Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek és milyen tapasztalata van a SCIENNET-tel kapcsolatban? fórum

Kinek és milyen tapasztalata van a SCIENNET-tel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

116. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 112. - Maac20)
2009. ápr. 25. 12:19

Bevett módszer az MLM-ben hogy lehurrogjátok a "napi robotot". A hazugság is. Érzelmi alapon érveltek, mivel logikával nem megy. Mindig vannak balekok akik beveszik.

Lajta Brigitta egy reklámarc. Csak rá kell keresni a szöveg egy mondatára a Google-ban.

2009. ápr. 25. 08:23
Szóköz nélkül
114. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 113. - Maac20)
2009. ápr. 25. 08:22

A szövegről egyből érezhető, hogy hazugság, reklám, beszervezős duma.


Ebben a ranglistában nincs benne Lajta Brigitta


[link] net.com/index.php%3Fp%3D97+sztaneff+erzs%C3%A9bet&cd=4&hl=hu&ct=clnk&gl=hu

113. maac20
2009. ápr. 25. 02:24

"2008. áprilisában csatlakoztam a Sciennet törzsvásárlói rendszerhez megfigyelőként. Nem volt jó tapasztalatom az eddigi törzsvásárlói rendszerekkel, ezért az elején nem is használtam ki a lehetőségeket, és az ismerőseimnek sem szóltam azonnal. Július elején kezdtem átlátni a rendszer működését, és addigra már számos szakemberrel, közgazdászokkal, jogászokkal, ügyvédekkel és adószakértő társaimmal is darabokra cincáltunk minden részletet, hogy megtaláljuk a buktatót. Egyszerűen nem találtunk gyenge láncszemet, így gyorsan felkerestem a barátaimat és ismerőseimet, hogy megosszam velük a tapasztalataimat. Én rendszeresen vásárolok készpénzzel és utalvánnyal egyaránt. A költségeim lényegesen alacsonyabbak lettek, a jutalékom pedig egy hónap alatt ugrott 26000 Ft-ról 800000 Ft-ra. Jelenleg is százezres nagyságrendben keresek hetente. Mindezt legálisan, 25%-kal leadózva. A karrierszintek elérése sem okozott gondot, jelenleg 4-es szintű vezető vagyok. Bátran állíthatom, hogy a legegyszerűbb és legzseniálisabb üzleti lehetőség ez ma Magyarországon úgy, hogy még vállalkozás sem szükséges hozzá. Mivel vásárolni mindenki szokott, ezért bárki kockázat nélkül elkezdheti."


Lajta Brigitta


<<érdekességképpen, hogy nem csak én vagyok a "hülye"...>>

112. maac20
2009. ápr. 25. 01:09
Le lehet húzni, le lehet hurrogni.. Csak megsúgom, hogy én soha se hazudtam egyetlen embernek sem. 7 számjegyet kerestem eddig - ami csak készpénz.. Sosem fog leállni a rendszer! - De hiába mondanám, hogy miért, akik nem ezt választották, álmodozzanak csak a milliókról.. :) Én is ebbe a csoportba tartoztam, de rájöttem, hogy egy próbát megér. Munkahelyem nincs már (válság miatt felmondtak nekem), de már nem is kell! Aki havi kb. 500ezret keres, nem igen megy vissza az irodába dolgozni. Ennyi az én szerény véleményem. A barátaimat sose tudtam beregisztráltatni, hülyeségnek vélték.. Nem rég volt egy osztálytalálkozóm, mindenkitől csak azt hallottam, hogy "de hülye vagyok, hogy nem kezdtem el én is." Azt még hozzáteszem, hogy nem voltam sosem pénzben dúskáló (egyetemen tanulok) de megadtam a lehetőséget magamnak. Egy jogot vettem csak meg. Nem buktam bele, de ismerősöknél ne kezdjetek. Ők hitetlenek, csak rész-dolgokat tudnak, és azt vágják a fejedhez, hogy "hiszem, ha látom." Én bebizonyítottam, és most jönnek a fejüket fogva.. Ha én megcsináltam, bárkinek sikerülhet! Aki meg benne van, de passzív tag, az ne álmodozzon semmiről, illetve azok se, akik lehurrogják az egészet. Le lehet, mert szólásszabadság van :), és meg lehet hallgatni mindenkit. De nekem ne mondják már, hogy hazugság/hülyeség/nem lehet kivenni pénzt/illegális, mivel én benne vagyok és csinálom. Aki mégis így látja, az menjen vissza dolgozni, és felejtse el a sciennetet. Miért foglalkozik vele akkor, ha hülyeségnek tartja? :)) Érdekes, hogy működik (nem csak nekem, az alattam levőknek is), ki tudok venni készpénzt, utalvánnyal tankolok, ennyi. Mellesleg itt mindenki segít mindenkit (pl. bónusz-jog.) Na, szép jóéjszakát mindenkinek és hajrá a napi 8 órás melóhoz! ;)
111. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 98. - Gabriellaxp)
2009. ápr. 2. 19:30

"más konkurencia nem léphet be a környéken, tehát az első, a gyorsabb léphet be."


Ez hol van leírva? Mi alapján jelölik ki a "környék" határait?

2009. ápr. 1. 11:27

Mégegy dolog:

Az ember ismerősei, és azok ismerősei nem faágszerűen (piramis-szerűen)egy pontból kiindulva nőnek, hanem inkabb egy hálózatot alkotnak, az ismerősök ismerősei egymást is ismerik.

Próbáld ki az IWIW-en, pár lépésben pár ismerősön keresztül szinte bárkihez el lehet jutni. Szóval az, hogy neked van 10 ismerősöd, azoknak mindnek van tíz ismerőse (de ezek kozott már sok közös), azoknak is van 10-10 ismerose, de egyre több az átfedés...

109. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 104. - 2f4fe453b8)
2009. márc. 31. 22:26

Ha a 625 is túl akar adni az öt jegyén az 3125 ha ők is az 15625 ha őt is az 78125 és így tovább 390625, 1953125, 9765625, 48828125,


mindez 11 lépésben. Ez benne a csapda. A szükséges tagok száma exponenciálisan növekszik.


Amikor halgatjátok a sciennet törzsvásárlói prezentációt erre gondoljatok!


Ráadásul SCENNETES pprezentációs példában egy lépésben 100 ember van.

108. lehoagi (válaszként erre: 105. - Gabriellaxp)
2009. márc. 31. 21:53
valóban, próbáld kivülről nézni...nem baj, ha benne vagy, csak ne legyen benne pénzed sok!!!! tudod, lenne annak máshol is jobb helye!!!
107. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 105. - Gabriellaxp)
2009. márc. 31. 18:01
Esetleg elmagyarázhatnád röviden a lényegét! :)
106. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 105. - Gabriellaxp)
2009. márc. 31. 17:59

De az is lehet hogy akiknek van fogalma róla azok nincsenek benne. :P

Kivéve a gyevi Bírót (a felső vonal)

2009. márc. 31. 17:39

Ez érdekes, hogy azok osztják itt az észt akik benne sincsenek.

Fogalmuk sincs róla.

2009. márc. 31. 17:27

Egy szemléltető történet (van mögötte termék)


A legjobb példa erre az orosz biciklikereskedő története. Még amikor bejött a bicikli, egy orosz faluban nyitott a kereskedő egy boltot. Ahol – mondjuk – 10 petákért lehetett biciklit vásárolni. Ám lehetett úgy, hogy 8 petákért vásárol, és újabb 5 petákért kap 5 jegyet, amiket ha odaad valakinek, és az vesz rajta biciklit, visszakapja az 5 petákját. Persze a jegyesek is kérhetik szépen a 8 peták + 5 jegyes akciót, és alkalomadtán nekik is visszajár az 5 peták.


Ez az első vásárlónak megéri, a következő 5-nek is, még a következő 25-nek is talán, de a következő 625 kinek fogja eladni a jegyét, ha már mindenkinek van biciklije? A jegy bizony rajtuk fog maradni, és a 10 petákos biciklit 13 petákért vették meg.

103. lehoagi (válaszként erre: 102. - 2f4fe453b8)
2009. márc. 30. 21:11
persze az alapitóknál marad!!! hihi
2009. márc. 30. 21:04
Aki tanult fizikát az ismeri az anyagmegmaradás törvényét. Ez PÉNZRE is fennáll.
101. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 98. - Gabriellaxp)
2009. márc. 30. 21:01
Az öt százalékból mennyit kap a vásárló? Egy százalékot? Azért tényleg érdemes átjárni a másik faluból?
100. lehoagi
2009. márc. 30. 20:53
egyébként, hogy tisztázzunk valamit(most olvastam el a korábbi hozzászólásokat- részben!!): ez nem mlm rendszer. Az mlm rendszer és a piramisjáték között van egy nagyon fontos különbség!!! az MLM rendszer mögött kézzel fogható, értelmes termékskála van, amit igy v. úgy de pénzzé lehet tenni!, a piramisjáték mögött semmi kézzel fogható áru nincs, csupán pénz cserél gazdát és már azért is fizetnek, ha hozol egy embert!!! ez a cég tiszta csalás, és vigyázat, mert már figyelik és rajta vannak!!! Sok pénzt ne tegyetek bele!!!! komolyan mondom!!
2009. márc. 30. 20:49
nagyon durva. Én voltam féléve egy tájékoztatón az Andrássy úton. Feltettem 4 db kérdést, amire makogó válaszféle hangzott el. Fel is állt azonnal vagy 10 vendég, ahogy látták, hogy nem tiszta. Hangsúlyozom ez az én kérdésemre történt. 10 éve csináltam egy vásárlói klubot, országosat, tehát tudtam mit kérdezni, ami az elfogadópartnereknek is fontos...na ők ebben a piramisjátékban nem fontsak!!!! Ebből nem ti fogtok meggazdagodni!!!
98. Gabriellaxp (válaszként erre: 97. - 2f4fe453b8)
2009. márc. 30. 20:43

Erre csak annyit, az Öcsém belépett 5 % engedményt ad a boltjában. A környékben 5 állateledeles bolt működik, de más konkurencia nem léphet be a környéken, tehát az első, a gyorsabb léphet be.

Ezzel olyan forgalmat bonyolít, hogy még Ő is meglepődött rajta, a környékbeli falvakból is hozzá járnak. Akik eddig a másikba jártak, most hozzá mert ő is sciennetes. Nagyon megéri neki.

2009. márc. 24. 14:05

Erdekes adalek a rendszer mukodeshez, egy index forumrol:


Van egy boltunk, nem kisközért, de élelmiszerrel kapcsolatos. Elkezdett egy nő hivogatni, hogy van-e nálunk törzsvásárlói kedvezmény. Mondom, hogy nincs, igy is alacsonyak az áraink, folyamatosan vannak akciók stb. (Amugy nem is nagyon találkozok élelmiszerkereskedelemben törzsvásárlói dologgal, max a multiknál, de ott is minimális %-ban pontgyűjtögetés formájában).


Aztán kiderült, hogy ebbe a rendszerbe szeretne engem ez a hölgyike beszervezni, mint termékpartner. 8 % kedvezményre kéne leszerződni a céggel.


Mikor mondom, hogy az nagyon sok én ilyet nem tudok az áraimből kigazdálkodni, rögtön rávágta, hogy emeljem fel az áraimat.


De hölgyem, akkor én elvesztem a vevőim nagy részét, a környékbeli sok kisnyugdíjas az áraim miatt jár hozzám és nem egy másik üzletbe. Meg akart győzni, hogy nem érdekes, mert majd jönnek az ő tagjaik, még a másik városból is, mert olyan nagyon sokan vannak.


Minden héten felhív, nem lehet lerázni, hiába mondom ugyanazokat az érveket, csak mondja-mondja a mantrát.


Bakker, eddig jó áron vásárolhatott nálam. Ezután képes lenne 8 %-kal drágábban, hogy utána visszakapjon belőle tőlük 1 vagy 2 %-ot.

forras: [link] showArticle?cmd=Article_showAr ticle&t=9189333

96. Gabriellaxp (válaszként erre: 82. - PKata27)
2009. márc. 24. 13:35
Valamennyit megéri betenni, mert csak akkor részesülhetsz a mögötted lépvőkből. pl., Csak így fogsz bónusz jogokat kapni. Ha nincs semmi pénzed bent, csak olcsóbban tudsz vásárolni.
2009. márc. 22. 16:23

Az, hogy a vásárlóknak miért éri meg belépni, kiderült számomra, de az, hogy a termékpartnereknek miért éri meg, el sem tudom képzelni! Segítene valaki?

Mondjuk van egy élelmiszerbolt, ahol a pénztárgépből adnak nyugtát a vásárláskor a mai nap nekem, aki eddig nem voltam tagja a rendszernek. Holnap belépek és ettől kezdve vásárolok a kódszámomra, így majd kapok vissza pénzt... A boltnak kiküldi a Sc. a jutalékról a számlát, amin se adószám, se ÁFA, semmi nem szerepel csak egy elég nagy összeg (attól függően hogy hány % engedményt ad és hányan vásároltak nála). Miután az eladó egy 3. országbeli cég, így importszolgáltatásként a bolt bevallja és megfizeti az ÁFÁ-t, majd vissza is igényli az APEH-tól. Igen ám, de akkor jön a kérdés, hogy miért is a "vállalkozás érdekében" felmerült költség a kifizetett jutalék? Nem tudja bizonyítani senki, hogy a jutalékkal szemben neki + vevője, vagy + haszna származott, hiszen ki tudja, hogy ezek a vevők tegnap nem vásároltak ugyanitt, Márpedig ha ez így van, akkor a számla fiktív, bukom a társasági adót (mert legjobb esetben végleges pénzeszköz átadásnak minősül a kifizetett jutalék) és bukom a befizetett ÁFÁ-t, mert a levonhatóként beállítottat az ellenőrzéskor egyből kidobja az APEH és még meg is büntet, mint jogosulatlan visszaigénylési kísérlet...

Ezek után miért is éri meg a cégeknek jutalékot adni a nem bizonyítható előnyökért?

Persze az más kérdés, ha a cég tulajdonosai magánszemélyként fogják megkapni a jutalékot és a társaságuk fizeti az engedményt... de ez már egy másik történet.

előre is köszönöm a válaszokat

94. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 89. - Kriszto)
2009. márc. 19. 10:39
Kérdés, hogy a vásárlóknak miért éri meg? A jogot nem tudja levásárolni, csak kedvezményként. Tehát ha hozzátesz 1 forint joghoz 99 forint ropogós pénzt.
2009. márc. 18. 13:53
HÁT ENGEM NAGYON FŰZNEK DE MÉG PÉNZT NEM MERTEM TENNI BELE....
2009. márc. 18. 09:15

[link] u/ebl/show_image/volksbank_sci ennet_vip_fioklist.pdf?ID=1334 09


Ez bankkártya minta állítólag hamisítvány.


Itt érdekesen van beszkennelve:


[link] l=kartyak&kartyaid=263


http://scie nnet.glap.hu/Magyar/ScienNet_-_Volks bank_bankkartya_csomag

91. vervolfe (válaszként erre: 77. - Kriszto)
2009. márc. 17. 22:21
oké..kilépned nem lesz egyszerű...ismerem ezt a céget, már mikor megalakult itt Mo.- n..Bármit mondanak, hidd el mlm formátumú piramis üzlet..itt csak az első 20 ember jár jól, mert ők fognak kiforgatni minden pénzedből..Ipari gázszerelő példájából tanulhatsz..Ja és ne hidd, hogy vissza tudsz szerezni egy forintot is bármilyen úton..
2009. márc. 17. 21:17

Egyik főtag Latinovits Beatrix ismert szcientológus.


Ez is beszédes. A SC honlapjáról:

„Minden pillanatban újjászülethetünk. Minden pillanat lehet egy új kezdet. Csak döntés kérdése. A mi döntésünké.” (Clearwater)

89. kriszto (válaszként erre: 83. - 3cbdff671e)
2009. márc. 17. 16:28
A termékpartnereknek azért éri meg belépni mert beléptetik maguk alá a törzsvásárlójukat de az a tvásárló máshol is fog vásárolni pl:ha ékszerboltoshoz csatlakozik ott kapja az adott százalékot de ha elmegy és a fürdőszoba szalonba vagy épp az Reál boltban vásárol akkor az ott történt vásárlásaiból is jut az ékszerboltosnak 0,5 %.Sok kicsi sokra megy alapon.
2009. márc. 16. 18:18
Ropogós pénzt kapott már valaki? Nem "virtuálist".
2009. márc. 16. 14:31

Miért van az, hogy ugyanarról beszélünk és mégis mindenki mást ír???

Hogy van akinek bejött és dől a lé, és van, aki milliókat bukott bele, vagy nem tud kiszállni??

Ki hazudik???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook