Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kihordásra ítélt terhességem, avagy Moszatkapitánnyal az élet fórum

Kihordásra ítélt terhességem, avagy Moszatkapitánnyal az élet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kihordásra ítélt terhességem, avagy Moszatkapitánnyal az élet

1 2
2011. jún. 7. 19:56
Én is szívből gratulálok a picihez!Sok boldogságot !
2011. máj. 31. 11:36
Tiszta szívből gratulálok! Sok örömöt és jó egészséget kívánok! :-))))
38. Venu
2011. máj. 30. 19:19
Aki még nem hallotta volna:megszületett 1 hónapja a pici, egészséges és nagyon szép! Anyuka és fia, mindketten jól vannak.Sok puszi nekik!
2011. máj. 27. 18:16

Csodálatos,megható a történeted! Könnyeket csaltál a szemembe!

Minden rendben lesz, tiszta szívből drukkolok!!!!!

2011. ápr. 26. 13:16

Igazán megható volt a cikked.

Nagyon drukkolok neked!

Várom a következőt a szülésről :)

2011. ápr. 25. 11:55
Elolvastam mindhárom történeted és izgatottan várom a folytatást! Ilyen egy egy igazi anya!!!!!!!! Most már minden rendben lesz! Drukkolok Nektek így ismeretlenül is! :-))))
2011. ápr. 22. 12:49
Már most anya vagy... :)
2011. ápr. 19. 14:35

Gyönyörű történet! Gratulálok!

Sok szerencsét,remélem lesz még folytatás:)

2011. ápr. 19. 08:25

Kedves PAnnicska!

Mintha a saját történetem olvasnám :-()()

A mi kapcsolatunk is kis híján ráment a babavárásra, de utána hidd el jön a csoda ...

Az átvirrasztott éjszakák, a gürcölés egy fél mosolyért amitől egy egész hétig lebegsz a föld felett fél méterrel... a kakis pelus, az egész napos hiszti anyának ...na meg a boldog mosoly az épp betoppanó apának....stb stb

És mire magadhoz térsz már menni tanul,pakol és pakol, megtanulja az első szót "esetünkben : NEM " és bár te egyre fáradtabb és fáradtabb vagy nem adnád semmiért.....

És még valami! Ha egy üzlet beindul:-))) nálunk a kicsi most 8 hónapos, ( a nagy 3,5 éves)...mindkettő lány, édesek, hisztisek CSAJOK

Kívánok neked is hasonlókat: sok -sok idegeséget fáradtságot BOLDOGSÁGOT!!!

2011. ápr. 18. 18:54
...........és köszönöm a rengeteg jelet is.........
2011. ápr. 18. 18:07

Nagyon köszönöm a sok kedves hozzászólást. Puszilok mindenkit.:))



Lesz még cikkem. Megígérem. :))

Nemsokára..., hisz ma már 34. hétben járunk.

2011. ápr. 18. 10:17
Sok sikert és kitartást na meg hittet.Gratulálok!!
2011. ápr. 18. 06:27

Drága Pancsim!

Veled voltam anno is, veled voltam e baba keletkezésénél is, és veled leszek, mikor kibújik a kisördög!!!! :))) Nagyon szeretlek barátném!!!!:)


Boldog névnapot!!!!!! :)

Puszi:)

2011. ápr. 18. 03:07
Én nem ismerem az előzményeket, de nagyon örülök, hogy sikerült és sok boldogságot kívánok nektek. Most pedig kíváncsi lettem, úgyhogy elolvasom a többi cikked :)
2011. ápr. 17. 22:47
drukkolok!
2011. ápr. 17. 22:04
Én is megkönnyeztelek. Sok boldogságot, egészséget kívánok nektek!
2011. ápr. 17. 21:58
Kívánom hogy úgy legyen, ahogy az utolsó 2-3 sorodban fogalmaztál... :) Sok boldogságot nektek!
2011. ápr. 17. 21:30
Itt is megkönnyeztem a cikked, rengeteg erőt adsz a kitartásoddal! Puszillak!
2011. ápr. 17. 21:20

"Mert minden egyes nappal közelebb vagyok a fiammal való találkozáshoz, s tudom, hogy azon a napon halálosan szerelmes leszek. Feltétel nélkül és visszavonhatatlanul.

Tudom, hogy attól a naptól kezdve másképp nyílnak a virágok, másképp fúj a szél és másképp dalolnak majd a madarak is. Tudom, hogy azon a napon végre anya leszek.... Végre.... Köszönöm."


Ez annyira gyönyörű,és megható,hogy muszály sírni.

Elolvastam mindhárom cikkedet,Őszinte szívvel kívánok neked földöntúli boldogságot a kicsi fiaddal,és remélem,olvashatok még rólatok,arról,hogy milyen boldogok vagytok!

2011. ápr. 17. 21:08
Nagyon-nagyon szép a cikked, és a történetetek különösen megható, köszönöm, hogy olvashattam és egyébként is olvashatlak!
2011. ápr. 17. 20:35
Legyen így!Jó egészséget Nektek!!!Élvezd ki minden percét a terhességnek, és később a babázásnak is...olyan gyorsan szalad az idő....egy 6 hónapos cserfes kis Lány Anyukája ...
2011. ápr. 17. 20:29

Fantasztikus érzés, igazad van. Már nem sok van hátra, vigyázz magadra nagyon. Kívánom, hogy csodaszép madárcsicsergés fogadja a kisfiadat! :D

Legyetek boldogok!

2011. ápr. 17. 20:06

Nagyon jó lett a cikk, örülök h olvashatlak itt is és tényleg könnyfakasztóak a soraid, de így tökéletes! :)

És már nincs sok hátra és jön jön jön a várva várt pillanat! :):) Minden rendben lesz, meglátod! Puuuuuuuuusz

2011. ápr. 17. 20:06
Sok boldogságot kívánok. Most már minden rendben lesz!
16. Orsi86
2011. ápr. 17. 19:51

Szívből gratulálok! :) Én is hasonló cipőben járok, talán ezért is hatott meg ennyire az írásod.

Hosszú várakozás és 2 baba elvesztése után 11 hét múlva a karjaimba foghatom végre a kicsi fiam!:)

2011. ápr. 17. 19:20
Köszönöm a cikket, és sok sikert kívánok a továbbiakhoz!
2011. ápr. 17. 18:54
Gratulálok!!! :-)))
2011. ápr. 17. 18:10

Tudom milyen megküzdeni egy gyermekért, a fogantatásért, hogy Veled maradjon, hogy ki tudd végig hordani. Mégis bármikor újrakezdeném, mert életem egyik legcsodálatosabb időszaka volt. Karjaimban a kislányommal, már nincs bennem félsz. Közben volt... tudom milyen.


Sokan mondtak sokfélét nekem is, felháborító dolgokat... voltak akik elgondolkodtak a válaszomon. Csak azok értik meg a féltést, akik átmentek mindenen.


Már a finisben vagy, elég érett a Babócád. Ne aggódj! Drukkolok!

2011. ápr. 17. 17:44

Kívánom teljesüljön a legféltettebb álmod...tartsd karjaidba gyermeked.Megváltozik a világ...A LEGSZEBB ÉS LEGSZENTEBB DOLOG AMIT EMBER ALKOT AZ A SAJÁT GYERMEKE.

Nekem van kettő de hamarosan a párommal szeretnénk egy közöset...mit ne mondjak félek.

2011. ápr. 17. 17:35
Gratulálok, tetszett a cikked, boldog babavárást és utána boldog babázást kívánok neked/nektek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook