Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kihűlő kapcsolat fórum

Kihűlő kapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2
8. cb82b220ce (válaszként erre: 6. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 07:56
Eléggé nemtörödő alak lehet a párod de lehet mindig ilyen volt csak nem csinálta ennyire nyiltan.Szerencsére nme volt ilyenbe részem de az egyik barátnőmnek a pasija pont ilyen.Együtt vannak még mindig,már vagy 4 éve pedig...Nos a lényeg hogy a csajnak sose volt elég önbizalma,nos mostmár semennyi sincs,úgy kiölte belőle.Csak teng-leng...Szerintem ne várd meg hogy belőled is eltünjön.
7. 3da78bf33d (válaszként erre: 5. - 882c3ecc1f)
2010. ápr. 8. 07:54
Ti szoktatok közös programokat csinálni? Vagy ez igazából nem is érdekli párodat?
6. 3da78bf33d (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2010. ápr. 8. 07:53
Ezzel az ellenszenves viselkedésével teljesen eltaszít magától, mind lelkileg mind testileg. Régebben nem volt ilyen...csak mióta munkahelye van. Nem merek vele semmilyen személyeset megbeszélni mert egyből az van, "hogy nem így kell a dolgokhoz hozzáállni", de ő maga sosem ad tanácsot, majd az idő megoldja elven elsiklik mellette. Nem vagyok egy optimista személyiség, de néha rajtam is eluralkodik a pesszimizmus, főképp ha arra gondolok, hogy júnban diplomázok és utána mi lesz. Mikor ilyen rossz hangulatban vagyok mindig azt vágja a fejemhez, hogy "már megint ilyen világfájdalom hangulatom van?".
5. 882c3ecc1f (válaszként erre: 4. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 07:52
Az első 2 sorod az nálunk is stimmel,csak talán ha hazajön,utánna elmegy a haverjához és majd este valamikor hazakeveredik!Mindíg szerelnek valamit,vagy autót,vagy motrot!Sokszor említettem neki,hogy ez így nem lesz jó,néha azért velem is foglalkozhatna,de már nem is foglalkozok vele!Ebben igazad van,hogy nem kellene,hogy lekicsinyírsen,normálisan is el lehet mondani a véleményét!
4. 3da78bf33d (válaszként erre: 3. - 882c3ecc1f)
2010. ápr. 8. 07:49
Már 2 éve vagyunk együtt. Kb. abból áll a napunk h hazajön, megkajál, aztán vagy szgépezik vagy tv-t nézünk, utána meg lefekszünk aludni. Húsvét hétfőn is úgy volt h megyek velük horgászni(ő meg 2 haverja), de lebeszélt előző este, mert h rossz idő lesz. Itthon hagyott ahelyett h vmi közös programot tervezett volna nekünk. Nem szeret nálunk lenni (még szülőknél lakunk) mert nem találja a helyét, de én mindig legyek náluk. Önző dolog amit csinál...Mikor tegnap is megpróbáltam vele megbeszélni ezt a kritizálós dolgot azt vágta a fejemhez, hogy én senkitől nem fogadok el semmilyen tanácsot vagy kritikát. Elfogadom ,de nem olyan módszerrel kéne azt csinálni, ahogy ő, hogy lekicsinyítjük a másikat és majd az ösztönzi. Nekem ez soha nem ment.
3. 882c3ecc1f (válaszként erre: 1. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 07:39

Szia!

Hát elég nehéz helyzetben vagy ,de tudom,hogy milyen dolgokon mész keresztül!

Nekem is több mint 4 éve va párkapcsolatom,aztán mostmár azt veszem észre,hogy alig foglakozunk egymással csak úgy elvagyunk egymás mellett,talán már csak megszokásból!

2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 07:38
Attól függ milyen volt régen.Ha régen is kritizált meg nem jártatok el akkor ő mindig is ilyen volt.A nem szexelés az valóban a kihülés jele.Nem csodálom hogy nem kívánod.
2010. ápr. 8. 07:35
A problémám az, hogy már néha azt érzem, nem szeretem a barátomat és nem is bánt igazából. Együtt vagyunk minden nap miután hazajön munkából, már alig szexelünk de nem is kívánom. A problémákat nem képes megbeszélni inkább elsiklik felettük, figyelmen kívül hagyja. Mindig kritizál hogy hogyan csinálom a dolgaimat (pl: sose csinálod a szakdogádat, nem fog kész lenni és utána megnézheted magad)és emiatt gyakran bedepressziózok és kisebbrendűnek érzem magamat mellette. Mindig csak kocsmázni járunk el, de soha oda, ahol jól érezném magam pl: egy táncos hely. Szerintetek ez még tényleg egy kihűlő kapcsolat jelei?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook