Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiemelkedő teljesítményjuttatást kaptam, kicsit szégyellem magam. fórum

Kiemelkedő teljesítményjuttatást kaptam, kicsit szégyellem magam. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. semleges (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 25. 08:16
Ahogy gondolod, de kár ezen rugóznod. De ha te ezért szégyelled magad hát szégyelld. Vagy van még egy ötletem, ne fogadd el mond, hogy véleményed szerint ez nem illet meg téged, adják a többieknek vagy adjanak nekik is.
15. Regin_a (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 20:42

Nem gondolom hogy a mai munka világábaN KEVÉS KIVÉTELTÖL, POFAPÉNZ LENNE. fENTRÖL NYILVÁN LÁTJÁK KI HOGY DOLGOZIK ÉS AMIKOR JÖN A PÉNZ ÚGY OSZTJÁK.


a SZOCIALIZMUSBAN 10-30FILLÉRES ÓRABÉR EMELÉSEKEN VESZTEK ÖSSZE DOLGOZÓK HOGY MIÉRT KAPOTT A MÁSIK TÖBBET

íROD, HOGY NEM NYILVÁNOS A BÉREMELÉS. hAGYD AZ EGÉSZET, MEGÉRDEMELTED ÉS KÉSZ!

14. Icuska538 (válaszként erre: 4. - Timycat)
ápr. 24. 20:33
Te egy klassz ember vagy.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Libikóka)
ápr. 24. 12:46
Nem nyilvános, bár nem is titkos.
ápr. 24. 11:32
Azzal, hogy te ezt kaptad, nem mások elől vetted el. A fizetés úgy általában véve nem igazságos. Aki dolgozik, mindenki megérdemelné, hogy tisztességes fizetést kapjon. Annak a pénznek, amit te kapsz, nem attól kellene függnie, hogy mások mennyit kapnak vagy nem kapnak. Hanem a munkádtól. Dolgoztál becsülettel? Igen. Jár érte pénz? Igen. Járna másoknak is? Igen. Rajtad múlt, hogy ők nem kaptak? Te osztottad el így? Nem. Ne legyen lelkiismeret furdalásod.
11. libikóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 11:20

Nyilvános volt?

Mert ha igen akkor ez nyilván tud kellemetlen lenni.

Mégis,, nem te kérted,,légy büszke,,és örülj neki:))

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - ,zumba)
ápr. 24. 10:08

Mert nem biztos, hogy tényleg nekem volt jogos kapni. Na jó, az osztályon valószínűleg tényleg én erdemeltem meg, ha a beosztottak nézzük.

De egyáltalán a rendszer nem tetszik.

Adjanak rendes fizetést és ne generálják a feszültséget ezzel is.

9. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 10:01
Ha jól dolgozol és ezt elismerik anyagilag, miért kellene bánkódni miatta? Kolléganőm kapott figyelmeztetést a kissé hanyag munkavégzése miatt, engem megemlítettek a pontosságom, precizitásom miatt: talán szégyellni kellene magamat? Biztos, hogy nem.
8. birebora (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 09:08
Örülj neki. Én nem agyalnék ezen. Mindenki pénzből él. Valamiért te kaptad.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
ápr. 24. 09:05

Valóban nem hasraütésről volt szó.

De szerintem a főnököm jobban megérdemelte volna, mert őt mindig hívják munkaidőn kivül is, és dolgozik adott esetben otthonról is, viszont kiemelkedőt csak beosztottak kaptak.

6. Morcika22 (válaszként erre: 4. - Timycat)
ápr. 24. 09:03
Ezek nagyon kedves gesztusok.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 08:15

Azért gondolom nem véletlen hogy te kaptad,,nem csak úgy ráböktek a nevekre és ment a pénz.

Küld el nekem ha nagyon zavar:DD

4. timycat (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 08:15

Oszd szét, bár ez nagyon nem tetszene a munkáltatódnak. Vagy csapj belőle egy bulit.


Anno én a titkárnőm javára lemondtam a fizum % százalékáról, hogy kapja ő, plusz telefon kategóriában is gyengébbet kértem, hogy kapjon ő jobbat, de a munkáltatónak nyilván nem tetszett. Titokban kellett tartani, hogy felülbírâltam a HR politikájukat, ne adjon alapot más osztályokon az elégedetlenkedésre, illetve szükségtelen nyomást a vezetőkre. Ha igazságtalannak is érzed, ne adj neki hangot a munkahelyen, viszont amelyik kollégát érdemesnek érzed rá picit kompenzálhatod némi figyelmességgel.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
ápr. 24. 08:08

Én nem értek egyet ezzel az egésszel.

Pofapénz, és nem tud igazságos lenni.

Engem az zavar, hogy a többiek nem kaptak, ezért szégyellem magam.

ápr. 24. 06:04
De miért? Én is, de én abszolút nem szégyellem magam. Megérdemeltem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook