Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kidobom az összes melegítőm meg kinyúlt pólóm. Idén csak... fórum

Kidobom az összes melegítőm meg kinyúlt pólóm. Idén csak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. globus (válaszként erre: 5. - Violet18)
márc. 12. 07:51
De :) Elöl csipkés kötényke, hátul semmi.
márc. 11. 22:24
Ja, nem ez a megoldás. Valami drasztikusabb kell. Mert a külső az csak egy dolog.
14. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 21:58
már csak azt nem értem, hogy a melegítőket miért kell kidobni ... de mindegy. Majd vesz újat, ha fél év múlva szemléletváltás lesz. Siralmas.
13. okoskodó (válaszként erre: 12. - Smaragdzöld 🐉)
márc. 11. 19:13
Ha jól "megfizeti" hozzám is jöhet... Tök jó lenne, mire hazaérek ki lenne takarítva, a pénz pedig az asztalon...
márc. 11. 18:57
Nem. Már régóta nem ugyanaz a munkahelyünk. Addig volt vele kapcsolatom, amíg egy helyen dolgoztunk.
11. michelle.r (válaszként erre: 5. - Violet18)
márc. 11. 18:57
Kétségtelenül jobb ötlet 🙃
10. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 18:56

Komolyan kiváncsi lennék a logikai láncolatra, hogy jutottál erre a következtetésre abból, amit írt?

😎

márc. 11. 18:53
Ezért szakítottad meg vele a kapcsolatot mert meztelenkedett pénzért? A fél világ ezt csinálja.
8. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 5. - Violet18)
márc. 11. 18:50

Volt egy kolléganőm. Ő meztelen takarítást vállalt. Olyan összegért, ami egy-egy alkalommal a fél havi munkahelyi fizetését tette ki. Ez komoly. Titkot sem csinált belőle, inkább büszke volt rá, hogy milyen könnyen jut pénzhez.

Nem tudom, csinálja-e még, ez elég régen volt. Már nincs kapcsolatom vele. Nem tudom, mivel foglalkozik mostanság.

7. okoskodó (válaszként erre: 5. - Violet18)
márc. 11. 18:45
de lehet
6. okoskodó (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
márc. 11. 18:44
de látványos
5. Violet18 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
márc. 11. 18:11
Azt nem pucéran kell?🤪🤭
4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 15:28
Rendben. Én maradok a macskaszőrös melegítőnél.
3. bozsu55 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
márc. 11. 15:13
🤣🤣🤣
márc. 11. 15:08
Azért egyet-kettőt hagyj meg! Állati kényelmetlen tűsarkúban, ceruzaszoknyában porszívózni. 😛

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook