Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kikészítem a saját (indokolatlan) félelmemmel magam. Újra... fórum

Kikészítem a saját (indokolatlan) félelmemmel magam. Újra... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 16. 10:26
Járj utána, nem valami pánikbetegség fenyeget-e. Annak is van olyan része, hogy olyantól fél az ember, amiről ő maga is tudja, hogy nincs. Ezt nagyon nehezen érti meg az, aki nem élte át. Lehet, hogy neked más van, de ez eléggé valami szorongásos, lelki eredetű dolognak tűnik. Az nem merült fel, hogy elmenj pszichológushoz? Mert ha a lelki oka kiderülne, valószínűleg meg tudnál szabadulni ettől a félelemtől is.
4. birebora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 15. 05:14
Hát attól én is, de ha nincs eszembe sem jut.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2023. jún. 14. 22:50

Még leírni sem mertem soha, mert félek, hogy még azzal is bevonzom..

A hányás, hanyingertol rettegek...

Épp ezért jó sűrűn is érzem..

Már rájöttem, hogy vannak dolgok amik felerősítik, például ha magányosnak érzem magam, vagy unatkozom.. tudom, hogy pszichésen van ez jelen, amikor volt kapcsolatom például nem éreztem ezt vagy ha épp elvagyok foglalva, dolgozok vagy ilyesmi.

Évek óta tart már. Az első kapcsolatom után 2 évvel kezdtem magányosnak érezni magam, azóta..

2023. jún. 14. 12:07
Mitől félsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook