Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kirándulni megyünk, mit felejtünk el? fórum

Kirándulni megyünk, mit felejtünk el? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 12. 11:03
ok, akkor leirom az eddigi listamat:)
2009. júl. 12. 10:52
Szalmakalap, vagy vmi fehér fejrevaló .....
8. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Tanárnéni)
2009. júl. 12. 10:50

Szerintem mégiscsak egyszerűbb lenne, ha leírnád a listát, mert könnyebb lenne azt kiegészíteni, mint így vaktában írogatni. :o))



Ha naptej, akkor napozás utáni balzsam, nagyon jó, ha a "gyári" balzsamba, krémbe cseppentünk levendula illóolajat, nagyon jó napégésre!!!!

2009. júl. 12. 10:47
ide is kell tudtommal a tengerjaro cipo, es szerencsere van is:). Nem tudom mennyire szukseges csipes ellen vigyek valamit....azert az Odomos zseles kremet felirtam , hogy ne felejtsuk itthon. Fajdalomcsillapito viszont kell mert a baratom a magas vernyomasa miatt mar jarta meg tengeren , hogy szornyu fejfajasa volt , nem tudtam merre fussak vele, tobbmint valoszinu kissebb napszurast kaphatott :(
2009. júl. 12. 10:38

Nekem pl. kell vinnem Calciumot a csípésekre!

Nem tudom, hogy mennyire vagytok pl. fejfájósok, mert akkor fájdalomcsillapító

5. varga.nora (válaszként erre: 4. - Tanárnéni)
2009. júl. 12. 10:37
Mi legalábbis Horvátba megyünk és ott kell a tengerjáró cipő!
4. Tanárnéni (válaszként erre: 3. - Varga.nora)
2009. júl. 12. 10:36
koszi, :) irok is fel mindent a listara ;)
2009. júl. 12. 10:34
Tengerjáró cipőt, naptejet
2009. júl. 12. 10:30
12 napra megyünk, egészségügyi biztositást holnap kötjük meg , de a gyógyszeres táska igy is félig megtelik, hiszen én napallergiás vagyok, barátom meg magas vérnyomásra szed gyógyszert, meg nemrég volt két vesekrizise.
2009. júl. 12. 10:21
Sziasztok, 1 hét múlva a gyönyörü Görögországba utazunk , és arra lennék kiváncsi mit felejtettem ki a listámból.Nem sorolom fel, hogy eddig miket irtam , hogy ne legyen kavarodás ,épp ezért minden "segitséget" szivesen látok! Köszi előre is mindenkinek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook