Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kihordásra ítélt terhességem, avagy Moszatkapitánnyal az élet fórum

Kihordásra ítélt terhességem, avagy Moszatkapitánnyal az élet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kihordásra ítélt terhességem, avagy Moszatkapitánnyal az élet

1 2
2011. ápr. 17. 17:05

Igen,attól a naptól kezdve másként nyílnak a virágok,másként fúj a szél.....

Minden más lesz!És átélheted a világ legnagyobb csodáját!

Kívánok nektek minden jót!

2011. ápr. 17. 17:02

Gyönyörü történet, gratulálok a születendö babához!

Szívesen olvasnám tovább a történetedet, remélem írsz még cikket. :)

8. mliv
2011. ápr. 17. 17:02
Az előzményeket nem ismerem, ezt a cikkedet olvastam el (eddig), de nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!! Minden ok lesz, máshogy nem lehet! :)
2011. ápr. 17. 16:49
Csodálatos és nagyon szépen leírtad, nekem átjött, sok boldogságot a Picihez:)
6. sf.moncsi (válaszként erre: 1. - PAnncsika)
2011. ápr. 17. 16:30

Gratulálok,és szívből örülök veled!!!

Sajnos én(is) 3 babát veszítettem el....de azóta született két csodálatos gyermekem.Egy kislány,és egy kisfiú!!!

Hiszem,hogy Veled is minden rendben lesz!!!!

5. 0b072d96f2 (válaszként erre: 1. - PAnncsika)
2011. ápr. 17. 16:29

Én is megkönnyeztem az írásodat...

Nagyon remélem,hogy minden rendben lesz továbbra is,és nagyon boldogok lesztek HÁRMAN:))

2011. ápr. 17. 16:25

PAnncsika!!!! olyan szép ez az egész! én is pityeregtem majdnem a végén, de elmorzsoltam ;)

szépen írtál, és őszintén.

tudod, h nap, mint nap veled vagyok olvasásban, de jó volt olvasni itt is!

szívem legjavából küldök neked egy lélekölelést :) jajj de költői, nem?

brigo


Moszatkapitánynak egy mocorgást küld Csiribiri :)

2011. ápr. 17. 16:14

Szia!


További boldog babavárást kívánok, majd örömökkel teli boldog babázást!

2011. ápr. 17. 16:13

Pannicska, nagyon gratulálok, legyetek nagyon boldogok! A cikked végén kicsordult egy könny a szememből, én is így érzek és rettentően hálás vagyok, hogy anyuka lehetek nemsokára!


28 hetes km

2011. ápr. 17. 16:08
Egyszer megfogadtam, hogy 3. cikkemet a kihordásra ítélt terhességemről fogom írni. Akkor halálosan komolyan gondoltam, mégsem hittem, hogy valaha valóra válik. Annyiszor gondoltam már a "papírra vetéséről", de nem voltam elég bátor, hogy hozzákezdjek. Féltem, sőt mai napig is félek, hogy amit most átélek csak álom, és egy pillantás alatt szertefoszlik.

Ugrás a teljes írásra: Kihordásra ítélt terhességem, avagy Moszatkapitánnyal az élet
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook