Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kilépni a magányból fórum

Kilépni a magányból (beszélgetős fórum)


1 2
39. Léna123 (válaszként erre: 38. - Hókatica)
2022. márc. 29. 12:40
Igy megértem, hogy magányos vagy, ha egész nap otthon vagy, és a férjed meg a lányod az összes társaságod. Ahogy írtad a lányod már nem kicsi, mellette már simán tudnál dolgozni valamit. Bár nem tudom, milyen eü problémád van, de biztos jól esne mást is csinálni a háztartáson kívül. Ott társaságban vagy jó esetben, lehet kapcsolatokat építeni, és szerintem az is sokat dobna a hangulatodon, hogy kimozdulsz otthonról, és valami újat csinálsz. Borzalmas lehet 16 éve háztartásbelinek lenni, már elnézést, nem bántásból írom.
2022. márc. 29. 12:27
Miért nem dolgozom? Egészségügyi okai is vannak (ebbe nem mennék bele részletesebben), ill. mivel a Férjem felső vezető és gyakorlatilag egész nap dolgozik + a edz, a gyerek miatt így volt praktikus. 16 éve vagyok itthon, mióta terhesen próbaidő alatt lapátra tettek :(
2022. márc. 29. 11:45
Mas is kerdezte: miert nem dolgozol? En hozzateszem: miota?
36. hókatica (válaszként erre: 35. - Auróra2010)
2022. márc. 29. 09:54
Á, ők (sporttársi kör) sztem még a sírban is futni fognak, úgyhogy hason kell őket eltemetni :)
35. Auróra2010 (válaszként erre: 29. - Hókatica)
2022. márc. 29. 09:50
Előbb utóbb kiöregszik és többet lesztek együtt, bár én ismerek 80 éves futót is.
34. andi6020 (válaszként erre: 31. - Hókatica)
2022. márc. 29. 09:45
:D
33. AVIUS
2022. márc. 29. 08:40
Én is azt érzem, hogy elég magányos lettem az utóbbi években. Vannak barátok, de az igazi, mindennapos barátnő hiányzik az én életemből is, akivel lehetne csacsogni az élet nagy dolgairól. Dolgozom, sok kolléga szeretettel vesz körül, vannak céges összeröffenések, de itt megáll a barátkozás ezen a szinten. Azt látom, hogy akárcsak mi, úgy mindenki más is nagyon elfoglalt, gyermeket nevel, dolgozik, házat épít , felújít, satöbbi. A programokat a családdal szervezzük, és nincs is igazán idő másra, mégis: a fórum megnevezésre válaszul esetleg azt tudom ötletként tanácsolni, hogy próbálj meg valamilyen hobbyt kinézni magadnak, ami érdekelhet, amiről úgy gondolod, hogy remek kikapcsolódás lenne. A legtöbb hobbyhoz van szerveződés is, ahova be lehet társulni és elég jó ismeretségeket lehet kötni. Ha háztartásbeli vagy és a lánykád is nagy már, akkor valószínűleg az idődet is rugalmasan be tudod osztani és el tudsz menni az ilyen szerveződésekre. Mondok egy példát: ha szereted a kutyákat, és van is kutyád, akkor iratkozz be vele kutyasuliba.
32. semleges (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 08:32
Miért nem dolgozol?
2022. márc. 29. 07:51
Sorry, a Fórumnyitó én lennék :)
30. hókatica (válaszként erre: 24. - Ági0830)
2022. márc. 29. 07:49
Sajnos nekünk sem ideális sem kutya, sem egyéb állat tartáshoz az életünk. Pedig tudom, mennyit jelent egy szőrös családtag. :)
29. hókatica (válaszként erre: 21. - Auróra2010)
2022. márc. 29. 07:47
járunk vele versenyekre (triatlon/futó), csak 20 év után más besokalltam, hogy minden a versenyekhez igazodik (a nyaralás, az esküvőnk, még majdnem a gyerekszülés is tervezett volt), hogy csak úgy a magunk örömére nem megyünk kirándulni, hanem mindenhova jön a bringa vagy a futócipő
28. hókatica (válaszként erre: 23. - Dad1f54482)
2022. márc. 29. 07:44

triatlon

amatőr ranglista versenyt szervez minden évben a szövetség, továbbá rengeteg futóverseny is van szerte az országban

27. hókatica (válaszként erre: 21. - Auróra2010)
2022. márc. 29. 07:42
Fiatalon elvakított a rózsaszín köd :) Nem arról van szó, hogy együtt nem csinálunk semmit, csak jó lenne 1-2 igazi barátnő, akivel csajos programokat lehetne csinálni, meg/kibeszélni a pasikat, a gyerekeket, akármit.
26. hókatica (válaszként erre: 20. - Nini79)
2022. márc. 29. 07:40
Dehogynem! :) Ha ő nem lenne, már tuti világgá mentem volna. :)
25. hókatica (válaszként erre: 19. - Channa*)
2022. márc. 29. 07:39

- szép lassan elköltöztek Bp-re a Férjem itteni barátai

- míg a Lányom kicsi, majd ovis, ált. iskolás volt jártunk játszóterezni, mentem érte oviba/suliba, többnyire találkoztam más anyukákkal, volt kivel szót váltani, de egy 15 éves már nem úgy igényel engem, és a társai szülei sem, erre írtam a covidot, hogy még annyira sem ismerem az oszt.társait, szüleiket, mert még szülői értekezletre is félnek eljönni (harmadnyian voltunk februárban is személyesen jelen)

- 200 km-ről költöztem ide, a Dél-Alföldről, a Hajdúságba, előtte 3 évet a Kisalföldön laktam, szóval igen vannak régi kapcsolataim, az ország különböző pontjain szanaszét, tőlem száz km-erekre, akiknek mind fontosabb a személyes barátság, mint egy távkapcsolat

- írtam, hogy háztartásbeli vagyok, tehát a munkahely abszolút kiesik

2022. márc. 29. 07:18

Nem tudsz/szeretnél kutyát tartani? Ha a kutyával sétálsz, abban a pillanatban megismerkedhetsz más kutyásokkal. Látom a barátnőmön.

Én is így tennék, csak a mostani körülményeim (lakás, munka) nem ideálisak a kutyatartáshoz.

23. dad1f54482 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 07:14

Bocsi, milyen sportot űz versenyszerűen a férjed?

Sokat sportolok, de nagyon kevés sport van amit 40-50 körül versenyszerűen lehet csinálni. köszi :)

2022. márc. 29. 07:00

Lehet hogy jó lenne önkéntesmunka,,,állatmenhelyen,,vagy más embereket segítő szervezeteknél.

Ha elmész egy edzőterembe,,,ott is anélkül hogy teperni kellene jó ismeretségek születhetnek.

Könyvtár,,ha szeretsz olvasni..

Iratkozz be valamilyen tanfolyamra,,,, nyelvtanulás,varrás,,stb. ami van felétek.Ezekből mind profitálsz,,akkor is ha nem kötsz életre szóló barátságokat...de emberek közt vagy ismerkedhetsz.

Vagy ha teheted keress valami ,munkát ha nem is teljes időben.

21. Auróra2010 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 23:44

Nem jársz drukkolni a férjednek meccsekre stb ? nem tudom, hogy mit sportol, de addig is együtt lehetnétek.

Amikor én férjhez mentem, elsődleges okok között szerepelt, hogy legyen kivel járni szórakozni, vagy Ti nem igy gondoltátok ?

20. Nini79 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 23:35
A lánykáddal nem szoktatok dumcsizni, esetleg ketten elmenni akár csak vásárolni, az is sokat jelent. Nekem is van egy 19 éves nagylányom,s minden este beszélgetünk.. Elmeséli a napját, nagyon jó a kapcsolat köztünk.
19. Channa* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 23:34

20 éve költéztél a férjedhez...

Eddig mit csináltál?


Én is férjhez mentem fiatalon, de megmaradt összes barátnőm és barátom, illetve a munkahelyeimen is mindig lesznek újabbak.


A kovid nem magyarázat a barátságra. Mi akkor is találkoztunk a barátainkkal...

18. c85d1d200b (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 23:27
Nem kell gondolkodni, csak menni, jol erezni magad, es nyitottnak lenni ;)
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - C85d1d200b)
2022. márc. 28. 23:23
Igen, ez valoban opció és gondolkozom is rajta erősen :)
16. c85d1d200b (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 23:22

Ez is elcsepelt, de miert nem mesz egyedul? Az eloadas mindenkepp erdekel, es ott talalkozhatsz hasonlo erdeklodesu emberekkel. Ha nem is szovodik belole baratsag, de beszelgethesz egy jot par emberrel.

Erre semmi mas megoldas nincs, minthogy emberek koze mesz.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Nini79)
2022. márc. 28. 23:20
Írtam :)
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Nini79)
2022. márc. 28. 23:18

Lánykám is elég magányos. Igazán egyikőnk sem egy nagyszájú, társaság közeoe személyiség, de nyitottak vagyunk/ lennénk az új kapcsolatokra.

Közős programok vannak, de pl. színházba egyikőjük sem szeret járni vagy lesz pl. a Csányi est: Hogyan értsük félre a nőket? Tök jó k8s csajos progi lehetne ...

13. Nini79 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 23:15
Írnék neked privit, de anonim vagy. Rámírsz? Privátban.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Nini79)
2022. márc. 28. 23:15
Persze, ők vannak. De olyan igazi jó, kibeszélős, beszélgetős barátnőm nincs, akivel el lehetne menni olyan helyekre, ahova az Ember nem akar vagy csajos program.
11. Nini79
2022. márc. 28. 23:14
Áh, értelek, olvastam. Tehát van gyerkőc. Vele milyen a viszony? S a Férjed? Közös program?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - C85d1d200b)
2022. márc. 28. 23:13
Nyilván csinálunk, de mivel a Férjem versenyszerűen sportol a meló mellett nekem van feles szabadidőm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook