Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mennyit és mit eszik már a 10 hónapos babája? fórum

Kinek mennyit és mit eszik már a 10 hónapos babája? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 22. 22:11
ne aggódj, majd szépen megtanul rágni is:) semmi baja nem lesz!
7. lara20100617 (válaszként erre: 5. - Szsuzs)
2011. ápr. 22. 20:54
az én fiamnak se nagyon csúszik a pépes kaja, de ha darabos van, meg ha zsemle, na az jöhet... de hát főzeléket is kéne ennie. du. már eszik gyümit, de azt is darabokban, mert mióta tud rágni nem hajlandó pürét enni :)))
2011. ápr. 22. 20:47
nálunk kb 1,5 évesen kezdett enni jobban a nagylányom, addig a szopi volt a fő.
2011. ápr. 22. 20:46
ui: a szopiról nem kell leszoktatni! 2 elmélet-van ugye a hozzátáplálás, és az elválasztás, döntsd el hogy te melyiket pártolod... én személy szerint hozzátápláltam-hozzátáplálok, hidd el, annyit eszik, amennyire szüksége van
2011. ápr. 22. 20:44

ne izgulj, az enyém is ilyen. a nagylányom is ezt csinálta, és minden rendben vele:))

nálunk a főzelék eleve nem kell, a puhára főtt darabos ennivaló az érdekes... karfiol, répa...

2011. ápr. 22. 20:43
Hát igen... váltsd ki a délutáni szopit gyümölcsre, és lassan kezdjél el adni ebédre is főzit. Olyankor nincs mese, ne legyen szopi. Sok sikert. :)
2011. ápr. 22. 20:37
Még szoptatom a babám, de alig akar mellette enni. A déli főzeléket is csak ímmel-ámmal eszegeti de utána is cicit kér. Félre ne értsetek imádok szoptatni, csak aggódom hogy egy ennyi idős babának már azért komolyabban kéne ennie.
2011. ápr. 22. 20:35
Kinek mennyit és mit eszik már a 10 hónapos babája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook