Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek milyen tapasztalata van az ionos hajszárítóval kapcsolatban? fórum

Kinek milyen tapasztalata van az ionos hajszárítóval kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 27. 10:55

sziasztok

nem rég vettem ionos hajszárítót..Nekem az a fura benne hogy ha közel teszem a fejemhez akkor sem égeti meg ami nagyon pozitív...és tényleg puha a haj..

Viszont én azt vettem észre hogy az amúgy is gyorsan zsírosodó hajam még gyorsabban zsírosodik:(

2011. márc. 19. 13:11
Nekem Byliss Ioniceramic hajszárítóm van, szeretem, de hogy az ionizálásnak milyen hatása van, hát azt nem tudom. Hideg-meleg levegőt fúj, gyorsan megszárítja a hajam.
2011. márc. 19. 12:58
Hello! Szerintem márkától függetlenül, úgy általában tényleg nagyon jók az ionos hajszárítók. (Mások, és saját véleményem alapján, sokat is olvastam róla.) Nekem dyras van, már kb. fél éve vettem, télen használtam inkább, és van pár előnye a nem ionos hajszárítókkal szemben. Pl. nem töltődik úgy fel a haj, nem áll szét, fényesebb lesz, és nekem harmad annyi idő kell a szárításhoz, pedig hosszú hajam van.
2010. szept. 15. 10:03
Nekem Babyliss van, és imádom! Sokkal jobb, mint az előző hajszárítóim, pedig sohasem vettem gagyit. Nekem hullámos hajam van, és sokkal szebb hullámokat csinál.
5. simple (válaszként erre: 1. - 5488917fbd)
2010. máj. 21. 22:31
Nekem is ilyen hajszárítóm van. Nagyon profi, van rajta több fokozat, ilyen-olyan hőmérséklet, hideglevegő gomb, és turbo fokozat is. De igazán semmilyen különbséget nem látok a hajamon, ugyanolyan mint mikor sima hajszárítóval szárítotam.
2010. máj. 21. 16:36

nekem egy Rowentám van, és imádom... :D:D:D

össze sem lehet hasonlítani a régivel...

2010. máj. 21. 16:32
Szia, nekem egy Phillips JetSet controll fullextras ionos hajszaritom van. Azon kivul, hogy gyonyoruseges kek ion vilagit belole, hogy oszinte legyek semmifele kulonbseget nem latok es erzek a hajamon. Lehet, hogy velem van a hiba :)
2. a1330d79d9 (válaszként erre: 1. - 5488917fbd)
2010. máj. 21. 16:30

Remington.

A régi szárítómnak más volt a teljesítménye, meg nem lehetett hideg levegőt fújatni vele, magyarul tök más volt. Nem tudom, mennyi a funkció beli különbség, és mennyi az ionos levegő adta plusz, de nekem nagyon bevált.

2010. máj. 21. 16:26
Sokat olvastam az ionos hajszárítókról mostanában, de nemtudom eldönteni, hogy megvegyem-e, illetőleg hogy milyet vegyek..Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Esetleg tudnátok ajánlani is valamelyik márkát? köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook