáz, mivel kisgyerekről van szó és ők még nem tudják tisztességesen kifújni az orrukat. Habár a bűzős része egy kicsit aggasztó. Nálunk krónikusan hurutos megbetegedéssel voltak otthon. Már mindent kipróbáltunk, amit az orvos felírt. Aztán a patikusnénink ajánlott egy immunerősítő tabit és azóta alig voltak betegek. Az ismerőseimnél is bevállt. Ha kell priviben elküldöm a nevét!
28. Kolibri (válaszként erre: 26. - Szexuálpszichológus)
2012. jún. 9. 15:01
Akkor pl. egy hurutos köhögés indokolhatja? Persze mindenképp megyünk orvoshoz.
27. Kolibri (válaszként erre: 26. - Szexuálpszichológus)
2012. jún. 9. 14:56
Köszi.
2012. jún. 9. 14:52
Ez a gyomorba ill. a bélrendszerbe került kórokozóknak köszönhető. A nyálkás, mert a lerakódott váladék(tüdő,légcső), így ürül ki a szervezetből. Habos és bűzös, mert felborítja a bél normál működését! Nálunk ez volt anno sok-sok évvel ezelőtt. Egy biztos, itt mindenki találgatni fog vagy a saját esetéből fog kiindulni. Szerintem gyorsan vizsgáltasd ki és addig menj orvosról orvosra amíg meg nem találják a kiváltó okot. Azért is mert a bélről van szó, nem pedig egy begyulladt lábkörömről.
25. Kolibri (válaszként erre: 24. - Kitrákotty)
2012. jún. 9. 14:51

Azt is leírtam, hogy nem folyamatos, nem okoz gondot, ha egyedül tudná megtörölni a fenekét, észre sem vettem volna.


Ha ugy igazán kivizsgálják, akkor mintát vesznek, és nyílván vért is. Minek vetessek tőle vért most, ha otthon ugyis megismételnék a vizsgálatot? Mert ílyen is volt már. Nyilván, ha annyira beteg lenne tőle, akkor addig ütném az orvost, amíg valami használható dolgot mond.


Igazából az én hajam is szokott égnek állni különböző kérdésektől itt a Hoxán, de sosem ismeri az olvasó a teljes hátteret, így nem lehet elítélni senkit szerintem.

2012. jún. 9. 14:47

Nem ítélem el.

de ha az én gyerekemnek ilyen baja lenne, biztos nem tudnék leülni fórumozni, amíg ki nem derül, mitől van, hogyan gyógyítható.


(mi van, ha nem is tudnak hazajönni, mert addigra rosszabbodik, kiszárad, szövődmények alakulnak ki?

Remélem nem lesz semmi baj, nem azért írtam ezt!)


én még nem nagyon hallottam olyat, hogy valaki a net segítségével meggyógyult, vagy megoldotta az eü. gondját....

23. Kolibri (válaszként erre: 22. - SDitti)
2012. jún. 9. 14:45
Köszi, igazából biztos voltam benne, hogy ilyen jellegű válaszokat is kapok, de bírom.:)
22. SDitti (válaszként erre: 17. - Kitrákotty)
2012. jún. 9. 14:42

Nyilván itt IS kér segítséget, tanácsot.

Biztos vagyok, hogy már mindenki keresett-kutatott a neten egészségügyi gond témában. Miért kell egyből elítélni?

21. Kolibri (válaszként erre: 19. - Kitrákotty)
2012. jún. 9. 14:42

Itt mire bármi eredményt megkapok, addigra utazunk.

Ha napi szinten lenne ez, akkor futnék, illetve már futottam volna vele tovább, meg ha más tünete is lenne.


Szerintem valamit nem emészt meg, de nem tudom, mit, ezért mindenképp orvoshoz megyünk, amint otthon leszünk.

20. Cucicsillag (válaszként erre: 18. - Cucicsillag)
2012. jún. 9. 14:38
Most latom,kulfoldon eltek. A hazai dokik valszeg ezt nem fogjak "normalisnak" itelni.
19. kitrákotty (válaszként erre: 15. - Kolibri)
2012. jún. 9. 14:38
csütörtökig még nagyon sok idő van. mindenképp elvinném még egy orvoshoz/kórházba.
18. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Kolibri)
2012. jún. 9. 14:37

Ezt nem is ertem, valaki ertelmes belgyogyaszt kellene keresni, aki megkeresi az okat. Mikor lenne szerintuk indokolt?


Ezt most ahhoz tudom hasonlitani,mikor a rendorseg addig nem megy ki,amig nem folyik ver...

Ezek az "orvosok"is megakarjak varni,amig komoly baj lesz?

Nem csoda,ha nem vagy nyugodt.

17. kitrákotty (válaszként erre: 16. - Kolibri)
2012. jún. 9. 14:37
nos, abból ítélve, hogy itt kérsz tanácsot, nem másik orvosnál..... hmmm.
16. Kolibri (válaszként erre: 14. - Kitrákotty)
2012. jún. 9. 14:35
Szerinted??
15. Kolibri (válaszként erre: 12. - Cucicsillag)
2012. jún. 9. 14:35

Csütörtökön utazunk haza, Kuvaitban élünk. Itt elég gyenge az orvoslás...

Otthon mindenképp elmegyünk, de addig is idegesít.

14. kitrákotty (válaszként erre: 9. - Kolibri)
2012. jún. 9. 14:34

MÁsik orvos!


elhitted, hogy nem gond??

13. Kolibri (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2012. jún. 9. 14:34
Még a mintára is rákérdeztem, erre azt válaszolták, hogy mivel a gyerek jol van, nem gyakoribb a széklete a normálisnál, ezért nem indokolt.
12. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Kolibri)
2012. jún. 9. 14:33
Masik doki?
11. misz (válaszként erre: 9. - Kolibri)
2012. jún. 9. 14:33

Másik orvos? Magán labor?

Én sem hagynám annyiban a dolgot.

10. misz
2012. jún. 9. 14:32
Szerintem minél hamarabb vidd orvoshoz a Kicsit!
9. Kolibri (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2012. jún. 9. 14:32
Eldobhatod, ugyanis voltam orvosnál, aki azt mondta, semmi gond, van ilyen. De engem sem hagy nyugodni, ezért keresgélek a neten.
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2012. jún. 9. 14:32

Hat,en nem tudom,mire varsz, doki egyertelmu es vigyel mintat is.

Mivel a nromalistol nagyon elter, ezert ki kell vizsgaltatni, eszembe sem jutna barmivel is kiserletezgetni!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook