Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinél alakult ki pajzsmirigy alulműködés szülés után mely ezt követően helyreállt? fórum

Kinél alakult ki pajzsmirigy alulműködés szülés után mely ezt követően helyreállt? (beszélgetős fórum)


4. Babbuska (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2011. jún. 17. 15:06
Az orvosom azt mondta hogy nagyon nagy a valószínűsége. Persze vannak csodák. Én is ebben bízom:)
2011. jún. 17. 14:39
Ja, arról nem hallottam, hogy második szülés után már tartós lesz. Szép kilátások......Ez biztos? Vagy csak lehetséges?
2011. jún. 17. 14:37

Nekem is kialakult. Mondjuk nekem akkor derült ki, mikor a szülés után 5 hónappal lett egy epilepsziás rohamom, ami előtte sosem volt.

Más bajom nekem sem volt.

Aztán mikor mehettem volna az endokrinológiára, addigra már normális értékű volt a TSH, így a körzetim azt mondta nem menjek.

Hát ennyi.

2011. jún. 17. 13:28
Kislányom születése után átmeneti (post partum thyreoiditis) pajzsmirgy gyulladást állapítottak meg, egy véletlen vérvételen derült ki hogy 20-as a TSH-m.De semmi panaszom nem volt. Egy év múlva kontroll és azóta szépen visszaállt, most 1,81. Szeretnénk második kisbabát,de félek kicsit mert nagy valószínűséggel megint kijön a betegség sőt valószínű átmegy tartós alulműködésbe.És erről a betegségről sok jót nem hallottam, olvastam. Van valakinek tapasztalata a témában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook