Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kihűlő kapcsolat fórum

Kihűlő kapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2
38. Frontember (válaszként erre: 1. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 23. 07:39

Félő,hogy innen már nincs visszaút.

Bár ne legyen igazam!

2010. ápr. 23. 07:33
például csinált olyat h elmentünk pest alá egy kisközségbe céges buliba. megkérte egyik kolléganőjét h vigyen el minket kocsival (kifizeti meg minden). még jött egy másik kollega is. miután megittak pár sört meg rövidet utána csak azon kaptam magamat h ott ülök az asztalnál egyedül, ő meg kint beszélget a kolléganővel a szórakozóhely elött. senkit nem ismertem az ott lévők közül így eléggé szarul éreztem magam, főképp h nem is ittam. és ez ment egész este, h le voltam szarva. még ha mellém le is ült barátom meg a kollegina, nekem hátat fordítva beszélgetett vele. persze másnap szóvá tettem a dolgot neki h milyen égő volt ott lenni egyedül h senkit sem ismerek. ő akkor vágta a fejemhez h milyen antiszoc vagyok (rajtunk kívül mindenki 50en felül volt) és igazságtalanul bánok vele. na ti erre hogy reagáltatok volna. párotok elvisz egy céges buliba, egyedül hagy??!! üljek le egy idegen társaságában az egyik asztalhoz (lehet köztünk 40 év különbség) és borozgassak miközben a barátom mással foglalkozik???
2010. ápr. 23. 07:26
persze minden veszekedéskor vmit a fejemhez vág: antiszociális hülye, pszichopata ilyesmik. csodálkoztok h nem tudok már pozitívan állni hozzá? amikor meg meg akartam beszélni ezt a hülyézést akkor meg még ő volt megsértődve h miért vettem komolyan. azért én is megválogatom a szavaimat, pedig sok minden már a begyemben van.
2010. ápr. 23. 07:24
Hát na igen. nekem 7végén azt mondta, h hülye vagyok mint a föld. így szó szerint. ugyan már! ki tűri ezt el? mi vagyok én? a cselédje h így beszéljen velem? persze másnap úgy tesz mintha semmi nem történt volna és elvárja h én is így tegyek.
34. Chen
2010. ápr. 16. 12:22
S ha a másik a problémák megbeszélésénél vagy bunkón válaszolgat, vagy hagyd már békén, vagy ezt már 20x megbeszéltük, vagy miért kezded már megint mondatokat dobál? mostanában inkább magamban igyekszem megoldani az ilyen jellegű gondolataimat több-kevesebb sikerrel. :(
33. manul (válaszként erre: 1. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 9. 07:36

Szia!

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek!Mielőtt teljesen leírnád a kapcsolatotokat és a barátodat próbáld meg feldobni valamivel.

Az,hogy nyaggat a szakdolgozat miatt koránt sem biztos,hogy azért teszi mert nem érdekled!Ha nem érdekelnéd tojna az egészre!Próbáld meg kideríteni,hogy miért nem akar szexelni,lehet,hogy csak szimplán fáradt.

Az emberek sokszor félreértelmezik egymás reakcióit,ezért kell kimondani gondolatainkat és megbeszélni a problémáinkat!

Tessék beülni egy csendes helyre,borozgatás közben megbeszélni a gondokat és ha nem sikerül dűlőre jutni akkor el kell gondolkodni a továbbiakon!Nagyon fiatal vagy még,ne ragadj le egy rossz kapcsolatnál!

2010. ápr. 8. 10:23

Bocsi vagyok, csak közben dolgozom.


Gondolkodtam egy kicsit, de még mindig nem tudok rajtad eligazodni. De nem is akarok.

Nem értem, miért tőlünk kérsz tanácsot! Vagy mert nincs bátorságod elhagyni, vagy pedig még szereted, és reménykedsz.

Ne várd tőlünk, hogy megmondjuk, mit csinálj. 2 év hosszú idő, és valószínűleg nem most kezdődtek a bajok. Vagy talán nem is működött soha. Ezt nem nekünk kell eldönteni.

Tudod, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, és csak rajtatok áll, hogyan tovább. Harcoltok együtt, egymásért, vagy külön mentek.

Inkább nem tanácsolok semmit, csak mint egy olyan nő írtam le a véleményem, aki hasonló kapcsolatban élt mint te, és harcolt a szerelméért, azért, hogy ne távolodjunk el egymástól, legyenek közös programok stb. Nekem bejött. Nem mondom, hogy egyszerű volt, de elértem, hogy rendszeresen eljárjunk kettesben, figyeljen rám stb. Most már tudom, ha akkor elhagyom, életem legnagyobb hibáját követem el.


A virág duma nálunk is ugyanaz. De nem bánt, mert nem attól szeret, hogy nőnapra vesz egy szál virágot vagy sem.


Nézz magadba, és mond meg őszintén, szereted-e, akarod-e azt a pasit, és akkor harcolj érte, ne pedig a hibáit keresgesd, vagy mond azt, hogy nem, és akkor kezdj új életet nélküle! De ezt nem mondhatjuk meg helyetted!

31. cb6e54c3d9 (válaszként erre: 25. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 09:48
a virágos duma nálunk is ugyanez volt. :)
30. cb6e54c3d9 (válaszként erre: 1. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 09:45
én egy olyan kapcsolatba vagyok benne mint írtad. nem szülhet jót az biztos,nekünk születtet egy gyerekünk is.Milött kiderüt hogy terhes vagyok rájöttem ,hogy elmúlt.de annyira gyorsan történt minden,hogy azt hittem menthető a kapcsolat.nem volt az....engem se vitt sehová csak ahová ő akat menni,aztán már oda se vitt.folyton azt tudja csak mondani mi a hibám,már nagyon elegem van belölle,pedig audgusztus óta nem élünk együtt....
2010. ápr. 8. 09:09

Főiskolát végzett a párom fuvarszervezőként dolgozik egy multicégnél.

Én felnézek rá, mert tényleg fontos beosztásban van, és elismerem a szakértelmét, sőt néha megkérem h ezt vagy azt magyarázza el, hiába is nem érdekel, érezze h nekem fontos mivel foglalkozik.

28. cb82b220ce (válaszként erre: 25. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 09:02
Nem,ez egyáltalán nem nagy kérés.Az én párom is otthon ülős fajta de ha azt mondom neki menjünk el ide-oda akkor elmegyünk mert tudja nekem az jó.Sőt magától is szokta mondani hogy menjünk valamerre pedig ő is szgép mániákus.
27. Ministry (válaszként erre: 26. - Cb82b220ce)
2010. ápr. 8. 08:55

Hello? Mivel foglalkozik a párod?

Ő is végzett egyetemet vagy sem?

26. cb82b220ce (válaszként erre: 24. - Ministry)
2010. ápr. 8. 08:53
Hát nem tudom,nem értek 1-et teljse mértékben.A féfiaknak nyilván fontos hogy fenézzenek rá na de ne úgy hogy közbe ők lenézik azt aki mellettük van és így élik ki magukat....Meg azért mert ő nem vitte sokra a másik se viheti?Ez hülyeség.
2010. ápr. 8. 08:52
Persze, én elismerem h nem vagyok tökéletes, de ki az? Kell néha egy kicsit kimozdulni is. Nekem elegem van abból h ahányszor kimozdulunk az abból áll, h mondja h vmelyik haverja hívta h nem-e mennek el pár sört meginni. Persze nélkülem nem akar menni, tehát nekem is mennem kell és egész este csak azt látom h isznak és biliárdoznak én meg figyelek ki a 2 kis lyukon és semennyire se élvezem, mert nem értem mikor horgászatról vagy szgépes játékokról beszélnek. Szerinted ezt lehet nevezni szórakozásnak? Ahány kaját megkíván mindig megcsinálom neki, próbálok mindig a kedvében járni, de pl. nőnapkor is azt vágta a fejemhez, h nem vesz vágott virágot mert nem szeretem az olyat(honnan szedte? mert elhervadt a virág pár napon belül...és arról én tehetek). elötte átmentem hozzájuk és ezt kaptam nőnapra. oké, ő is szokott nekem vásárolni, mert tudja h nem vet fel a pénz de nekem nem a pénz számít, sose az volt a fontos, hanem h szeressen és ezt érezzem is. nincsenek nagy elvárásaim a párommal szemben csak ennyi. ezek szerint ez nagy kérés, h törödjön velem és megértsen, elfogadjon olyannak amilyen vagyok és néha kivételesen elvinni olyan helyre ahol kettesben jól érezhetjük magunkat?
24. Ministry (válaszként erre: 22. - Cb82b220ce)
2010. ápr. 8. 08:47

Én pedig ezért írtam, hogy mielőtt "elítélném" a srácot, meghallgattam volna az ő véleményét is.

De nem fogom tudni.

Nőként tudom, hogy a férfiaknak nagyon fontos, hogy felnézzenek rá. Amíg lenézi a párját, addig ő sem fog felnézni rá.

Hiába várja el, hogy meséljen a munkájáról, ha a saját dolgai fontosabbak, mint a másiké. És ezzel nem azt mondom, hogy az nem fontos, hanem azt, hogy néha hagyni kell, amíg a másik elmondja a gondját-baját, aztán jöhet az övé is.


Hello, most hogy végzel, felmerült már az összeköltözés?

23. Ministry (válaszként erre: 20. - Cb82b220ce)
2010. ápr. 8. 08:41

Egyébként ha jól értettem, nem is laknak együtt.


Az én párom is otthon ülő fajta. Nagyon nehéz valahova elrángatni. Jól érzi magát otthon a számítógép és a tévé társaságában. Moziba pl nem is járunk, mert felesleges kiadni rá a pénzt. Otthon csinálunk pattogatott kukoricát, és megnézzük a gépen. És máris volt egy közös program. Vagy csak úgy elmegyünk sétálni egyet.

A munkájáról sem nagyon mesél, főleg ha nem mennek jól a dolgok. De figyelem őt, és megtanultam, hogyan lehet vele úgy beszélgetni, hogy azt ne érezze megterhelőnek.

Azt írta Hello, hogy egy kapcsolat a közös kompromisszumokkal működik jól, de eddig csak azt olvasom, hogy a srác őt semmibe se veszi, arról viszont egy szót sem szólt, hogy ő mit ad a kapcsolatba.

Tudom, nehéz, mert én majdnem 4 évig éltem távkapcsolatban.

22. cb82b220ce (válaszként erre: 21. - Ministry)
2010. ápr. 8. 08:36

Sajnos a másik fél nem fog itt beszélni.Bizonyára mindkettejükben van hiba.A másik fél mint olvastad nem is próbálja megbeszélni a dolgokat.Valószínüleg benne is megváltoztak az érzések...

Én ezért írtam azt hogy talán nem kellene egymáshoz így ragaszkodniuk...

21. Ministry (válaszként erre: 20. - Cb82b220ce)
2010. ápr. 8. 08:32

Nem védem, csak fura, hogyha ennyire nincs semmi jó tulajdonsága, miért van vele?

Ha visszaolvasol, akkor a leírás alapján, egy önző, magával törődő hapsit képzelsz el, aki mindig lehurrogja a másikat, és egyedül hagyja, nem foglalkozik mással.

Valóban ilyen, vagy csak a depresszió beszél belőle?


Én azért szeretem a másik felet is meghallgatni...

20. cb82b220ce (válaszként erre: 19. - Ministry)
2010. ápr. 8. 08:28
Válaszolok helyette mert tudom a választ.Az lenne a lényeg hogy néha kimozduljanak,csináljanak együtt valamit,ne csak a 4 fal között legyenek.Teljesen érthető.Miért véded annyira azt a pasit?
19. Ministry (válaszként erre: 18. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 08:24
És otthon miért nem tudjátok megnézni?
18. 3da78bf33d (válaszként erre: 12. - Ministry)
2010. ápr. 8. 08:21

Szakdolgozatom már március végén kész volt.

Én is elfáradok ,mert egyetem mellett még angolból és matekból korrepetálok, így a 4.-5. diák után már az agyam lezsibbadt. De ez nem azt jelenti, hogy akkor csak magunkkal vagyunk elfoglalva. De egy-két jó szó, vagy az h megbeszéljük mi volt a munkahelyen, egyetemen felfrissítő lehet. Egymásra oda kell figyelni és törödni. Én mindig meg akarom beszélni a problémáinkat, de őt nem érdekli. Dühöng, duzzog, elmegy, visszajön, bújik és le van tudva a békülés, de a probléma ott lebeg.

Mozi....kisvárosban élünk. Mikor felvetettem neki egy alkalommal h menjünk moziba tudod mit felelt? Ennyi pénzért otthon letöltöm és megnézzük, vagy ennyiért már bemehetnénk debrecenbe is megnézni a plazaba.

17. Ministry (válaszként erre: 11. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 08:17
Akkor most mit értél el? Elkezdted, és nem fejezted be?
2010. ápr. 8. 08:16
Azt ne irigyelje tőled, hogy okos, művelt nő vagy és önállóan is megállsz a lábadon, lehetséges, hogy melletted érzi magát alacsonyabbrendűnek, de valakinek őszinték és jószándékúak a tulajdonságai akkor ezt ne sajnálja tőled. Valószinűleg veled képtelen megegyezésre jutni, amiben mindkettőtöknek megfelel. Ez egy ajándék, amit ügyesen alkalmazol.Megmutatod a képességeid alapján, hogy sok mindentel tudsz igy érni az életben. Elnézést, ha ő képtelen belátni, akkor menjen szépen haza a kedves szüleihez. Magyarázd meg neki a munkanélküli segélyből nem nagyon lehet biztositani a létfentartást. Sziv.üdv.Ágnes
15. kovaevakiss (válaszként erre: 9. - Anyuci91)
2010. ápr. 8. 08:14
Teljesen igazad van! Egy ilyen kapcsolatra nem lehet és nem szabad jövőt építeni! Ha most ennyire nem vagy fontos neki, mi lesz később? A megszokás ne tartson együtt benneteket, fiatal vagy, meg fogod találni a hozzád illő párodat!
14. cb82b220ce (válaszként erre: 11. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 08:13
Ennek a vége az lesz hogy lehúz magával együtt és semmit sem fogsz tudni elérni abból amit szeretnél.Neked kell döntened arról hogy ez megéri-e neked.Én úgy gondolom egy ilyen önző férfi nem érdemel meg.Tudod az ilyen történetnek ált az szokott lenni hogy ok te otthagysz érte mindent,csak neki élsz.Nyomorogtok mert semmi munkalehetőség nincs.Szülsz neki 2-3 gyereket akikkel ő nem törtődik majd eleget,rólad nem is beszélve.10 év múlva már egyáltalán nem leszel érdekes számára,majd talál mást te meg ott maradsz a gyerekekkel és továbbra is azon agyalsz hogy ott hagyod-e vagy sem. Ne haragudj brutálisan hangzik de...
2010. ápr. 8. 08:13

Szomoru ez.Ma mar kb a harmadik ilyen temat olvasom.Nem tudom,hol rontjuk el mi emberek,oda-vissza.A kornyezetemben szinte nap mint nap hallok,latok ilyen dolgokat.

Az elejen meg minden szep es jo(vagy csak latszolag),par ev es minden megvaltozik.Elmaradnak a nagy beszelgetesek,az odafigyeles,ritkul a sex...es altalaban az egyik fel "ramegy" a dologra,vagy meg idoben kilep,de mi a garancia ,hogy a kovetkezovel jobb lesz?

Nehez igazi tarsat talalni,olyat aki igazan passzol...es szokszor evek mennek el rossz parkapcsolatokra,mikozben szep lassan kieg az ember...es egy napon arra ebredunk,hogy x evesen alig volt igazan boldog pillanatunk,hogy csak telnek a napok abban bizva,hogy holnap talan majd jobb lesz,hogy massal talan majd szebb lesz...

Nehez ugy ez.

2010. ápr. 8. 08:13

Kedves Hello!


Nem igazán értem a problémád!

Azt mondod, kihűl a kapcsolatod, mert nem foglalkozik veled, nem mentek soha olyan helyre, ahova te szeretnél.

Azt azért hadd kérdezem meg, hogy te lepted meg már valamivel? Mondjuk moziba szeretnél menni, és vettél már jegyet? Mert nem valószínű, hogyha megveszed, akkor sem akar veled elmenni.

Ha jól értettem, te még tanulsz, ő már dolgozik.

Tudod anno én is azt hittem, hogy azért nem akar velem foglalkozni, mert nem szeret, de amióta dolgozom, rá kellett jönnöm, hogy nem így van. Sokszor én is annyira elfáradok, még szólni sincs kedvem hozzá, csak ülök, és bámulok ki a fejemből.

Valóban kritizálás az, hogy nyaggat, írd meg a szakdogád? Áprilisban? Ilyenkor már lassan kész kellene lennie! Nem inkább a javadat akarja? Ha nem leszel kész, csak nézhetsz, mert esélyed sem lesz munkát kapni!!! Ez szerinted bántás! Mert szerintem inkább törődik veled!

11. 3da78bf33d (válaszként erre: 9. - Anyuci91)
2010. ápr. 8. 08:05

Az erélyességem mindig kudarcba fullad, mert megsértődik: azt vágja a fejemhez, hogy nekem csak a saját véleményem számít,senki mástól nem fogadom el; meg h mindig csak nekem lehet igazam.

Régebben ambíciózus, karrierista beállítottságú voltam. Nyelvvizsga, szakmai vizsga, egyetem, mindenhol jól teljesítettem. Most meg ebből semmi nincs. Beszélgettünk nővéremmel arról, h ha úgy gondolom diploma után felmehetnék az ő cégükhöz dolgozni vagy ha az nem is jönne össze, keresne nekem állást az összeköttetései által. Én mennék ,de barátom azt vágta a fejemhez hogy csak ennyit érek neked? Vidéken nincs elhelyezkedésre lehetőség. Legyek csak munkanélkülin miatta, hogy mindig hazavárjam. Túl nagy áldozatot követel tőlem. Mindig is a saját lábamon igyekeztem megállni és nem bírom ha vki korlátozni akar.

10. 882c3ecc1f (válaszként erre: 7. - 3da78bf33d)
2010. ápr. 8. 08:01
Igen ritkán szoktunk,de általában nem kettesben,vagy a haverja,vagy valaki velünk van általában!
2010. ápr. 8. 07:58

Kedves hozzászóló, akkor ez a kapcsolat nem a kölcsönös alkalmazkodásra épül, hanem önző, és csak az egyik fél kivánja magának az igényét teljesiteni és a másikét figyelembe sem veszi. Ha szabad ezt tanácsolnom neked legyél egy kicsit erélyesebb vele, hanem törödik veled, akkor kár is erőltetni.

Úgy látszik a barátai fontosabbak neki, mint te.

Bebizonyitotta párkapcsolatra teljesen alkalmatlan.

Egy utolsó esélyt még adhatsz neki. Üdv.Ágnes

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook