Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a (táv)főnököd rengeteg levelet ír, igen kedves hangnemben, indokolatlanul is, akkor...? fórum

Ha a (táv)főnököd rengeteg levelet ír, igen kedves hangnemben, indokolatlanul is, akkor...? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 14. 12:09

Kedves Fórumozok!

Nem véletlenül tévedtem erre a fórumra. A tanácsotokat szeretném én is kérni.

22 éves vagyok, a jelenlegi munkahelyemen 4 hónapja dolgozom, mint titkárnő. A főnököm talpig úriember, nagyon rokonszenves. A problémám a múlt hétvégén kezdődött, amikor egy céges bulin vettem részt, ahol Ő is jelen volt. Az éjszakát az Ő hétvégi házában töltöttem a barátnőimmel. És ezen a hétvégén történt, hogy meg akart csókolni, amit én nem hagytam. Ő itt is udvarias volt, nem erőszakoskodott, de egész teste remegett. Azóta sms-eket ír és én nem tudom mit tegyek. A csattanó az, hogy felesége és gyereke van és legalább 2x annyi idős, mint én. A tetőpont pedig az, hogy NEKEM IS TETSZIK. Tisztában vagyok azzal, hogy elutasítónak kell lennem vele, de olyan nehéz. Továbbá azt is tudom, hogy nem helyes amit érzek. Engem is megrémiszt. Mi a jó megoldás, segítsetek!!!

25. Barbie_87 (válaszként erre: 18. - Juvapcsu)
2009. dec. 14. 11:56

Kedves Juvapcsu!

Szerintem az egészet csak óvatosan kezeld. Az szerintem egyértelmű, hogy tetszel a főnöködnek, a kérdés már csak az, hogy valójában mit szeretne tőled. Munkahelyi románcot vagy esetleg komoly kapcsolatot. Az, hogy eddig nem kezdett ki veled mindenképp arra enged következtetni, hogy nem egy röptében a legyet típus, mivel egy ilyen már jóval hamarabb bepróbálkozott volna.

Szeretné, ha leírnád pontosabban a történeted, gondolok itt a korod megjelőlésére, hogy jobb tanácsot kaphass :)

2009. ápr. 28. 06:31
... végre találkoztál egy udvarias emberrel, ami a mai világban kiemelkedő dolognak számít!
2008. dec. 25. 11:21
Akkó benézett a vatikáni paripa:-))))
2008. aug. 15. 15:21
:D Nem, de attól féltem, hogy ezeket a jeleket sem jól látom. Sokat csalódtam már, elég padlón az önbizalmam. Látod, ez is fél év után tűnt fel.
21. ájrin (válaszként erre: 20. - Juvapcsu)
2008. aug. 15. 15:18

annak tűnik. jelzésnek. de ennél mélyebb véleményt tényleg ne várj, hiszen nem ismerünk sem téged, sem őt.

hát nem lettél okosabb, mi?:)

20. juvapcsu (válaszként erre: 19. - Ájrin)
2008. aug. 15. 15:16
Zavar is... De minden még annyira az elején, jelzések. Csak kíváncsi voltam, kívülről is annak tűnik-e, mint belülről...
19. ájrin (válaszként erre: 18. - Juvapcsu)
2008. aug. 15. 15:12

hát ja...engem csak ez zavarna: "felbomló félben" és nem befejezett módja: "felbomlott"

hát ezért óvatosan

2008. aug. 15. 15:07
Nem tudom... a baj, hogy nekem is egyre jobban tetszik...
17. ájrin (válaszként erre: 15. - Ájrin)
2008. aug. 15. 15:06
....vagy egyszerűen most érzi szabadnak magát, ezért próbál kezdeményezni. elég bátortalanul...
2008. aug. 15. 15:04
Butuskának nem hiszem... Éppenhogy rengeteg "agyat" igénylő munkáról van szó, amiben együtt dolgozunk, ezért is távmunka... Közelebb nem kapott megfelelőt. És vagy 5 éve tart a munkaviszony. Addig is figyelmes volt, ez a furaság úgy bő féléve kezdődött.
15. ájrin (válaszként erre: 11. - Juvapcsu)
2008. aug. 15. 15:04

szerintem, ha felbomlóélben van a házassága, akkor a pótcselekvés, a férfiasságának a próbája, a kétségbeesés, ezek lehetnek a fő motiváló erők.


csak óvatosan....

2008. aug. 15. 15:02
Másokkal (meg régebb velem is) nagyon határozott, komoly, következetes, szigorú. Én független...
13. dogiz (válaszként erre: 11. - Juvapcsu)
2008. aug. 15. 15:01

ezekután már tudhatod mit akar, nem csak sima barátságot (esetek 99 % - ában) De "kivétel erősíti a zsabályt" :D

Erre pedig mit lehet mondani? ?? "Kivételek nincsenek"

Biztos, hogy felbomlófélbe van, vagy csak így akar behálózni? - esetleg olyan butuskának néz.

12. dogiz
2008. aug. 15. 14:58

Sokmindenre gondolhatsz, de : családi állapota? kora a tiedhez képest, a te csal. állaopotod stb.

Ezeket vedd figyelembe, meg hogy a kollégákkal hogyan viselkedik, és azután gondolkodj el mit is jelenthet, merő figyelmességet vagy annál többet.

2008. aug. 15. 14:58
Az egyik levelében arról írt (csak úgy mellesleg), hogy felbomlófélben van a házassága.
2008. aug. 15. 14:57
Hát, nekem is megfordulna a fejemben, hogy itt többről van szó, minthogy ennyire rendes...
2008. aug. 15. 14:56
De, ismer. Csak ritkán találkozunk. Nagyon szigorú, majdhogynem morcos embernek mondható amúgy. Ezért is lep meg.
2008. aug. 15. 14:45

nem kell rögtön rosszra gondolni...



Nem is ismer, ergo, a rosszat máris ki lehet zárni

2008. aug. 15. 14:44

lehet, hogy mindenkivel ezt teszi, nem?

Lehet, hogy egy kivételesen rendes főnök!

2008. aug. 15. 14:39
Tényleg, egy objektív, külső szemre lenne szükségem. Furcsának tartom.
5. ájrin (válaszként erre: 4. - Juvapcsu)
2008. aug. 15. 14:36
:)))
2008. aug. 15. 14:35
Na jó... :D
2008. aug. 15. 14:31
akkor nem ő fizeti a telefonszámláját:)
2008. aug. 15. 14:30
akkor mi?
2008. aug. 15. 14:28
Ha a (táv)főnököd minden ünnepkor éjfél után azonnal köszönt, és rengeteg levelet ír, igen kedves hangnemben, indokolatlanul is, akkor...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook