Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek kell szólni, hogy a felsőoktatás ingyen legyen? fórum

Kinek kell szólni, hogy a felsőoktatás ingyen legyen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 13:30

Attól még igyekezz összeszedni a tandíjat.

Szokott lenni részletfizetési lehetőség.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Unom)
2020. júl. 5. 13:23

Elhiszem persze.

Csak bízok benne hogy hátha van valami kiskapu.


Annak idején ezt az egyetem mondta volt olyan hogy a koltsegteriteses kismamak kaptak mondjuk a leckekonyvbe pecsétet és nem kellett fizetni.

Szoval igazából titokban, mint egy tündérmese bízok benne hogy példát statualnak velem 😁😁😁😁

5. unom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 5. 13:22
Miért nem hiszed el, amit hivatalos helyen mondtak?
2020. júl. 5. 13:20

Igazából ha már mindenki megkapja a diplomáját nyelvvizsga nélkül is akkor gondoltam egy próbát megerne hogy kismamakent a koltsegteriteses féléveket enyhitsek.


Nincs semmi okom, amire tudnék hivatkozni azon kívül hogy tanulni szeretnék és drága egy félév.


Bízom benne hogy valamit tudnának segíteni.


Újra kéne felveteliznem tehát nem folytatnám a tanulmányaimat.


Egyetemmel korábban beszéltem már, azt mondták nincs erre lehetőség.

Amit nem akarok elhinni.

Nem tudom hány kismama szeretne tanulni, de jó lenne egy kis támogatás.

2020. júl. 5. 13:09
*adott szak...
2020. júl. 5. 13:04

Szólni? Szerintem világosan le van írva, hogy kismamaként milyen kedvezményt kaphatsz. Az ingyenes felsőoktatás nincs közte.

Befejezés vagy újra felvételiznél másra?

Ha úgy gondolod te valami miatt külön bánásmódban kelle hogy részesül akkor az addig szak tanulmányi osztályán kérdezném meg.

2020. júl. 5. 12:35

Sziasztok!


Elfogytak az államilag finanszírozott féléveim, kismama vagyok és szeretnék még tanulni.


Kismamasagra max a pontban adnak kedvezmenyt, de a tandíjban nem. Pedig az lenne az igazán nagy segítség.


Kinek kéne szólnom, hogy akár korábbi tanulmányi eredmények alapján vagy bármi alapján méltányosságbol egy kis terhet vegyenek le az ember válláról?


Köszönettel

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook