Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » KIRBY porszívóval kapcsolatban kérnék segítséget! fórum

KIRBY porszívóval kapcsolatban kérnék segítséget! (beszélgetős fórum)


11. eb2a9af90b (válaszként erre: 8. - Panaszlakat)
2010. okt. 26. 20:29
Engem igen,bár nagyon régen írtad:(
10. moncsi5 (válaszként erre: 3. - 025c5b6977)
2009. okt. 29. 12:57

Irigység, irigység.

"csak, hogy egy kicsit viccesen is szóljak, a kosz mindig lesz, és kell is az ember szervezetébe és amekkora mennyiség marad takarítás után azt elbírja az emberi szervezet" Ezt komolyan mondod? A következő az lesz, hogy ne mossunk ruhát, mert azt a kis koszt elbírja az emberi szervezet.(?)

9. moncsi5 (válaszként erre: 1. - 8da8a563b7)
2009. okt. 29. 12:44

szia!

Nem tudom, hogy mi lett a döntésed végül, kíváncsi vagyok. Kíváncsiságból léptem regisztráltam a fórumra és nem csalódtam, kb. erre a rosszindulatra számítottam:-(

Talán egy kicsit megkésve, de egy picit más szemszögből tudok segíteni Neked.

Nekünk 1994. óta van kirbynk és sztem ez önmagáért beszél, kislány voltam még, amikor anyukám megvette(nyilván akkor még nem fogtam föl az értékét)azóta felnőttem és két éve a saját háztartásomba is megtalálható a kirby a jó tapasztalatok miatt. Valóban nem olcsó, de én mindig azt tanultam anyukámtól, hogy van aminek ára van és van, aminek értéke. Nem adnám semmi pénzért a kirbym. Egyébként már a tv-k is hasonló áron mozognak, szintén ennyi garanciaidővel, azon mégsem hőbörög senki, hogy is van ez???

2009. ápr. 8. 16:51
Nekem van egy Kirbym amire nincs szükségem, ha valakit érdekel.... zuivlo@vipmail.hu
2008. nov. 17. 06:49

Pénteken beszéltem az "ügynökkel", azt mondta este kijön és semmissé tesszük a szerződést, írásban. Péntek este 9kor felhívtam, azt mondta már késő van, nem jön. De casárnap kijön. Nem jött.

Na most. Ahhoz, hogy megvegyünk, megvan a szerződés, de ez kevés. Ezt én ma írásban lemondom, ha kell faxon elküldöm a cégnek. A banki papírokhoz pedig kellenek mindenféle okiratok másolatai, amit úgysem fog a csaj megkapni tőlünk. Nem értem, mért nem lehet a megbeszélt időben ki jönni és semmissé tenni a vásárlási szándékot...

6. 8da8a563b7 (válaszként erre: 5. - 025c5b6977)
2008. nov. 14. 12:38
nem értelek... hogy hogy nem jelentkeztetek, hogy mégsem érdekel???? mért? megegyezettek? szerződés íródott? vagy mindebből semmi? mert akkor nincs is miért lemondani....
2008. nov. 14. 09:33
Látod-látod :) mi nem jelentkeztünk egyáltalán hogy mégsem érdekel, gondolom ezek a házalok ugyis tudják hogy sok munkájuk tiszta felesleges, mert ha belegondolnak ők se hiszem hogy reálisnak látják az áraikat amiket megpróbálnak eladni.
4. 8da8a563b7 (válaszként erre: 3. - 025c5b6977)
2008. nov. 14. 07:54

A neten máris találtam olyan gépet ami 140-170 ezer és ugyanennyit tud. a hepája örök életű és 5év garanciát adnak a készülékre. Felhívtam anyut és máris lebeszéltem róla.


Tegnap a csaj azt mondta, délelőtt meatingen van, 13órától elérhető. Írtam neki egy sms-t, hogy felejtős. Persze nem ebben a stílusban :DDDD

2008. nov. 14. 07:29

Nálam is volt ilyen bemutató, és valóban sokat tud, és valóban rettentő drága, nem is tudom hány százezer forintot mondtak rá, évekkel ezelőtt.

Tényleg eltünteti a poratkákat, legalábbis rengeteget szívott ki az ágyból, meg elérhető vele a szekrényteteje, meg a plafon meg még az a sok minden amit bemutattak vele, a szönyeget is elég mélyen tisztitja.

DE azért álljon már meg a világ, hogy ennyi pénzt elkérnek érte, és valóban kevés a garanciális időszak. Én nem vettem, meg a szomszéd sem aki erőteljesen gondolkozott rajta mert a lányának valami betegsége van, az orrmandulája miatt, és nekik aztán égetően szükségük lett volna ilyen atkátlaníto mifene csodamasinára, és meg is tehették volna hogy megveszik. Megvitattuk a dolgot! A hagyományos takarítógép is kiszedi a poratkákat, többször kell átporszívozni, de a nagyját az is kiszedi. Nekem ETA márkáju takarítógépem van. Azzal is lehet szönyeget is tisztítani, hisz azért takarítógép. Azzal is ellehet érni a szekrény tetejét, meg a függönyöket is leporszívozni stb. Semmi garancia nincs rá hogy ez a Kirby valóban kiszedi az összes atkát, és valljuk be, a saját porszívonkat nem tetszteltük le hogy legyen összehasonlítási alapunk a saját és eközött a prszívó között. És itt a nagy igazság, ki garantálja hogyha ezt a csodamasinát megveszi az ember akkor megszünnek, vagy lényegesen javulnak az atkákkal meg mindenfélével szembeni allergiás tünetek.

És csak hogy egy kicsit viccesen is szoljak, a kosz mindig lesz, és kell is az ember szervezetébe és amekkora mennyiség marad takarítás után azt elbírja az emberi szervezet :) szóval rizikos belevágni szerintünk erre a véleményre jutottunk, és a barátom aki beszervezte a bemutatot, bár az elején nagyon lelkesedett érte, aztán ahogy kezdte átlátni és otthagyni ezt a céget, meg mifenét, bevallotta hogy nagy átvágás, és elég hülye az ember ha ezért kiad százezereket, akkor inkább vesz egy autot vagy valami háztartási cikket, ami tartosabb stb.

Ez kicsit olyan mint a tévében látható teleshopos cuccok, megveszed mert tetszik amit látsz, és rájössz hogy s****-t sem ér. pl erre a vitalcenter, én baromira nem tudok vele kreálni semmit amit anno reklámoztak vele, ugy csörög-zörög, hogy már használni sem merem, több a munka a takarítással mint amennyi hasznom volt eddig a használatával.

2008. nov. 14. 06:31

Ja. Ami még ellene szól: a legfontosabb, hogy CSAK 3 év garancia van rá és 32 év alkatrész pótlást biztosítanak.


Az ilyen drága gépeknél akár örök életű de legalább 15 évet szoktak adni.


a hepája 8 rétegű, 2 db-ot ad hozzá. ami 3 évig elég.

2008. nov. 14. 06:25

A segítségeteket kérem. Főleg azok hsz-ét várom, akiknek már van, de ügynökök kíméljenek.


Tegnap volt nálam egy hölgy, aki bemutatta a KIRBY porszívót.


Nagyon drága, ezért leírom ami a vásárlás mellett és ami ellene szól.


Láttam mit tud a gép, és ez nagyon komoly.


Az ágy ahol alszunk, 20*30as részen neki állt, és 1-2 perc alatt annyi "koszt" szedett ki, amit én 4szeri porszívózásra szoktam a lakásban összeszedni. Nekem víz szűrős dupla hepás porszívóm van, ezért látom a kosz mennyiségét.


Van egy kerek szőnyegem, ami 160cm átmérőjű. Abból annyi koszt szedett ki, amit én talán egy hónap alatt sem porszívózok össze a lakásban. Hozzá teszem, a sajátommal kb 15 perc alatt porszívózom ki a szőnyeget, Ő 3 perc alatt végig gurította a kirbyt.


Tehát ami mellette szól: Valóban 30cm mélységből kiszippantja 700W fogyasztással. valami 1,6 lóerőt mondott vagy mi...

Ezt a gépet nem kell mindennap használni. Használod a kisgépet, és 3 hetente végig mész ezzel a lakáson. Falat mindent kiporszívózol vele. Az atkákat ugye kiszippantja és mindent ami az ágyban megfekszik. Persze nem csak porszívózásra jó. Takarítógép is egyben, mert van valami szappan, ami természetes anyag és azzal tudod a kárpitot szőnyeget tisztítani. Ha kompresszorra állítod, összefújja a falevelet, felfújod az autó kerekét is, ha megfázol, illó olajos keveréket vagy gyógytea pl: kamillát teszel bele és kipermetezed a levegőbe.


((Az én porszívómat is tudom párologtatónak használni ugyanígy, és a lombot is összefújja))

((Részletre tudná megvenni anyukám, havi 15ezer 5évig, de apukám nevére lenne, aki beteg. lehet neki 1 hete, lehet 10 éve. Ha meghal (ne tegye) nem kell tovább fizetni, mert biztosítással menne a hitel. (valóban így van?))



Ami ellene szól: hogy nincs allergiás a családban. Tehát ha csak a tisztaság végett venné meg anyukám... az luxus lenne. Szerintem.


Kérlek segítsetek, nem akarom, hogy anyukám belevágjon egy olyan dologba, ami esetleg felesleges.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook