Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek milyen tapasztalatai vannak ruhavásárlás terén? fórum

Kinek milyen tapasztalatai vannak ruhavásárlás terén? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. aug. 1. 12:13
melegítőket pedig a decathlonban lehet venni, ott is vannak nagy méretek, és viszonylag jó áron. (és ott is elég hosszúak a hosszúnadrágok:)))))
7. emagdi (válaszként erre: 5. - 189e7a0266)
2006. aug. 1. 12:11

nekem is az a gondom, mint smallvikinek, ami nadrág csípőben jó, az derékban eláll. szökőévben egyszer találok olyan nadrágot, ami rám van szabva.

ráadásul én még viszonylag magas is vagyok (178cm), ezért az összes nadrág rövid (bokacsörgető).

Néha a c&a-ban tudok jó nadrágokat kifogni, ott van hosszított méret is (nagyritkán), vagy nemrég nyílt a westendben egy next üzlet, ott is vannak nagyobb méretek, és azokból is van hosszított méret.

mondjuk ez utóbbi elég drága bolt, de most szinte minden féláron van, úgyhogy tegnap sikerült is vennem egy nadrágot, nagyon örültem neki!

2006. aug. 1. 10:06
Én meg 182 cm magas vagyok, és mikor soványabb voltam, is minden rövid volt. Kizárólag anorexiás, lilliputi nőkre tervezték a világot. :) Most, hogy meghíztam, teljesen jó rám minden, ami nagyméret. Igen, valóban drága, de amíg annyi kajára van valakinek pénze, amit összezabál, és meghízik, addig biztos, hogy egy csinosabb ruhára is össze tudja spórolni. ;)
2006. aug. 1. 09:43
Nekem is széles a csípőm, a derekam viszont vékony. Szinte nincs olyan nadrág, ami, ha jó a csipőmre, passzolna a derekamra is, helyette mindig eláll. Ezért szinte minden nadrágomat vagy be kell vetetni derékban, vagy gumizni (amit persze utálok!!!!!!!!!) És ilyenkor lutri, hogy vajon jól sikerül-e a varrónőnek az alakítás...
4. rika
2006. aug. 1. 09:40
Én is így vagyok vele. A csípőm nagyon széles és az a nadrág ami rámegy a csípőrmre hatszor hosszabb mint én. Biztos lovakra méretezik őket.
2006. aug. 1. 09:17
Nekem nem egyszerű a dolgom, mivel viszonylag kicsi vagyok, és széles a csípőm. Általában, amit kinézek magamnak, és esetleg még jól is állna, az álltalában nincs a méretemben. Ezért nagyon sok ruhámat magamnak varrtam meg, vagy átalakítottam.
2006. aug. 1. 09:11

Sziasztok!


Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert mikor olvastam a "Miért rossz ducinak lenni" fórumot, nekem az volt az első gondolatom, hogy sajnos tényleg a ruhavásárlás a legrosszabb dolog. "Normál" boltban nincs megfelelő ruha rám (vagy mind kicsi, vagy olyan aránytalan, hogy még egy jetire sem lenne jó), olyan boltba pedig ahol kifejezetten Ránk való ruhát árulnak, sajnos jól megtömött pénztárcával érdemes csak bemenni. A turkálóban pedig kizárt, hogy találok valamit. Pedig az ember szeretne jól kinézni. Talán több súllyal még inkább kritikusabb az ember ezen a téren...

2006. aug. 1. 09:07
Kinek milyen tapasztalatai vannak ruhavásárlás terén?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook