Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek vált be a Clomid/Clostilbegy tabletta? fórum

Kinek vált be a Clomid/Clostilbegy tabletta? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Bambi55 (válaszként erre: 9. - Nikk_1982)
2013. okt. 12. 13:09
Jajjj ez számomra egy nagyon jò hír,én is ebben reménykedem!!!Neked miért kelett szedned?
2013. okt. 12. 13:07
Én clostilbegyt tablettát szedtem és első hónapban összejött a baba
8. Bambi55 (válaszként erre: 7. - ST 007)
2013. okt. 12. 12:58
A pàrom 34 éves nàlla minden rendben,nem talàltak semmi problémàt.Én 22 èves vagyok mikor màr lassan 1 éve probàlkoztunk sikertelenül orvoshoz fordultunk.Kiderült a petefèszek vezetékeim be vannak dugulva,laparoszkopiàval helyretették a problémàt,azòta àllítòlag nàllam is minden rendben,de mégsem érkezik a babucink.Holnap megyek vérvételre (a doki menstruàciò 2. napjàra rendelte el a vérvételt) a papiron pedig legalàbb 7 fajta rövidités van amik közül csak 1 értek TSH...hétfötöl pedig kezdem a clomid tabi szedését.
2013. okt. 12. 12:14
Hormon vizsgalaton voltal? Kaptal melle mas gyogyszert is?
6. sT 007 (válaszként erre: 3. - Zebra25)
2013. okt. 12. 12:13

Nalam is hasonlo volt a helyzet. Clostytol os volt etett tusxom, de az injekcio hatasosabb volt. Bar, mint utolag kiderult nem az en gepemben volt a nagyobb hiba. Inszemnek hala egybol ket baba is lett.

Tul sok cikluson keresztul viszont nem ajanlott szedni, mert hajlamos cisztat is okozni.

2013. okt. 12. 11:31

Én úgy kaptam a Clostit, hogy 3 egymást követő ciklusban kellett volna beszednem. Csakhogy a második adag után kb. 6-7 hónapig nem jött meg. Akkor egy hirtelen ötlettől vezérelve csak úgy bevettem a tablettákat, mintha előzőleg megjött volna. 1 hónap múlva terhes voltam.

Na de a teherbeesés elég szép kis szerencsejáték, attól, hogy van minden, aminek lennie kell, még nem biztos, hogy sikerül.

4. eruska83 (válaszként erre: 2. - Bambi55)
2013. okt. 12. 11:30
Nekem nem sok mindent csinált :(( Nem volt tőle sem tüszőm.
2013. okt. 12. 11:18

Én 6 cikluson keresztül kaptam clostit, hatásos volt, mert csodaszép tüszőim lettek, de terhes nem lettem. Majd egy újyabb ciklusban is kaptam, de más serkentő szurikkal együtt és az is hatásos volt, de ott már inszem volt és sikerült is. Szerintem hatásos gyógyszer, de nem csak ezen múlik a teherbeesés.

Drukk.

2013. okt. 12. 10:53

Kinek vàlt be a clomid/clostilbegy tabletta? Tapasztalatok?


2 év sikertelen probàlkozàs utàn ebben a hònapban Clomid tabit kell szednem,a vàrvavàrt siker érdekében...

Nagyon érdekelne màsok tapasztalata!akiknek segìtett,màr az elsö hònapban összejött a baba?Esetleg ikerterhesség?mellékhatàsok?

Elöre is köszönöm a vàlaszokat

2013. okt. 12. 10:52
A kérdés Kinek vàlt be a clomid/clostilbegy tabletta? Tapasztalatok? 2 év sikertelen probàlkozàs utàn ebben a hònapban Clomid tabit kell s
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook