Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kicsi bőr színű, ill. enyhén piros dudorok a karomon. Mik lehetnek ezek? fórum

Kicsi bőr színű, ill. enyhén piros dudorok a karomon. Mik lehetnek ezek? (tudásbázis kérdés)


7. gerbera88 (válaszként erre: 3. - Jelena23)
2012. aug. 4. 22:05

Ja nem is jól olvastam, hogy napfényre tűnik el?!

Hát akkor végképp nem értem, azt hittem azért jött ki,mert az logikus lenne.

6. gerbera88 (válaszként erre: 5. - Jelena23)
2012. aug. 4. 22:03

Miiiiiiiiiiiiiiii? több, mint 10 éve????

Ne már! Ok, egy próbát megér ez is az is, aszoliba így is akartunk menni.

2012. aug. 4. 22:01
Változó, valamikor szinte teljesen eltűnik... Én azt vettem észre ha kerülöm a fehér lisztet enyhébb, bár ez lehet csak véletlen összefüggés. Kb. 14 éves korom óta van meg (most 25 vagyok). Van olyan ismerősöm akinek a szolárium, és van olyan akinek a luffa szivacs segített... Nekem eddig semmi :( :D
4. gerbera88 (válaszként erre: 3. - Jelena23)
2012. aug. 4. 21:53

nahát, ha valamire erre nem gondoltam volna,pedig logikus,mivel babakocsit tolok,így ezért van a karomon,de télen meg korábban nem volt. Páromnak is van, nyilván a vezetés miatt szintén a karján.

Ha azt hallom melegkiütés akkor az jut eszembe, ami a gyerekeimnek a nyakát egyszer elborította, de az vörös vol teleinte,majd fehér tetejű,mint egy pici pati. Az hintőporral múlt el. Nyilván erre nem használna :(

Nos én se most voltam tini, szóval nem tudom mi köze a tinikhez. Neked mióta van meg? Semmit nem lehet vele csinálni??? Ez baromi zavaró! Hát egy csomó kis izé van a bőröm, ez így marad??? :o

2012. aug. 4. 21:29
Szia! Állítólag melegkiütés és napfény hatására eltűnik... Hát nekem évek/évtizedek óta van és bizony nem akar eltűnni. A bőrgyógyász azt mondta tini betegség, majd elmúlik. A tinikorból bizony kinőttem és még mindig itt van... nyomkodni ne nyomkodd, elfertőződik és terjed! Én is nyomkodtam és most már iszonyatosan néz ki...
2012. aug. 4. 21:22
ezeket kinyomni nem próbáltam, így nem tudom lehet-e. Volt egy hsonló a térdem fölött is, kicsit nagyobb volt,de szerintem ugyan az, azt nehezen, de kinyomtam.
2012. aug. 4. 21:19
Kicsi bőr színű, ill.enyhén piros dudorok a karomon. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook