Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam hónapok óta csak egy cumit fogad el, napok óta cumimániás, de ma eltörött a cumink! Segítsetek!!! fórum

Kisfiam hónapok óta csak egy cumit fogad el, napok óta cumimániás, de ma eltörött a cumink! Segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


1 2
9. kitrákotty (válaszként erre: 6. - Liza13)
2011. jún. 9. 20:20
hát akkor talán itt az ideje hogy leszokjon róla :-))
2011. jún. 9. 20:20
Szia! Nekem is csak egy félét fogadott el a fiam, aztán így jártunk mint Ti! Mivel nem volt pótcumi, később aludt el, mint szokott, és másnap már nem is kérte! Onnantól nem cumizott többet!
2011. jún. 9. 20:19

Szia!

Nálunk is volt ilyen (sőt lassan megint aktuális lesz, mert a mostanit is elrágta), és vettünk neki másikat, nem volt neki jó, vettünk neki mégegyet... persze az sem volt jó! És választás elé állítottuk! Kitettük az asztalra a két új cumit... és válaszon, Ő választott! :) Azóta megint nincs harc! :) Nálunk ez bevált, persze gyereke válogatja! Sok sikert kívánok a cumi váltáshoz! Tudom hogy nem könnyű! Kitartás! :))

Persze nem tudom mennyi idős a gyerköc, nálunk Cinti 2 éves!

6. Liza13 (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2011. jún. 9. 20:19
Már vettünk neki. Tök ugyanaz a mam cumi, ugyanakkora, ugyanolyan a gumi színe. Nem kell neki. :(
5. Kriszti1212 (válaszként erre: 1. - Liza13)
2011. jún. 9. 20:18

Ugyanolyan fajta, kinézetű, stb. és abból vegyél kettőt, hátha még egyszer ilyen történik.

Nekünk szerencsénk volt,kisfiam a MAM-os cumit kapta régóta. A váltásnál sosem volt gond, a lényeg annyi volt, hogy ugyanolyan legyen :) Mindig elfogadta. Sok sikert :)

4. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Liza13)
2011. jún. 9. 20:17

egyébként erre nincsen - szerintem - semmilyen trükk.


én hatféle! cumit próbáltam a fiamnál, egyik sem kellett neki :-))

most már nem bánom :-)

3. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Liza13)
2011. jún. 9. 20:16

csak egy éjszaka.

holnap felkerekedtek és vesztek egy újat, olyat mint a kedvenc volt.

2011. jún. 9. 20:15

Huhh kicsit sok lett a cumi szó! :)))

Szóval tudtok valami trükköt hogyan fogadná el a másik cumit?

Azt hiszem pár éjszaka nem alszunk...

2011. jún. 9. 20:14
Kisfiam hónapok óta csak egy cumit fogad el, napok óta cumimániás, de ma eltörött a cumink! Segítsetek!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook